Novi član Ervin

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
ervin.drev
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 8:07 pm
Kraj: Šoštanj

Novi član Ervin

OdgovorNapisal/-a ervin.drev » Po Dec 08, 2014 8:26 pm

Pozdravljeni forumaši! Že nekaj časa prebiram vaš forum, zdaj pa sem se odločil, da se tudi registriram, saj se mi zdi forum zanimiv. Nekaj časa nazaj sem se registriral tudi na Subaru forum, ker je prav tako zanimiv. Da se malo predstavim, prihajam iz okolice Šoštanja star sem 34 let in zanimajo me terenci. Spomladi imam namen zamenjat avto, zato razmišljam, da bi za drugi avto imel nekaj bolj robustnega. Do doma imam 2 km klanca in pozimi bi prav prišel terenski avto, predvsem pa se gre zato, da so mi čedalje bolj všeč. Vozila bi se večinoma žena, bi pa se skupaj z družino z veseljem peljali na kakšen izlet v hribe. Letno bi naredili okoli 10.000 km. Izkušene lastnike bi prosil za nasvet, kaj bi bilo primerno kupit, saj še nikoli nisem imel terenca. Bom pa še povedal svoje želje in potrebe. Ne potrebujem terenca za kakšne gozdne vlake ali kozje poti ampak nekaj vmes in sicer avto, ki ima malo več prtljažnika in, da je možno zraven peljati še 4 osebe, ročni menjalnik in pa , da ne žere 15 l. Všeč so mi Forester, Outback (ne me napizdit, vem da za nekatere nista terenca, meni se zdita zelo primerna), Sorento, Vitara, Pajero. Največji problem je omejen proračun, nekje do 3.000 eur. Vsi nasveti in ponudbe so dobrodošli.
:stisk_roke: :veselo_za_volanom:

Uporabniški avatar
jernej1984
Prispevkov: 74
Pridružen: Po Sep 16, 2013 9:08 pm
Kraj: Nova gorica

OdgovorNapisal/-a jernej1984 » Po Dec 08, 2014 9:25 pm

:welcome:

Uporabniški avatar
Civava
Prispevkov: 273
Pridružen: So Okt 01, 2011 7:55 pm
Kraj: Škofja loka

OdgovorNapisal/-a Civava » To Dec 16, 2014 10:05 pm

:welcome:


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov