sharky1987

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
sharky1987
Prispevkov: 231
Pridružen: Pe Dec 19, 2008 2:12 pm
Kraj: Ob morju N45°32'12.47" E13°43'35.81"

sharky1987

OdgovorNapisal/-a sharky1987 » To Jul 07, 2009 8:52 am

Žiu,

kakor sem rezumu treba povedat kaj o sebi?

Drugače se oglašam na nik SHARKY (tudi na CB postaji in me najdete pretežno na kanalu od kamijonistav 16), ma v realnem svetu sem 5er iz treh naj lepših krajev v naši mali državi, to so KOPER, IZOLA in PIRAN. Drugače sem član ORC 3 kraji.

Naj zažnem ne glih na začetku, končal sem poklično šolo za mehanika šraufu sem od avtov do kamijonov in ne boste verjeli tudi barke. Trenutno sem naredil poklic za opravlat delo kot varnostnik na drugi naj večji varnostni družbi v Slovenji.

Vozim kot je že nekaterim znano RIŽEV NARASTEK (SsangYong Musso 2,9 TD, ki ga drugače sam rihtam ki na pooblaščenem servisu niso nardili kar sem naroču a so mi to zaračunali zelo drago).

Drugače grem rad v hribe na zadnje pred okvaro avta sem bil na krvavcu da sem šel bordat.

Za več če bo kiri ma obali naj se javi da gremo na literacki pogovor (prevod: :nazdravljamo: :vinska_bratca: )

Če koga še kaj zanima naj praša po ZS ali na sharky1987@gmail.com ali na gsm: 040-760/233

Vam želim lep in sončen dopust če boste šli kam. Če ne pa da boste malo srečan z :policija_prihaja:

LP Sharky (5er)

Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov