Račun

Vse v zvezi z offroadom
Primož Vidmar
Prispevkov: 104
Pridružen: So Maj 03, 2008 12:50 pm
Kraj: Lj-Šmartno

OdgovorNapisal/-a Primož Vidmar » Ne Sep 14, 2014 12:15 pm

Aha... Torej še naprej se išče račun za delo na avtu, ki je bil izdan enkrat po 28. marcu. Tukaj pa ne gre za nikakršno tunkanje servisa, kakor razmišlja eentox, ampak le papir o dokazilu, da ležaja nisem menjal sam.
Dajmo...sigurno je nekdo med vami, ki spravlja čisto vsaki račun...sploh pa za avto...
Dam za šestpaket piva po izbiri...oz. če mi reklamacijo rešijo dam za plato oz. 30€ nagrade...

Sem pa naročil ležaj pri prijatelju iz Reke. Dobim enkrat naslednji teden.

Hvala lepa in lepo sončno nedeljo vsem
Primož

Uporabniški avatar
eentox
Prispevkov: 281
Pridružen: To Nov 30, 2010 8:17 pm
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a eentox » Po Sep 15, 2014 8:32 am

Primož Vidmar napisal/-a:....Tukaj pa ne gre za nikakršno tunkanje servisa, kakor razmišlja eentox, ampak le papir o dokazilu, da ležaja nisem menjal sam...


Sem se mislil umaknit iz teme ampak ker sem omenjen potem moram odgovoriti... Kaj pa je sedaj drugače kot na začetku? Še vedno boš tunkal servis kateri o tem ne bo nič vedel, samo s to razliko, da imaš sedaj potrditev, da ni nujno da bo šlo skozi pri Adelu :)

Ker vidim, da ti ni problem dati nagrade oz. nisi škrt še vedno ne razumem zakaj ne greš do nekega servisa in jih prosiš za potrdilo o vgradnji?
If it seems too good to be true, it probably is

Primož Vidmar
Prispevkov: 104
Pridružen: So Maj 03, 2008 12:50 pm
Kraj: Lj-Šmartno

OdgovorNapisal/-a Primož Vidmar » Po Sep 15, 2014 9:15 am

Servis bi "tunkal" v primeru, da bi bil ležaj narobe vgrajen...smo pa že v tej temi ugotovili, da pri takih ležajih to ni možno.

Dvomim, da bi mi na nekem naključnem servisu izdali potrdilo o menjavi brez kakšnih vez in poznanstev... Že na tem forumu je dosti priznanih serviserjev pa noben ni ponudil pomoči.

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a jereb » Po Sep 15, 2014 6:20 pm

Ali bi tebi bilo vseeno, da se nekdo brez tvoje vednosti podpiše z tvojim imenom in priimkom, pa tudi, če le na javni sekret.
LP by Jereb

Primož Vidmar
Prispevkov: 104
Pridružen: So Maj 03, 2008 12:50 pm
Kraj: Lj-Šmartno

OdgovorNapisal/-a Primož Vidmar » Po Sep 15, 2014 6:55 pm

Če si bo s tem prišparal nekaj pošteno zasluženega denarja...potem ja. Še marker bi mu posodil, če bi me prosil...

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » Ne Nov 09, 2014 10:07 pm

Ležaje kupuj pri direktnem uvozniku, ki ne prodaja ponaredkov.

Za golf VI bi me ležaj stal 170€, pa sem ga plačal samo 104€.

ORIGINAL S PESTOM.

Še danes dela kot metek po 100.000km.

V tej naši državi je vse samo še nateg, če iščete kvaliteto me vprašajte in nikoli ne boste imeli težav.
Niste tako bogati, da bi kupovali poceni. Mene je to naučil pokojni oče.

lp satan-STRIPI
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a jereb » Po Nov 10, 2014 7:11 pm

Žal to ne velja več. Danes velja, upaj da te bodo čim manj nategnili. Danes, ko skače tudi pooblaščenim servisom kuzla v rit so lahko cene rezervnih delov za starejša vozila spustil, prej pa ni šans. Tudi recesija je včasih pozitivna.
LP by Jereb


Vrni se na “Offroad - splošno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov