alžirija tamanrasset

Sahara, puščava, pesek in vse kar spada zraven...
Uporabniški avatar
rih al sahra
Prispevkov: 9
Pridružen: Sr Okt 05, 2011 10:31 pm
Kraj: vrhnika

alžirija tamanrasset

OdgovorNapisal/-a rih al sahra » Pe Okt 07, 2011 12:19 pm

pozdravljeni, zanimajo me podatki v zvezi z vožnjo od nefte do tamanrasseta. Predvsem podatek ali je še vedno potrebno najeti vodiča, če da ali se da temu izogniti, ter kakšna je cena.Vsaka informacija bo dobrodošla.

tom cruiser
Prispevkov: 90
Pridružen: Če Maj 18, 2006 8:10 am
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a tom cruiser » Pe Okt 07, 2011 1:00 pm

v kolikor gres na jug alzirije te mora na meji prevzeti vodic sicer te ne spustijo cez.
že za vizo bos potreboval vabilo agencije z "žegnano" ruto.

Je pa trenutno vse podrocje med Djanetom in Tamanrasetom bolj kot ne zaprto - kolikor mi je znano v mali ne spuscajo za niger pa ne vem.

l.p.
Tomaz
He who dares, wins (Del Boy)

Uporabniški avatar
rih al sahra
Prispevkov: 9
Pridružen: Sr Okt 05, 2011 10:31 pm
Kraj: vrhnika

OdgovorNapisal/-a rih al sahra » Pe Okt 07, 2011 8:02 pm

hvala, vendar vseeno ne vem zdaj ali jug pomeni od ghardaie naprej ali je sploh nemogoče v tamanrasset ali kaj? za vizo je itak jasno, da jo potrebuješ. ampak ok, to je pač normalno, tako kot v mavretaniji. zanima pa me, če ima kdo bolj natančne podatke o dejanski trenutni situaciji. ريح الصحراء

Uporabniški avatar
Allrounder
Prispevkov: 77
Pridružen: To Avg 24, 2010 10:25 am

OdgovorNapisal/-a Allrounder » Pe Okt 07, 2011 9:34 pm

Poizkusi z vprašanjem na tem forumu:

http://www.horizonsunlimited.com/hubb/s ... vel-forum/

LP Nejc
Nazadnje spremenil Allrounder, dne So Okt 08, 2011 6:50 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Pajero Superselect: You can choose 2H, 4H 4HLc and 4LLc. If you're still in trouble, call JCB! >Tom Sheppard<

tom cruiser
Prispevkov: 90
Pridružen: Če Maj 18, 2006 8:10 am
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a tom cruiser » So Okt 08, 2011 8:49 am

vize izdajajo in do Tam-a lahko prides vendar kot sem ti napisal brez vodica ne ... in tudi na mejnem prehodu Taleb Larbi pri Nefti te ne bodo spustili cez mejo brez vodica - edina opcija so severni prehodi vendar se bos zelo verjetno zataknil na kaksnem check point-u na poti proti jugu.

l.p.
Tomaz
He who dares, wins (Del Boy)

Uporabniški avatar
rih al sahra
Prispevkov: 9
Pridružen: Sr Okt 05, 2011 10:31 pm
Kraj: vrhnika

OdgovorNapisal/-a rih al sahra » Ne Okt 09, 2011 10:13 pm

hvala obema. NejcT, forum ima zanimive podatke. Bom še videl kaj še izvem, če ne bom šel pa še enkrat v mavretanijo.


Vrni se na “Pesek”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov