Zračni deflektorji

Sahara, puščava, pesek in vse kar spada zraven...
Aleksander
Prispevkov: 44
Pridružen: Sr Mar 02, 2022 2:20 pm

Zračni deflektorji

OdgovorNapisal/-a Aleksander » To Apr 18, 2023 11:41 am

Zaradi poletnega zračenja kupujem zračne deflektorje. Lepo prosim za priporočila kaj je dobro in česa se izogibati. Dobri in slabi proizvajalci? Samolepilne? Višina profila? Hrup?

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Zračni deflektorji

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Apr 18, 2023 9:45 pm

Obvezno samolepljive. One pod šajbo sem izgubil že tri....zakaj vedno na levih vratih, ne vem...uglavnem, šit....stekla se ne zapirajo, dol padajo...
S samolepljivimi ni nobenih težav. Hrup je manjši (terenci so kockasti)i, okno je med vožnjo lahko za par cm odpro, ponoči lahko tudi v dežji dihaš a nisi moker, v vročini pa rabiš še magnetni komarnik.
Doslej sem še vse (samurai, vitara, T4, pajero) dobil pri https://www.egazz4x4.com/..... Iztok je izjemno prijazen in pri vsaki pošiljki je poslal še darilo...priporočam.
Glede proizvajalcev pa ni kaj............pleksi je pleksi......tle ni kaj zaj...t...

Uporabniški avatar
LocoWay
Prispevkov: 38
Pridružen: Sr Mar 01, 2023 5:55 pm

Re: Zračni deflektorji

OdgovorNapisal/-a LocoWay » Če Apr 20, 2023 1:33 pm

Še moj lonček pristavim... Moje male ugotovitve: manj denarja manj muzike

Kupil tule:

https://deflectors.eu/en/

Samolepljive.

Dobil hitro. Vendar v opisu je pisalo: "They are made of quality semi-translucent plexiglass". Dobil pa sem črno črne. Če pogledaš sonce skozi, vidiš pikico, ostalo črno. Torej zelo moteče, ker ti zmanjša pogled ven. Kar se tiče kvalitete pa so iz precej neravnega pleksija, precej grdo, robovi nebrušeni, tako da se takoj porežeš. Skratka najcenejša kitajska varianta.

Ko sem se pritožil, mi je takoj ponudil ene druge, ki jih sploh nimajo oglaševanih. In sem rekel, da drugič, ko mi ti odpadejo :D
Do 2023: 5 motorjev, 31 avtov, skupaj 1.516.000 prevoženih km


Vrni se na “Pesek”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov