LC 90TD

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
LC 90TD
Prispevkov: 416
Pridružen: So Feb 12, 2005 4:35 pm
Kraj: Kranj

LC 90TD

OdgovorNapisal/-a LC 90TD » To Nov 03, 2009 7:35 pm

Pozdravljeni,

že kar nekaj časa sem član tega foruma in prav bi bilo, da se sedaj, ko je možnost tudi na kratko predstavim.
Sem Jure Kotlovšek, prihajam iz Kranja, po poklicu diplomirani organizator dela.
Vozim toyoto LC90 s katero se že devet let podajam po terenu, predvsem po snegu, ki mi je najljubši, ne rinem pa z glavo skozi zid.
Večja strast od terencev je podvodni ribolov, kateremu posvečam skoraj ves možen prosti čas. Aktivno sem se v mladih letih ukvarjal tudi z lokostrelstvom, a sem ga dal sedaj malo na stranski tir.

Sem tudi ponosni očka devet mesečne hčerke.

Dosegljiv sem na 031/671-951(seveda, kadar nisem pod vodo :D ) ali na PS.

Še slika toyotke.
Slika

Slika

Lep pozdrav vsem,

Jure
Nazadnje spremenil LC 90TD, dne To Apr 10, 2012 9:24 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

LC 90TD
Prispevkov: 416
Pridružen: So Feb 12, 2005 4:35 pm
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a LC 90TD » To Apr 10, 2012 9:22 pm

Da malo osvežim temo.

Doma je prišlo do nove pridobitve v voznem parku in sicer Toyote Land Cruiser 120, letnik 2003. Avto je v odličnem stanju ( prejšnji lastnik znan), a emšo je vendarle zahteval tudi že kakšno manjše popravilce na kar sem bil pripravljen, saj komponente le niso večne. Avto je zaenkrat dvignjen 5 cm, naslednja faza bo vgradnja vitla, ter zaščita podvozja. Gume nameravam montirati tudi malo večje, a so na žalost gume na avtu v še tako dobrem stanju, da zamenjava ne bo prišla v poštev še vsaj dve leti :cry: .

Pa še malo slik iz potepanja po Jelovici na velikonočni ponedeljek ( mi je bilo žal, da nisem šel v nedeljo, bi še bolj užival):

Slika

Slika

Slika


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov