Slavic-explorer

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Slavic-explorer
Prispevkov: 10
Pridružen: Sr Dec 02, 2020 4:27 pm

Slavic-explorer

OdgovorNapisal/-a Slavic-explorer » Pe Dec 04, 2020 9:36 pm

Zdravo, sem Matjaž in sem "priložnostni offroader" iz osrednjoslovenske regije 8)

Privat vozim Duster 4x4 1,5 dci 81kw 2012 (brez predelav), sem pa imel v asortimanu vozil tudi Jeep Cherokee 2,5 TD 1999.
Službene terenske pa: Mitsubishi Pajero 3,2 did GLS 2001 M/T, Nissan Terrano II 2,7 tdi 2003 M/T, MercedesBenz G280CDI A/T, Toyota Hilux 2,4 D-4D A/T, Ford Ranger 2.0 Biturbo A/T

Rad imam potovanja, tako zahodno, še bolj pa vzhodno od SLO, pri čemer na zahod potujem z letali, vlaki ali ugljenimi avti, vzhod pa za celostno "uporabniško" izkušnjo terja seveda avto, ki pa le-to zmore :lol: . Temu tudi nick "Slavic-explorer".

Ture, ki sem jih imel so večinoma CZ, UA in Z. Balkan, zagotovo pa je še kaj kilometrov pred menoj tudi na drugih področjih.

V Sloveniji se pretežno gibljem v relaciji po območjih Gorenjske (Bohinj, Soriška), Osrednjeslovenske (Poljanska dolina) in S. Primorske (Bovec).

Tukaj se veselim izmenjave mnenj in izkušenj glede vozil (opreme in tehnike), potovanj (destinacij) in ostalega kar se pritiče :skace_od_srece:

Lep pozdrav vsem :nazdravljamo:

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

Re: Slavic-explorer

OdgovorNapisal/-a gregor » Pe Dec 04, 2020 10:33 pm

:welcome:

Dobrodošel.

Z veseljem bi prebrali kakšen potopis ali pogledali slike.

Služben vozni park ti bo marsikdo zavidal. :-)

Pri aktivaciji uporabnikov sem te pa skoraj spregledal. Ravno zaradi nicka. Namreč dosti nas spamajo iz vzhodnih dežel in si na prvi pogled tudi ti spadal v to kategorijo. :-)

lp, g.
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Slavic-explorer
Prispevkov: 10
Pridružen: Sr Dec 02, 2020 4:27 pm

Re: Slavic-explorer

OdgovorNapisal/-a Slavic-explorer » Pe Dec 04, 2020 11:08 pm

Hvala za dobrodošlico,

hehe, morda je nick res sumljiv za kakšnega "ruskega" bota.

Kak potopis pa slike pa tudi odprem, morda za začetek tole:

Slika

Januarja 2019 v Ukrajini (Zakarpati), pred mojim je Toyota Higlander ? (definitivno ne EU model), katere lastnik se je prejšnji večer malo zapel na ovinku. Dostop do teh hišic namreč terja malo umetelnosti, saj so na vrhu smučišča in do njih vodi "ratrak" pot. Tako da ne glede, da Duster ni kleni terenec po "Niva" standardu, se definitivno dobro drži na vzhodnem terenu xD - in to na Sava Eskimo HP 2 pnevmatikah 8)

Odprem še kakšno temo na primernem mestu in se veselim diskusije :nazdravljamo:

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

Re: Slavic-explorer

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » So Dec 05, 2020 11:02 am

:veselo_za_volanom: Dobrodošel
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Slavic-explorer

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Dec 06, 2020 6:37 am

:welcome:


Slavic-explorer napisal/-a:
Januarja 2019 v Ukrajini (Zakarpati), pred mojim je Toyota Higlander katere lastnik se je prejšnji večer malo zapel na ovinku.:


Hmm, tole je pa zelo zanimivo...........da v Ukrajini na ovinkih zapojejo. :shock: :shock:
Vsekakor je ta način za ušesa bolj prijeten, kot pri nas, kjer na ovinkih zavijamo........

Slavic-explorer
Prispevkov: 10
Pridružen: Sr Dec 02, 2020 4:27 pm

Re: Slavic-explorer

OdgovorNapisal/-a Slavic-explorer » Ne Dec 06, 2020 3:16 pm

AŁIEN napisal/-a::welcome:


Slavic-explorer napisal/-a:
Januarja 2019 v Ukrajini (Zakarpati), pred mojim je Toyota Higlander katere lastnik se je prejšnji večer malo zapel na ovinku.:


Hmm, tole je pa zelo zanimivo...........da v Ukrajini na ovinkih zapojejo. :shock: :shock:
Vsekakor je ta način za ušesa bolj prijeten, kot pri nas, kjer na ovinkih zavijamo........

Vsakič se kaj novega zve in nauči. Tudi to, da se pri -13 avte pusti parkirane s prižganim motorjem, ko se hodi v trgovino :lol:

Uporabniški avatar
game-on
Prispevkov: 283
Pridružen: Ne Okt 31, 2010 10:17 pm
Kraj: Ptuj

Re: Slavic-explorer

OdgovorNapisal/-a game-on » Ne Dec 27, 2020 4:34 pm

:welcome:


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov