Koren

Kratka samopredstavitev članov foruma. Kaj delamo, s čim se vozimo, od česa živimo, kaj znamo in česar ne, od kod smo....
Uporabniški avatar
Koren
Prispevkov: 25
Pridružen: Po Avg 02, 2010 10:20 pm
Kraj: Razvanje

Koren

OdgovorNapisal/-a Koren » To Avg 31, 2010 10:49 pm

Pozdravljeni.

Sicer forum že nekaj let opazujem kar tako, kak mesec sem prijavljen, s predstavitvijo pa sem počakal, da sem nabavil vozilo.

Sem Mitja Koren, iz Razvanja pri Mariboru doma. Že odkar pomnim sem bil navdušen nad vsemi 4x4 stroji, sploh so me vedno privlačile ogromne škatle(nimam kompleksa) :D Po poklicu sem avtomehanik - šofer, ukvarjam pa se z urejanjem okolice. Če ima slučajno kdo živo mejo za porezat ali travo za pokosit me naj pozove ;)

No...k vozilom, verjetno vas bolj zanima to. Zdaj sem kakšna tri leta zbiral pogum za nakup enega terenca, neke klasike. Odločal sem se med praktično vsemi petvratnimi terenci, na koncu pa pristal pri Nissan Patrol GR 2.8 td Wagon.

Vozilo je sicer malo preveč načičkano za moj okus, na strehi ima ogrooooooooomen prtljažnik (če koga zanima je ugoden) in en ogromen bullbar spredaj. To imam namen odstranit iz vozila, ker nikakor ne pristoji mojemu konceptu ki g hranim v glavi že kar nekaj let, kako bi naj izgledal. Avtomobil je drugače zanimiv, sicer je potreben temeljitega čiščenja, manjših popravil glede izgleda. Pogonski sklop je dober, edino menjalnik je malo glasen v peti prestavi. Zaenkrat je to to, ko bo svetlo in čas bom slikal vozilo.

Upam, da bom - kot se za kvalitetne forume spodobi - naletel na čimveč nasvetov in pomoči, in malenkost faušije in nevoščljivosti ;)

Obilo blata, prijaznih jagrov, plitkih potokov in prostranih njiv vam želim.

Koren


Uporabniški avatar
fire
Prispevkov: 158
Pridružen: Sr Jan 20, 2010 5:52 pm

OdgovorNapisal/-a fire » Ne Sep 05, 2010 6:40 am

:welcome: Pa veliko užitka pri vožnji.

Uporabniški avatar
medo-1
Prispevkov: 713
Pridružen: To Mar 23, 2010 3:11 pm
Kraj: NA PREŽI

OdgovorNapisal/-a medo-1 » So Dec 25, 2010 8:21 am

:welcome: pa hvala za lepe želje,drgač pa kar se tiče jagrov so men čist uredu :lol: :lol:
Najbolša je pečenka iz hoste!!!
če je pa iz svinjaka pa tud uredu!!!

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Sr Jan 05, 2011 5:39 am

:welcome:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
zacki
Prispevkov: 298
Pridružen: To Dec 07, 2010 7:55 am
Kraj: ljubno

OdgovorNapisal/-a zacki » Sr Jan 05, 2011 8:56 am

:welcome:
The Diesels are nice, if you do your homework.
If not, they will turn into a neverending nightmare


Vrni se na “Povejmo kaj o sebi”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov