OFFROAD - šport s stranskimi učinki

Vse v zvezi z offroadom
Uporabniški avatar
Berti
Prispevkov: 580
Pridružen: To Mar 24, 2009 4:13 pm
Kraj: N45 54.836 E15 37.981

OdgovorNapisal/-a Berti » Pe Nov 13, 2009 11:13 pm

compadre napisal/-a:
Berti napisal/-a:Sam v novem mestu ni živalskega vrta,da bi od kje pobegno. Tudi na Vašem kanalu nič ne poročajo.


eh, mogoče so na Mušičevi ulici odprli novega :kaj_takega_pa_se_ne:
2slon: glede priporočila, se bi pa skoraj strinjal s tabo, saj noben pregled ni odveč.......si kaj razmišljal o tem, da bi tudi ti šel? :twisted: :twisted:


Lahk se je slonu zmešal, ker dela novo Poli pašteto. :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=BuhC8To2jmc
id rather die in a Land Rover than live in a Kia
ALUMINIJASTE OGRAJE

slon31
Rdeči karton
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:55 pm
Kraj: nm

Re: OFFROAD - šport s stranskimi učinki

OdgovorNapisal/-a slon31 » To Dec 22, 2009 3:47 pm

compadre napisal/-a:hjaaa.....offroad, je kar nalezljiv šport, ki ti kar hitro zleze pod kožo in postaneš celo nekako odvisen od njega :kadi_in_zgleda_kul:
pravtako o tem forumu, saj vsak dan ti pride v rutino, da ga pregledaš, zveš nekaj novega, se kaj naučiš ali kdo rabi pomoč :wink:
glege naših 4x4 konjičkov, se pogovarjamo o gumah, o dvigu vozila, bullbarih, vitlih, motorjih in problemi znjimi, šnorklih in podobnimi zadevami.....o stranskih učinkih pa ne, ali bolj malo :?

evo nekaj stranskih učinkov, o katerih malokater poštudira, ali se bolj malo pogovarjamo:
A:blato na vozilu
kje perete svoje terenčke?
glede na to, da je nekaj deset kil blata na avtu, ga skorajda nobena pralnica noče prat, če pa ja, ti kar pošteno zaračunajo....
pranje doma je pa tudi problem, saj potem ne veš, kam z blatom...mogoče ima kdo za bajto travnik, njivo.....recimo na dvorišču je pa to problem
tudi če je odtok in jašek, je le-ta hitro poln, potem pa lopato in šajtrgo v roke pa gas
jaz nimam glih kot beverly hills, sem bolj na kaos navajen, samo po pranju avta, za katero porabim kakšno uro, porabim še uro in pol, da operem dvorišče
-> blato na stran, potem na kup....kmalu bo za traktorsko prikolico.......
kako rešujete vi ta problem?
B:mokre blatne zavore
se zapodimo v blato, mlake, zavore se zmočijo, učinek zaviranja se poslabša.....
...pri prednjih zavorah še ni tak problem, sej med vožnjo po cesti jo malo segrejem z zaviranjem in je že ok....v zadnjih pa ves drek notri ostaja (pri bobnastih).......
C:blato v platiščih
malokater se pred cesto ustavi in gre z roko po notranji strani platišča in potegne blato ven, mo se pa pelješ, začnejo kolesa tresti, in si študiraš kaj si si z*ebal
D:izvoz iz terena na cesto - blato
včasih je problem, da ni možnosti nekje zvrtet kolesa, .. greš direktniz terena na asfalt, in 100m za tabo puščaš krepko sled blata......
in zdaj si pa predstavljajte, da gre kolona z nekaj vozili....kakšna je cesta
E:klopi, komarji in ostali insekti/paraziti
je kdo že kaj kdaj fasal?
kaj razen autana in cepljenja je še priporočljivo?

predlagam ti da se namažeš z nafto!!



pišite mnenja, izkušnje, nasvete, saj bo koristilo prav vsem :wink:

slon31
Rdeči karton
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:55 pm
Kraj: nm

OdgovorNapisal/-a slon31 » To Dec 22, 2009 3:50 pm

Berti napisal/-a:Sam v novem mestu ni živalskega vrta,da bi od kje pobegno. Tudi na Vašem kanalu nič ne poročajo.


berti asi kej priden?

slon31
Rdeči karton
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:55 pm
Kraj: nm

OdgovorNapisal/-a slon31 » To Dec 22, 2009 3:57 pm

compadre napisal/-a:
Berti napisal/-a:Sam v novem mestu ni živalskega vrta,da bi od kje pobegno. Tudi na Vašem kanalu nič ne poročajo.


eh, mogoče so na Mušičevi ulici odprli novega :kaj_takega_pa_se_ne:
2slon: glede priporočila, se bi pa skoraj strinjal s tabo, saj noben pregled ni odveč.......si kaj razmišljal o tem, da bi tudi ti šel? :twisted: :twisted:


compadre ti pa si eno tele!!pa ti sploh sam sebe zastops kaj pišeš!?verjetno si kdaj šlišal za arest in zdej si papiga!

je pa res da se da živt tud brez razuma, verjamem da ti kar gre,sploh k rad na šiht hodš!

Uporabniški avatar
Berti
Prispevkov: 580
Pridružen: To Mar 24, 2009 4:13 pm
Kraj: N45 54.836 E15 37.981

OdgovorNapisal/-a Berti » To Dec 22, 2009 4:46 pm

slon31 napisal/-a:berti asi kej priden?


Sam ko spim.... :twisted: :evil:
id rather die in a Land Rover than live in a Kia

ALUMINIJASTE OGRAJE

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » To Dec 22, 2009 4:51 pm

slon31 napisal/-a:compadre ti pa si eno tele!!pa ti sploh sam sebe zastops kaj pišeš!?verjetno si kdaj šlišal za arest in zdej si papiga!

je pa res da se da živt tud brez razuma, verjamem da ti kar gre,sploh k rad na šiht hodš!
Glej, slonček, niti nisem rabil dolgo iskati, pa sem našel tvojo objavo, s katero si nekoga žalil. Kar nekaj mojih kolegov s tega Foruma me je danes opozorilo, da se obnašaš izredno nesramno in da nisi dorasel našemu nivoju komunikacije. Žal greš za tri dni v Banovce. Če ne bo bolje, je naslednji ukrep IP ban (permanentni ban, in to vsakega IP-ja, na katerem te zasledimo).

LP, R.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » To Dec 22, 2009 4:56 pm

:skace_od_srece:

Uporabniški avatar
_Grega_
Prispevkov: 307
Pridružen: So Dec 27, 2008 3:32 pm
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a _Grega_ » To Dec 22, 2009 8:47 pm

Pravilno. :evil:

Uporabniški avatar
stripi
Prispevkov: 662
Pridružen: Če Mar 20, 2008 4:06 pm
Kraj: vukojebine

OdgovorNapisal/-a stripi » To Dec 29, 2009 2:17 pm

Bravo Rafter, sem mislil, da sem samo jaz problematik. :D

Kar pa se tiče obiska psihiatrije,pa to ni noben bavbav. :lol:
So mi nekaj čipov zamenjali, naredili redni servis, tako da bo mir za naslednjih 100.000 km. :evil:
NEMOGOČE NAREDIM TAKOJ, NA ČUDEŽE JE POTREBNO MALCE POČAKATI


Vrni se na “Offroad - splošno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov