trdnjava Ksar Ghilane

Sahara, puščava, pesek in vse kar spada zraven...
zoro

trdnjava Ksar Ghilane

OdgovorNapisal/-a zoro » Če Maj 18, 2006 12:01 am

Evo vprašanja, katero glede na število uporabnikov foruma, ki so že obiskali Tunizijo (in s tem zagotovo tudi oazo in trdnjavo Ksar Ghilane), zasluži novo temo.
Ali je kdo prišel po sipini do trdnjave po tastrmem delu. Vedno, ko sem tam, se namreč začne "merjenje k...a", ker itak vsak od nas misli, da je njegov jeep najboljši, pa še nobenemu nam ni uspelo prilesti do konca. Me pa zanima, če komu je ...

Dar Naouar
Prispevkov: 5
Pridružen: Če Maj 18, 2006 12:05 am

OdgovorNapisal/-a Dar Naouar » Če Maj 18, 2006 12:58 am

Pozabil si dodat z "video dokazom" in severna stran. V nasprotnem primeru bo več pozitivnih odgovorov, da so gor prilezli, kot na število ljudi ki so šli v Tunizijo. :kaj_takega_pa_se_ne:

Uporabniški avatar
storz
Prispevkov: 74
Pridružen: Sr Feb 23, 2005 7:36 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a storz » Če Maj 18, 2006 12:50 pm

To je zelo relativno, ker bo potrebno definirati še vremenske pogoje-sipnost peska(zvečer,popoldan,po vlažnem pesku) in točno traso saj tam je vzpetina široka-najbolj zvožen del vsaj 50m.Lahko ti postrežem s kakšno sliko v pomoč.

zoro

OdgovorNapisal/-a zoro » Če Maj 18, 2006 1:11 pm

može slika! sam glede pogojev je pa po moje tko. Tam skoraj zmeraj piha in je pesek svež in neutrjen ves čas, zato je tako nedostopna...al dopoldne al popolne. Hm, škoda da nismo bli 2 dni prej tam,,,mogoče bi po toči šlo! :D

Uporabniški avatar
Noise
Prispevkov: 154
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 7:36 am

OdgovorNapisal/-a Noise » Po Maj 22, 2006 12:41 am

A z motorjem velja? :D

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Po Maj 22, 2006 6:49 pm

Nop.
Se je Mišo tako na izi gor prpelal, da smo videli, da sploh ni fore.. :)
mimgrede, kje si bil v soboto? Mi smo se imeli prav fino! :D

Uporabniški avatar
Noise
Prispevkov: 154
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 7:36 am

OdgovorNapisal/-a Noise » Po Maj 22, 2006 7:45 pm

Anonymous napisal/-a:Nop.
Se je Mišo tako na izi gor prpelal, da smo videli, da sploh ni fore.. :)
mimgrede, kje si bil v soboto? Mi smo se imeli prav fino! :D


Hehehehe... sobota - žal sem malo pozno prišel, letalo melo zamudo, pa še mal bogi sem bil (premal spanja), tko, da ni šlo... next time :)

zoro

OdgovorNapisal/-a zoro » Po Maj 22, 2006 10:08 pm

to s premalo spanja ne kupim...smo v soboto fuzbalirali z mojimi tunizijci do kakih polnoči pa še dlje, pol je bil še apfel štrudl na vrsti (k sem ga sam spekel :!: ) , še poslavljanje in pospravljanje, tko da sem šel spat mal pred drugo uro, v nedeljo pa sem imel zjutraj ob 8.30 seminar - v benetkah ... :( Ugani, koliko minut sem spal :)
"Next time" -al po naslednji tuniziji (mogoče celo Libiji :oops: ), al !next time! naslednjič, ko se spet dobimo? :)

Uporabniški avatar
storz
Prispevkov: 74
Pridružen: Sr Feb 23, 2005 7:36 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a storz » To Maj 23, 2006 7:40 am

Zoro hvala za res lepo soboto, škoda samo to da se nismo dobil že mal prej - kakšno uco.Še danes me vse boli od fuzbala.Uhhh. LP Andrej


Vrni se na “Pesek”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov