Moja Frontera 2.2

Vse v zvezi z offroadom
robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Če Jun 03, 2010 7:54 am

Upam da ne bo kakšnega zajčka kje v bližini ko ti bo tale vitel odtrgalo iz avta.
Fant to niso heci! Veš kakšne sile so pri vitlanju? Če bo pravi sunek bo vitel poletel kot katapult in pokosil vse na svoji poti. Zdaj si pa gospod inženir izračunajte kako je če dobiš ene 50 kg železa v glavo...
Tole so hudičevo resne zadeve in vsak ku.... pa tud ne more montirat vitla na avto.

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Če Jun 03, 2010 8:07 am

Si rekel ti, ki si ga dal storžu montirat :twisted:
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Če Jun 03, 2010 9:23 am

Jaz nisem šlosar, niti inženir, zato take stvari prepustim drugim. Storž je vitel montiral kot se šika, preverjeno in testirano. Vlekel sem že gor, dol, naprej, na stran, pa drži kot pribit. Če bi moral pozimi vsake dva dni ko sem vlačil avte iz snega, nosit vitel okol avta in ga montirat, bi zgubil živce.

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Če Jun 03, 2010 10:03 am

Si vsaj po pravici povedal :D
Land Rovers are like women:

They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.

ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team


Vrni se na “Offroad - splošno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov