Samurai SJ80, gume

Vse v zvezi z offroadom
Uporabniški avatar
rx
Prispevkov: 703
Pridružen: Ne Dec 14, 2014 4:08 pm
Kraj: Texas

Re: Samurai SJ80, gume

OdgovorNapisal/-a rx » Po Jun 21, 2021 10:37 pm

Sem že razmišljal v tej smeri.. Bom malo raziskal.. Verjetno bi bil zuki kar primeren kandidat za obnovo, če ga je še kje kaj ostalo :)
Don Felipe > Google :D

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Samurai SJ80, gume

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Avg 04, 2021 11:43 pm

rx napisal/-a:

Sem pogledal stare slike.. Tako je kot si napisal, imel je bele feltne in talep hardtop. Slike so bile narejene leta 93. Je kaka šansa da najdemo ta avto? :)


Moj je šel v HR okolica ZG. Imam pa slike nekje.......bom pobrskal. Imam pa mail in telefonsko od lastnika ( kupca takrat) on ga je prebarval v SMB zeleno.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Samurai SJ80, gume

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Avg 04, 2021 11:49 pm

Kaj je tale nevihtnimucek še živ? Suspension lift kit za Sj80 ga čaka..........po besedah uporabnikov je topšit. Sam ga še nisem testiral, ker nimam tolk soldov, da bi si ga privoščil.....Bo pa v kratkem taprav off road test, naslednji teden mi bo nekdo posodil samuraja brez omejitev za ene par dni.........

Uporabniški avatar
thundercat
Prispevkov: 535
Pridružen: So Jan 01, 2011 7:18 pm
Kraj: Dolenjska

Re: Samurai SJ80, gume

OdgovorNapisal/-a thundercat » Sr Sep 08, 2021 8:42 pm

AŁIEN napisal/-a:Kaj je tale nevihtnimucek še živ? Suspension lift kit za Sj80 ga čaka..........po besedah uporabnikov je topšit. Sam ga še nisem testiral, ker nimam tolk soldov, da bi si ga privoščil.....Bo pa v kratkem taprav off road test, naslednji teden mi bo nekdo posodil samuraja brez omejitev za ene par dni.........


Se opravičujem ofroad skupini in tebi Cule. Sem bil tako hudo zaprežen z časom, da tudi odgovoril nisem pravočasno. Ja, še imam zukija in prav lepo mi služi. Cule, sem ti pisal na mail. Ob priliki pa kako fotko pripnem iz terena. :D

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Samurai SJ80, gume

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Sep 17, 2021 10:56 pm

Ni panike......pet narejenih je šlo, kot vroče žemljice...... naslednji teden bodo novi kompleti fertik.

Takole zgleda na serijskih gumah:

Slika

Slika

Slika

Slika

Enako podvozje na serijskih gumah in terenskih gumah

Slika

Kljub liftu, še vedno nižji od serijkega novega jimnya:

Slika

Če koga zanima, Jimny je naprodaj. 60 dni star, 200 km, N1. Več na PS.

Uporabniški avatar
thundercat
Prispevkov: 535
Pridružen: So Jan 01, 2011 7:18 pm
Kraj: Dolenjska

Re: Samurai SJ80, gume

OdgovorNapisal/-a thundercat » So Sep 18, 2021 8:36 pm

Vsaka čast Alien !! :D Mojstrsko delo je tole. Tist tanov Jimny je pa tudi zelo lep, Nekoč ga bi rad vsaj od blizu videl. Na našem koncu jih ni videti. Mogoče sem letos dva srečal na cesti.
Sem pa te dni montiral obrobe. Vsaj nekaj mi je uspelo narediti.

Slika
Slika


Vrni se na “Offroad - splošno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta