lars

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
lars
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:08 pm

lars

OdgovorNapisal/-a lars » So Nov 21, 2009 8:18 pm

Naj se še sam predstavim. Trenutno živim na dolenjskem koncu, sicer pa kilometre nabiram po skoraj vsej Sloveniji, saj sem službeno in še kako drugače razpet med Dolenjsko, Ljubljano, Primorsko, Gorenjsko ...

Po poklicni plati se ukvarjam z mediji in IT-jem, v prostem času pa sem computer & photography geek. :)

Offroad ... do navdušenja zanj me je pripeljalo ukvarjanje s fotografijo in pa izleti ter potovanja. Marsikdaj sem v situaciji, ko je "navadnega" avta škoda oz. se odrečem kakšnemu izletu zaradi slabe ali z običajnim avtom neprevozne ceste.

Tako zadnje mesece intenzivno iščem kakšnega primernega, cenovno ugodnega rabljenega terenca, ki bi ga imel za moje izletniške in fotografske podvige.

Bolj kot prebiram potopise in spletne strani o offroadu, pa me vse bolj privlači tudi sam offroad kot takšen. Ker so mi zelo pri srcu dežele na skrajnem severu, so dolgoročne želje, da bi se nekoč za en mesec odpravil na offroad popotovanje po Skandinaviji.

P.S.: Če kdo pozna kakšnega dobro ohranjenega terenca srednjega velikostnega razreda do 4000 eur, se priporočam za namig. :)

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » So Nov 21, 2009 8:47 pm

Dobrodošel in vsa čast ker si eden prvih ki dejansko prebere navodila :D
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » So Nov 21, 2009 8:57 pm

:welcome: 8)
And on the 8th day God created Land Rover


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov