Blade-Z

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
Blade-Z
Prispevkov: 22
Pridružen: Sr Avg 18, 2010 12:27 am
Kraj: Oberleibach - Bežigrad

Blade-Z

OdgovorNapisal/-a Blade-Z » Sr Avg 18, 2010 5:22 pm

Moje ime je Luka in se z Ljubljane.
V bistvu se že ene 2 leti spravljam k nakupu ternca...izbiral sem vedno med Pajerotom, Patrolom-3 vratno verzijo, gledal pa sem tudi Feroze...pač nekaj S Budget :)
Načrt je biu, da kupim tako vozilo konec poletja, pa je padel v vodo, ker sem bil brez denarja...odločil sem se kar za nakuo Renault 5 (ker je dokaj vzdržljiv in tako poceni da je vseeno če se mu kaj zgodi)
Potem pa se je kolegu pokvarila feroza na gorenjski avtocesti, ker je doma še naprej od Maribora (AMZS pa krije le 150km zastonj), ga je pustil pred mojim blokom.
Zadnič mi je pa rekel da če hočem ga lahko vzamem za zelo majhen denar, tako da sem zadevo vzel, se pravi čisto po nekem spletu čudnih dogodkov sem prišel do prvotno iskane zadeve :)
Upam da ga bom do petka že usposobil (verjetno termostat in bencinska pumpa)
Vozim pa še BMW Z-3, Yamaha Virago 535, pa še kaj bi se najdlo od motorjev mopedov in ostalih jajc iz garaže :D
Ukvarjam se z vsem mogočim, predvsem šraufanje in strelanje in ostalo šalabajzerijo.
Za pomoč uporabnikom....hmmm pomojem bol drugi men pomagajo kot jaz drugim :lol:
Slovenjo poznam kar dobro, nejveč seveda ljubljano, vendar kar poznam je bolj on, kot off road.

No, to je nekako to :)

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Sr Avg 18, 2010 6:57 pm

welkom
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
Blade-Z
Prispevkov: 22
Pridružen: Sr Avg 18, 2010 12:27 am
Kraj: Oberleibach - Bežigrad

OdgovorNapisal/-a Blade-Z » To Sep 07, 2010 10:21 pm

Evo, še moji "extremi":
Slika

Uporabniški avatar
golnar
Prispevkov: 148
Pridružen: Če Dec 24, 2009 12:14 pm
Kraj: Okolica Ivančne Gorice

OdgovorNapisal/-a golnar » Sr Sep 08, 2010 9:20 pm

:plese: luškano :veselo_za_volanom:


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov