Nočno doživetje sredi barja :)

Vse v zvezi z offroadom
wortex
Prispevkov: 43
Pridružen: So Avg 01, 2009 1:51 pm
Kraj: Logatec

Nočno doživetje sredi barja :)

OdgovorNapisal/-a wortex » Pe Avg 07, 2009 2:27 pm

Slika

Slika

Slika[/url]

Slika

Slika

Slika

Slika

Evo tuki je par slikc iz ene noči preživete na barju :) Mi kolegica rekla, da pozna en travnik, kjer bi lah mal probu terenca in res grem gor in k pridem gor dobim feeling, da avto plava sm reku u joj to pa se nebo dobr končal in res pičim nazaj in nardim usodno napako pelu sm se po istih kolesninah in sam začutim kako se začnem pogrezat. Sabo nism mel ne lopate ne nobenega pripomočka s kerim bi si lahko pomagu in za začetek sm naredu zaletne špure sm jih z rokam skopal kar načeloma ni bilo težko, toda avto ni se premaknu za milimeter. Šou sm na najblizjo kmetijo po dile s kerimi bi si lahko pomagal sam tud to ni pomagal. Vidu sm da ni rešitve, kot da me kdo vn povleče zadremal sm za kšno urco in nato poklical kolega (beri šefa), ki se tudi ukvarja z off roadom in k je vidu nastalo situacijo, je reku da edini spas traktor in res pelala sva se do par kmetij in dobila kmeta ki me je potegnu vn z res hudim traktorjem 150 konjskim, toda komaj. Nato mi je rekuu, da je bil pred enim tednom cel travnik poplavljen :) Nato na petrol pod štrajfiks in nato spucat še notranjost, ki je bla podobna topli gredi :)

Uporabniški avatar
Al1975
Prispevkov: 405
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 5:15 am
Kraj: Bevke down town
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Al1975 » Pe Avg 07, 2009 3:31 pm

Temu se pravi uničevanje tuje lastnine!!!
Zaradi takih ljudi, ki delajo škodo po travikih majo sosedove liske vse manj trave za jest!
Kmetje pa potem dajejo vse offroad-je v isti koš in so pošteno jezni sam če se pelješ mimo njega ti malo manj kot zvilami ne požuga!

Moje mnenje!!!

wortex
Prispevkov: 43
Pridružen: So Avg 01, 2009 1:51 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a wortex » Pe Avg 07, 2009 3:34 pm

Al1975 napisal/-a:Temu se pravi uničevanje tuje lastnine!!!
Zaradi takih ljudi, ki delajo škodo po travikih majo sosedove liske vse manj trave za jest!
Kmetje pa potem dajejo vse offroad-je v isti koš in so pošteno jezni sam če se pelješ mimo njega ti malo manj kot zvilami ne požuga!

Moje mnenje!!!


Se strinjam s tabo

Uporabniški avatar
b.breznik
Prispevkov: 34
Pridružen: Po Maj 21, 2007 5:42 pm
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a b.breznik » Pe Avg 07, 2009 4:41 pm

mi otroci sredi raja :evil: :evil:
ENKRAT LAND ROVER,VEDNO LAND ROVER

Uporabniški avatar
Ipsilon
Prispevkov: 347
Pridružen: Če Jun 01, 2006 6:32 pm
Kraj: Tolmin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ipsilon » Pe Avg 07, 2009 8:00 pm

Če bi se hotel po blatu igrat, bi prišel na Metalcamp reševat ljudi z poplavnih travnikov, med dežjem. So bili tudi traktorji okoli, bi te že izvlekli :wink:

Slika

Uporabniški avatar
dolsina
Prispevkov: 409
Pridružen: Sr Jul 01, 2009 8:05 pm
Kraj: V. Lašče

OdgovorNapisal/-a dolsina » Pe Avg 07, 2009 8:23 pm

Aaahaaa hahaaa vortex budala. Greš kao neki offroad, pa se na travniku zakoplješ. Tudi ogled tvoje slikce potrjuje, da si teslo. Bodi vesel, da ni bil od istega kmeta travnik, k bi te skloftal k mulca.

Najprej si kupi terenca, pol pa nehaj uničevat kmetijske površine. Če mi kej živc sname, so pa wannabe odpičeni snobi. Taki, k si ti ne spadajo na ta forum, ampak pred blok na klopco čekirat pičke.

Softič!
Once you go black, you can never go back, 'aaight.

Uporabniški avatar
lisko
Prispevkov: 1645
Pridružen: Ne Jul 01, 2007 11:55 am

OdgovorNapisal/-a lisko » Pe Avg 07, 2009 11:31 pm

Vedel sem kaj bo ko sem prebral prvi post.....
Ampak zakaj se mora na tem forumu ( ok sej tud na drugih ampak tu pa so že extremi) najti ljudje in še prej ko kaj posvarit/opozorit , kurcat vse povprek.

dolsina: Vsak se bo zakopal na razmočenem travniku , pa še povedal je zakaj (neizkušnje)

Al1975: Lisko-Liska-Liske....ne jem trave in se ne pasem po travnikih tako da prosim malo spoštovanja :D :D :D

wortex: Da te še jaz skurcam :D Res se ne vozi po travnikih in uničuje travo ali podrast ali karkoli že obstaja. Za take podvige se najde kako gozno blatno (po možnosti na sveže zrito) cesto. Pač cesta ( ali steza za traktorje) kjer iz gozda vlačijo hlode. Verjem da tam te noben ne bo kurcal edino če je lastnik gozda ( v kolikor ni državen) zatežen do kraja ali pa kaki lovec če res delaš popolno zdraho. Če v tvoji okolici takih cest nimaš ti s Cobro13 z veseljem pokažema potke po pohorju ( če prideš seveda) , ampak pazi.....Tole so posledice....
Ne vem če bi ti bilo še vedno tko vseeno kot na kakem lepem travniku...
Slika
Slika
Slika

Verjetno ni več centimetra barve, ki bila brez risa....

Uporabniški avatar
Cobra13
Prispevkov: 203
Pridružen: To Okt 30, 2007 10:05 pm
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Cobra13 » Pe Avg 07, 2009 11:59 pm

To pa to, ti pokaževa po Pohorju take potke da se še s traktorjem ne upajo peljat ko je mokro tak da kr pridi v naš konec. :twisted:
Lisko ko boš v MB s tvojim JEEP-om poklič kaj pa greva v akcijo.
P.S. wortex pa ko prideš dol s Pohorja te na Petrol-u v pralnico ne spustijo.
LP
Cobra13

wortex
Prispevkov: 43
Pridružen: So Avg 01, 2009 1:51 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a wortex » So Avg 08, 2009 12:24 am

dolsina napisal/-a:Aaahaaa hahaaa vortex budala. Greš kao neki offroad, pa se na travniku zakoplješ. Tudi ogled tvoje slikce potrjuje, da si teslo. Bodi vesel, da ni bil od istega kmeta travnik, k bi te skloftal k mulca.

Najprej si kupi terenca, pol pa nehaj uničevat kmetijske površine. Če mi kej živc sname, so pa wannabe odpičeni snobi. Taki, k si ti ne spadajo na ta forum, ampak pred blok na klopco čekirat pičke.

Softič!


Če si kot prvo prebral je komi traktor prišel ven ki me j vn vleku, moja slikca potrjuje edino stvar, da sm bil jest na oktober festu in ničersar drugega, glede kmeta se ne sikiraj mm to poštimano. Sm si kupu terenca tazga, da te primem za kluko pa odvlečem ke k spadaš pa nebo ti treba skrbet za kromper, ti boš mel živce ja, najbrž maš res že živce da ti en tip z volkswagnom napne zivce, ne rabim čekirat pičke so use prečikirane že peš tko da ne se spravlat na ljudi, ki ti niso nič naredil ... moj post ni škodoželn ampak poročilo off road dogodka... če je pa tvoja njiva mi pa povej škodo. .....

wortex
Prispevkov: 43
Pridružen: So Avg 01, 2009 1:51 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a wortex » So Avg 08, 2009 12:27 am

Cobra13 napisal/-a:To pa to, ti pokaževa po Pohorju take potke da se še s traktorjem ne upajo peljat ko je mokro tak da kr pridi v naš konec. :twisted:
Lisko ko boš v MB s tvojim JEEP-om poklič kaj pa greva v akcijo.
P.S. wortex pa ko prideš dol s Pohorja te na Petrol-u v pralnico ne spustijo.



ti vrjamem :) k sm pršu na pumpo kjer sm jest delu pa k je tip iz pumpe vidu avto reku da nej počedim za sabo :) k pride blato do avta avto enostvno nč ne more ne zapora ne reduktor si enostavno ukopan, se počutiš kot hiša sred močvirja :D

Uporabniški avatar
_Grega_
Prispevkov: 307
Pridružen: So Dec 27, 2008 3:32 pm
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a _Grega_ » So Avg 08, 2009 7:46 am

Najprej!
Fantje zakaj se vedno nekaj kurčite? Človeku je to všeč in temu pravi off road. Pa naj uživa v tem in ga pustimo pri miru. Strinjam se, da se škoda ne sme delat in samo srečo si imel, da te ni dobil kmet - lastnik travnika, ker bi hodil s kakimi vilami v hrbtu okoli. Za njega je to ultimate off road car in ga pustimo, da živi v svojem svetu! :P
Wortex če si si že želel probat off road bi si našel vsaj kak hrib no. Po travniku je pa res dolgčas, razen da koplješ po njemu, kot si ti.
O Tuaregu je blo pa že zlo veliko napisanega pa verjamem da tudi še bo, tako da se bom js vzdržal komentarja.

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Ne Avg 09, 2009 9:47 am

Sej ste fajn pa to, ampak a ni bilo že nekaj govora o tem, da uporabljamo slovenščino, če smo na SLOVENSKEM forumu?

Uporabniški avatar
tjordan1
Prispevkov: 279
Pridružen: Sr Okt 03, 2007 7:52 pm
Kraj: kostanjevica na krki

OdgovorNapisal/-a tjordan1 » Ne Avg 09, 2009 3:54 pm

_Grega_ napisal/-a:Najprej!
Fantje zakaj se vedno nekaj kurčite? Človeku je to všeč in temu pravi off road. Pa naj uživa v tem in ga pustimo pri miru. Strinjam se, da se škoda ne sme delat in samo srečo si imel, da te ni dobil kmet - lastnik travnika, ker bi hodil s kakimi vilami v hrbtu okoli. Za njega je to ultimate off road car in ga pustimo, da živi v svojem svetu! :P
Wortex če si si že želel probat off road bi si našel vsaj kak hrib no. Po travniku je pa res dolgčas, razen da koplješ po njemu, kot si ti.
O Tuaregu je blo pa že zlo veliko napisanega pa verjamem da tudi še bo, tako da se bom js vzdržal komentarja.
vsaj eden napiše nekaj pametnega! :moli:

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Po Avg 10, 2009 12:30 am

Poslušaj Vrtinec in še kakšni tebi podobni mladi junci:
Po travnikih se NE vozi! Ne s VW, Pinzgauerji ali čimerkoli drugim!
Če si hočeš sprazniti določene organe, povprašaj tu na forumu razne mojstre, kje se da testirati OR sposobnosti tvoje vrhunske mašine in potem pojdi tja, kamor ti bodo (pa saj so ti že) svetovali.
Preveč OR prireditev nam je že odpadlo zaradi negativnega mnenja oblasti, da ste se nam pa zdej še šminkerji spravili škodo delati, je pa že preveč.
Prvič, ko te srečam v taki akciji, kot si jo ovekovečil tu na slikah, se bom spravil nate. In ne bo ti več luštno!
:twisted: Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
_Grega_
Prispevkov: 307
Pridružen: So Dec 27, 2008 3:32 pm
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a _Grega_ » Po Avg 10, 2009 11:23 am

miran napisal/-a:Poslušaj Vrtinec in še kakšni tebi podobni mladi junci:
Po travnikih se NE vozi! Ne s VW, Pinzgauerji ali čimerkoli drugim!
Če si hočeš sprazniti določene organe, povprašaj tu na forumu razne mojstre, kje se da testirati OR sposobnosti tvoje vrhunske mašine in potem pojdi tja, kamor ti bodo (pa saj so ti že) svetovali.
Preveč OR prireditev nam je že odpadlo zaradi negativnega mnenja oblasti, da ste se nam pa zdej še šminkerji spravili škodo delati, je pa že preveč.
Prvič, ko te srečam v taki akciji, kot si jo ovekovečil tu na slikah, se bom spravil nate. In ne bo ti več luštno!
:twisted: Miran


OŠTRO :zena_z_valjarjem:

Se popolnoma strinjam s tabo.

Uporabniški avatar
marjan
Prispevkov: 1133
Pridružen: Ne Sep 11, 2005 12:43 pm

OdgovorNapisal/-a marjan » Po Avg 10, 2009 1:07 pm

hahahah...kok je svet majhen,..na koncu zvem da je nekdo našem sosedu uničil travnik,potem pa preberem tole temo sem skoraj s stola padel :shock: :shock:

sej bom tihoo:)

Uporabniški avatar
lisko
Prispevkov: 1645
Pridružen: Ne Jul 01, 2007 11:55 am

OdgovorNapisal/-a lisko » Po Avg 10, 2009 3:45 pm

marjan napisal/-a:hahahah...kok je svet majhen,..na koncu zvem da je nekdo našem sosedu uničil travnik,potem pa preberem tole temo sem skoraj s stola padel :shock: :shock:

sej bom tihoo:)

LOL Zaj veš zakaj se sploh ne smeš vozit po travniki :)

Uporabniški avatar
GPW1942
Prispevkov: 421
Pridružen: Po Jan 02, 2006 7:52 pm
Kraj: Brezovica

OdgovorNapisal/-a GPW1942 » Po Avg 10, 2009 4:30 pm

lisko napisal/-a:
marjan napisal/-a:hahahah...kok je svet majhen,..na koncu zvem da je nekdo našem sosedu uničil travnik,potem pa preberem tole temo sem skoraj s stola padel :shock: :shock:

sej bom tihoo:)

LOL Zaj veš zakaj se sploh ne smeš vozit po travniki :)


Taka nočna dogodivščina se lahko lepše konča. Enkrat te bo dobil lastnik travnika, ornitolog, zaščitnik narave ali bognedaj jager ter te fino nakresal po pički, tvojega folcvagna LJ-UH-247 z novimi gumami pa zvlekel v ljubljanico.

Raftar, daj prosim v prihodnje blokiraj take neprilagojene avtorje! Taki izmečki so sramota za vse offroaderje in kvazi điparje.
Aja, mimogrede, nisem ti nevoščljiv za folcvagna z novimi gumami , ker vozim veeeeeliko boljši avto, pa še v hlačah in po starosti me je pribljižno trikrat toliko kot tebe.

Uhhhh, kako sem jezen zaradi takih kretenov, v 9 dnevih napiše 36 prispevkov, en bolj butast od drugega...pravi cvet nove generacije uporabnikov tega foruma...

Jezen pozdrav, Andrej iz Ljubljanskega barja (krajinski park)

Uporabniški avatar
def110
Prispevkov: 323
Pridružen: To Maj 06, 2008 12:51 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a def110 » Po Avg 10, 2009 4:35 pm

Wortex, malo si preberi naš kodeks, da boš videl kako se je potrebno obnašati :roll:
http://www.landrover-klub.si/stran_meni/kodex.htm
Il potere logora chi non ce l'ha

Uporabniški avatar
RegentRS
Prispevkov: 72
Pridružen: Sr Nov 12, 2008 8:30 pm
Kraj: Piran

OdgovorNapisal/-a RegentRS » Po Avg 10, 2009 6:38 pm

ojla!

kolker vem se zaradi take neumnosti leti iz KLRS kluba......
da ne govorim da je potrebno škodo poravnat......

in res je, zaradi tkih “norcel“, se pravim ljubiteljem narave, manjšajo moznosti za uživanje v gozdnih potkeh.......

lp
LR Series3 88 Lightweight V8
EX LR freelander 2.0td +2" :D

vasko
Prispevkov: 93
Pridružen: So Feb 28, 2009 6:45 pm
Kraj: brda

OdgovorNapisal/-a vasko » Po Avg 10, 2009 7:12 pm

z eno besedo PAJACO !!!!!

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » To Avg 11, 2009 12:21 pm

he, prvo sem mislil, da je ta wortex neki newbie, ki poskuša osedlati kravo, pa po nasvetih drugih, da to ne gre ali ne paše,
bi prenehal s takimi, on pa, kot bi požrl vso pamet sveta, terja svoje dalje in pljuva na karabit :twisted:

.....takega glupega blond japija še nisem srečal....tako je glup, da bolj glup ne more biti......
res ni diht.......ne samo, da je slikal avto, ko je delal sranje na travniku in pozabil tablico prekrit,
ampak je slikal tudi sebe in sliko ponosno objavil:
Slika

in naj svet gleda......
And on the 8th day God created Land Rover

Uporabniški avatar
_Grega_
Prispevkov: 307
Pridružen: So Dec 27, 2008 3:32 pm
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a _Grega_ » To Avg 11, 2009 12:23 pm

Ni čudno da se Zemlja strese vsake toliko, kakšne .... more nosit.

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » To Avg 11, 2009 12:26 pm

sej noboeden ni angelček, sam zarad enega cigota so vsi drugi črni :evil:
And on the 8th day God created Land Rover

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » To Avg 11, 2009 1:08 pm

Vortex in člani njegovega plemena,

ko takole človek prileze iz dopusta, ugotovi, da je dosti zamudil. Vidim, da ste dodobra udarili po njemu, kar si je junak nočne kronike tudi zaslužil.

Sam bi žele dodati le še dve stvari.
Prva leti na vozilo. Kot je že Marolt poudaril, je Tuareg terenski avto, ki je zmožen marsičesa. Ni se potrebno sprenevedati, da če je avto ultrapičkohvatnega videza, to avtomatsko tudi pomeni, da je za en drek za terensko vožnjo. To enostavno ne drži. Avto ima odlične terenske sposobnosti, prav tako se je z njim moč nadvse udobno prepeljavati po asfaltiranih površinah. Presenečeni bi bili, če bi enkrat zlezli iz svojih rustikalnih korit in se presedli vanj. Tam, koder kao kleni trenci z zaletom in šperami in kaj vem še s čim komaj prilezejo, gre Tuareg dejansko skoraj brez težav. Naslednja zmota, ki je prisotna v glavah neukih slovenceljnov je tudi ta, da avto brez šasije za teren ni vreden nič. Po tej logiki so na primer Jeep Grand Cherokee, Mitsubishi Pajero, LR Discovery in kompanija navadna jajca. Vsi zgoraj našteti namreč nimajo niti šasije, Pajero in Discovery pa še togih prem nimata več. Zdaj pa premislite, kaj pišete.
Naslednja stvar, ki jo skušate dokazati je naravnana v smislu "no, o.k. Saj gre po terenu, samo je predrag in ga je škoda". Vprašajte na primer Mirana ali pa Mamuta. Jima je njihovih novih Toyot škoda? Vsak si kupi avto z nekakšnim namenom. Avto je le predmet v rokah uporabnika. Na njemu je, da se odloči, kaj bo z njim počel, najverjetneje tudi da je meja početja v nekakšni korelaciji z globino denarnice.
In samo še v razmislek: Imajo avtoličarji ceno kvadratnega metra lakiranja prilagojeno glede na starost avtomobila? Vsaj pri nas v Litiji je tako, da je cena kvadratnega metra enaka tako za oh in ah Toyoto ali za poljsko stranišče.
Teorije o tem, da drag avto ne gre po terenu so torej navadno sranje. Pisci takšnih klobasarij se naj raje malo zamislijo nad svojo lastno usodo, kaj je šlo narobe, da so pri svojih xy letih le ponosni lastniki sekretov za dve malici pri Ančki iz enega mojih prejšnjih postov.

Za konec mi je ostal le še Vortex. Sploh me ne zanima, kakšen naduvan nedonošenček si v resnici, tako da je bila objava tvoje sličice popolnoma odveč. Vsak od nas (dajmo si vsaj enkrat nekaj priznati) je najmanj enkrat ril s terencem po prepovedanih površinah. Tistemu, ki si upa trditi nasprotno, ob prvi priložnosti osebno pljunem v ksiht. Ker sem pač star prdec, v časih mojega tozadevnega nastopanja še ni bilo na voljo digitalčkov velikosti picajzljev, ni bilo Interneta, ni bilo kreditov in leasingov, bile so le govorice. In potem sem bil pomemben, hud kot sam vrag in najmanj štirinajst dni nisem pral avta, da so ja vsi videli, kakšen junak sem. V tistih neumnih časih sem bil star 19 let in vozil sem dve leti starega Patrola, kupljenega za svoj denar. Edino v kar sem prepričan je to, da sem v očeh mimoidočih in znancev bil isti kreten, kot si ti, cenjeni Vortex v mojih danes. Nivo osebne kulture se žal še vedno meri po dejanjih. Tvoja izvajanja vključno s tvojo funkcionalno nepismenostjo zadoščajo, da si bralec o tebi usvari sliko (zato ni potrebno objavljati svoje fotografije). Kaj si torej mislim o tebi? Da si popolno govedo, nezmožno živeti socializirano, ki ga starši niso naučili popolnoma nič.

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!


Vrni se na “Offroad - splošno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov