Daljinke v MB ali okolici

Vse v zvezi z offroadom
Uporabniški avatar
bluub
Prispevkov: 13
Pridružen: Če Nov 19, 2009 8:03 pm
Kraj: Maribor

Daljinke v MB ali okolici

OdgovorNapisal/-a bluub » Pe Nov 20, 2009 8:30 pm

Pozdravljeni, sem novopečeni uporabnik foruma in pravtako terenskega (pick up) vozila, Ford Ranger. Zanima me kje bi lahko dobil par solidnih daljink v MB ali okolici, lahko tudi čez mejo v Avstriji če kdo pozna kakšno dobro trgovino.
Najraje bi imel "štiroglate", ker se mi zdi da bi s tem manj povečal skupno višino vozila, montiral bi jih na roll bar nad kesonom.

lp bluub

P.S. Javite kdaj bo kakšna sssoooffffttt tura (za začetnike) v MB ali okolici da se spoznamo, in se naučim kaj o terenski vožnji.

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » So Nov 21, 2009 12:05 am

Helow
http://shop.wesem.com/en
Nekje na forumu je tema o teh lučeh. Se mi zdijo zelo ugodne.
Niso iz MB, se pa da dandanes vse do praga prinest.

LP Dejan
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » So Nov 21, 2009 8:04 am

Pozdravljen

Kot vsakemu novincu se priporoča prebrati navodila in uporabljati iskanje funkcijo.

V tem primeru pa sem ti jaz malo pomagal :D

Poglej to temo:

http://www.nivaoffroadteam.com/forum/viewtopic.php?t=7785&postdays=0&postorder=asc&start=15

So pa najceneje vendar ne najbolje v Gamitu (ind cona žalec). Imaš daljinke, melgenke ter delavne luči za 20€ par z žarnicami.

Uporabniški avatar
bluub
Prispevkov: 13
Pridružen: Če Nov 19, 2009 8:03 pm
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a bluub » So Nov 21, 2009 8:53 am

Hvala za odgovor, bom se kar v Wesem poland zmeno če mi jih pošljejo tak kot je predlagal uporabnik. Drugače sem pa se tukaj pri nas pogovarjal z lokalcem in je rekel naj grem tu nekam v okolico Lipnice pogledat je baje neka full velika zadruga z full deli za traktorje.

Kakšen predlog za kakšno začetniško turico, MB z okolico??

lp Bluub

Uporabniški avatar
bluub
Prispevkov: 13
Pridružen: Če Nov 19, 2009 8:03 pm
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a bluub » So Nov 21, 2009 9:01 am

Pardon sem zaj komaj videl da ma Kogovšek tudi dobro zalogo, kaj pravite na HELLA FF 75, bi bilo za uporabit, glede na velikost bi jih lahko kar lepo 4 komade gor naredil.

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a jereb » So Nov 21, 2009 8:36 pm

Kolega ima ravno takega fordeka kot ti. Izbral je elipsaste od helle, katere so precej nizke,kot želiš ti.
Kupil jih je pa v trgoavtu.
LP by Jereb

Uporabniški avatar
robekdom
Prispevkov: 195
Pridružen: So Mar 29, 2008 9:55 pm
Kraj: logatec

OdgovorNapisal/-a robekdom » Sr Nov 25, 2009 8:17 pm

Živjo,
dej vprašaj Jureta (def110 na forumu) na 070871861. Jaz sem pri njemu daljinke okrogle rihtal 8 inč od wipacka, niso na nivoju helle sam so pa za ceno takšna zmaga da ne moreš verjeti.
:D

Uporabniški avatar
maticV
Prispevkov: 175
Pridružen: Sr Okt 01, 2008 9:47 pm
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a maticV » Sr Dec 02, 2009 11:25 am

Lp,

Mel sem prejšni model rangerja pa sem dal 6 okroglih gor, zanec pa je imel 4 oglate, po mojem okusu ti bo 6 okroglih daljink bol pasalo, odločit se morš pa sam. Bom prebrsko malo, morda še kje kakšno sliko najdem.

Uporabniški avatar
primorska
Prispevkov: 215
Pridružen: So Jan 30, 2010 3:12 pm
Kraj: ajdovščina

OdgovorNapisal/-a primorska » Če Feb 04, 2010 3:00 pm

pozdravljeni


MaticV, so ti policaji ali na tehničnem pregledu kaj težili zaradi tistih šestih dodatnih luči?


Lep pozdrav :

Uporabniški avatar
maticV
Prispevkov: 175
Pridružen: Sr Okt 01, 2008 9:47 pm
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a maticV » So Feb 06, 2010 10:48 am

primorska napisal/-a:pozdravljeni


MaticV, so ti policaji ali na tehničnem pregledu kaj težili zaradi tistih šestih dodatnih luči?


Lep pozdrav :



Nisem bil nikoli na tehničnem, ker je bil avto mlajši od 4 leta in nisem rabil it.
Pa mislim da nebi težili, če ne, pa rečeš da je original :twisted:

Sam tud kolikor imajo mene :policija_prihaja: radi, v luči se mi pa nobeden ni nikoli vtaknil.


Vrni se na “Offroad - splošno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov