držimo se pravil

Vse v zvezi z offroadom
slon31
Rdeči karton
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:55 pm
Kraj: nm

držimo se pravil

OdgovorNapisal/-a slon31 » Po Dec 21, 2009 4:02 pm

glede na to kaj sem pisal sem mislu da mi boste vse prejebal,pa vidm da se res večina vas drži pravil in boji organov.

verjetno je res knjižnica,šola prava izbira za te formuraše!!

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Po Dec 21, 2009 4:11 pm

Rafter uradno se ne bom pogovarjal s tabo do jutri do malice če tega ....slona ne skenslaš!!!
Land Rovers are like women:
They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.
ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » Po Dec 21, 2009 4:15 pm

Zdaj pa jaz tukaj nekaj ne razumem?
Vse prejebal, se boji organov, se spuščal na nivo na katerega se samo id***i spuščajo?
Zakaj že?
A je sploh kdaj zaleglo?

Brez veze, se grem raje po vlakah vozit pa lovcem plen strašit :twisted:

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » Po Dec 21, 2009 4:17 pm

hihi...ej, folk, saj veste; drek je drek, bolj ga mešaš, bolj smrdi :ustreli_se_v_glavo:
And on the 8th day God created Land Rover

slon31
Rdeči karton
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:55 pm
Kraj: nm

OdgovorNapisal/-a slon31 » Po Dec 21, 2009 4:49 pm

OrangePower napisal/-a:Zdaj pa jaz tukaj nekaj ne razumem?
Vse prejebal, se boji organov, se spuščal na nivo na katerega se samo id***i spuščajo?
Zakaj že?
A je sploh kdaj zaleglo?

Brez veze, se grem raje po vlakah vozit pa lovcem plen strašit :twisted:

če tako razmišlaš,potem si se verjeten tu že s tem sprijazno da se ne boš smel u kratkem nikjer več vozt.saj vidš kakšne zakone sprejemajo in kakšne pobude se rojevajo.npr.prepoved vožnje po mestu z terenskimi vozili.vlada pa ima za to posluh še več prav naklonjena je temu.

ZATO SE TREBA OSTRO ODZVAT NA TE STRAHOPETCE!

slon31
Rdeči karton
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:55 pm
Kraj: nm

OdgovorNapisal/-a slon31 » Po Dec 21, 2009 4:51 pm

compadre napisal/-a:hihi...ej, folk, saj veste; drek je drek, bolj ga mešaš, bolj smrdi :ustreli_se_v_glavo:


zate ni skrbi še boš lahko hodu na šiht!

slon31
Rdeči karton
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:55 pm
Kraj: nm

OdgovorNapisal/-a slon31 » Po Dec 21, 2009 4:54 pm

Picpoki napisal/-a:Rafter uradno se ne bom pogovarjal s tabo do jutri do malice če tega ....slona ne skenslaš!!!


ubogi picpoki,upam da ti bo moje opravičilo vsaj delno zaleglo!oprosti

Uporabniški avatar
Picpoki
Prispevkov: 2103
Pridružen: Če Jan 01, 2009 6:52 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a Picpoki » Po Dec 21, 2009 5:01 pm

compadre napisal/-a:hihi...ej, folk, saj veste; drek je drek, bolj ga mešaš, bolj smrdi :ustreli_se_v_glavo:


Se bom spomnil na to vsakič ko vidim kakšen njegov komentar.

Kje je Bizzy?! :lol:
Land Rovers are like women:

They leak when you don't want them to, moan on long journey's, embarrass you in front of friends and peers, and consume more money than you ever expected once you've commit yourself to one.

ONE LIFE, LIVE IT/antikrist team

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

Re: držimo se pravil

OdgovorNapisal/-a gregor » Po Dec 21, 2009 5:12 pm

slon31 napisal/-a:glede na to kaj sem pisal sem mislu da mi boste vse prejebal,pa vidm da se res večina vas drži pravil in boji organov.

verjetno je res knjižnica,šola prava izbira za te formuraše!!


Res je, v knjižnici si je moč sposoditi pravopis in bonton.
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » Po Dec 21, 2009 5:35 pm

slon31 napisal/-a:
compadre napisal/-a:hihi...ej, folk, saj veste; drek je drek, bolj ga mešaš, bolj smrdi :ustreli_se_v_glavo:


zate ni skrbi še boš lahko hodu na šiht!


falabogi :wink:
And on the 8th day God created Land Rover

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Po Dec 21, 2009 5:40 pm

ej,slon,a mate tudi vi zelenci kakšen forum???z veseljem vam grem kaj napisat gor,pa večina OR foruma verjetno tudi,prekleti jajčerji pokvarjeni...da vam jebem vse po spisku od matere naprej,a te lahko vprašam s kom se ti voziš v službo???verjetno hodiš peš,ane,da ne onesnažuješ okolja...pa tud drva iz gmajne(če nisi za povrh vsega še kak šalabajzer iz Lj-center) spravljaš na roke,ane???aja,sej res...sploh se ne greješ,ker drva proizvajajo strupene emisije,enako tudi plin in kurilno olje...kaj pa krompir?tudi krompir nebi smel bit škropljen,ker uničuje okolje...pa breskve enako...in grozdje tudi...me zanima ,kaj bi rekli,če bi vam pripeljali na kur*evo tržnico namesto lepega,debelega,pa škropljenega krompirja ene neškropljene krompirčke v velikosti žogic za golf...kaj bi pa potem rekli?nebi ga jedli,ker je drugoklasen,a???pička vam materna,še vaše iniciative za zdravo življenje...RAFTER,prosim,da skenslaš tega zelenca iz foruma...saj je očitno,da je prišel samo podjebavat gor in po nič drugega(oz.ja, svoje poslanstvo je opravil zdej,ko je mene in verjetno še koga drugega spravil ob živce!!!)...a na forum adrie airways si se tudi prijavil???verjetno boste zakonsko prepovedali tudi letenje z letali...a ste mogoče prebrali,kolk CO2-ja in vse ostale nesnage proizvede letalo z letom od Brnika do Frankfurta???ja,najboljše,da svoje veze pokoristite še zato,da se prepove zračni promet, pa prepove za povrh vsega še vožnjo z avti, prepove centralno kurjavo...POTEM SE PA JEBEJTE Z VAŠO INICIATIVO al karkoli že je ZA ZDRAVO ŽIVLJENJE in spite brez gretja...pa nagi zato,ker je tako ali tako vse kar mate oblečeno iz umetnih materialov...a si mogoče pomislil,kolk strupov je šlo v zrak za naredit tvoje ogromne posrane slonske gate???no,mogoče pa bi se lahko oblekel kar v ovčjo kožo...ampak najprej pa je treba dobit kako staro ovco in počakat,da krepa,ker živali se v okviru vaše F* iniciative ne sme pobijat!!!

slon31
Rdeči karton
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:55 pm
Kraj: nm

OdgovorNapisal/-a slon31 » Po Dec 21, 2009 5:47 pm

ferrarist napisal/-a:ej,slon,a mate tudi vi zelenci kakšen forum???z veseljem vam grem kaj napisat gor,pa večina OR foruma verjetno tudi,prekleti jajčerji pokvarjeni...da vam jebem vse po spisku od matere naprej,a te lahko vprašam s kom se ti voziš v službo???verjetno hodiš peš,ane,da ne onesnažuješ okolja...pa tud drva iz gmajne(če nisi za povrh vsega še kak šalabajzer iz Lj-center) spravljaš na roke,ane???aja,sej res...sploh se ne greješ,ker drva proizvajajo strupene emisije,enako tudi plin in kurilno olje...kaj pa krompir?tudi krompir nebi smel bit škropljen,ker uničuje okolje...pa breskve enako...in grozdje tudi...me zanima ,kaj bi rekli,če bi vam pripeljali na kur*evo tržnico namesto lepega,debelega,pa škropljenega krompirja ene neškropljene krompirčke v velikosti žogic za golf...kaj bi pa potem rekli?nebi ga jedli,ker je drugoklasen,a???pička vam materna,še vaše iniciative za zdravo življenje...RAFTER,prosim,da skenslaš tega zelenca iz foruma...saj je očitno,da je prišel samo podjebavat gor in po nič drugega(oz.ja, svoje poslanstvo je opravil zdej,ko je mene in verjetno še koga drugega spravil ob živce!!!)...a na forum adrie airways si se tudi prijavil???verjetno boste zakonsko prepovedali tudi letenje z letali...a ste mogoče prebrali,kolk CO2-ja in vse ostale nesnage proizvede letalo z letom od Brnika do Frankfurta???ja,najboljše,da svoje veze pokoristite še zato,da se prepove zračni promet, pa prepove za povrh vsega še vožnjo z avti, prepove centralno kurjavo...POTEM SE PA JEBEJTE Z VAŠO INICIATIVO al karkoli že je ZA ZDRAVO ŽIVLJENJE in spite brez gretja...pa nagi zato,ker je tako ali tako vse kar mate oblečeno iz umetnih materialov...a si mogoče pomislil,kolk strupov je šlo v zrak za naredit tvoje ogromne posrane slonske gate???no,mogoče pa bi se lahko oblekel kar v ovčjo kožo...ampak najprej pa je treba dobit kako staro ovco in počakat,da krepa,ker živali se v okviru vaše F* iniciative ne sme pobijat!!!



bravo,ti si dec ne pa drugi k bi vse samo na lepo!!!

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » Po Dec 21, 2009 6:14 pm

slona lahko dobite na 031/775-079 in mu lahko še osebno poveste mnenje :twisted:
če hočete, lahko objavim še njegov email, kje se nahaja, že itak vemo :wink:
And on the 8th day God created Land Rover

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Po Dec 21, 2009 6:21 pm

no,res me zanima,kje se ta osebek nahaja...moral bi bit na Brdu v kletki in žret banane...




EDIT:priporočam ogled naslednjega linka:

http://nivaoffroadteam.com/forum/search ... hor=slon31

Uporabniški avatar
compadre
Prispevkov: 3175
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 12:19 pm
Kraj: 45.895913, 15.654165

OdgovorNapisal/-a compadre » Po Dec 21, 2009 6:44 pm

ferrarist napisal/-a:no,res me zanima,kje se ta osebek nahaja...moral bi bit na Brdu v kletki in žret banane...




EDIT:priporočam ogled naslednjega linka:

http://nivaoffroadteam.com/forum/search ... hor=slon31


v Novem mestu, v bližini Revoza, na Mušičevi 8)
And on the 8th day God created Land Rover

krevattori
Rumeni karton
Prispevkov: 26
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:52 pm
Kraj: novo mesto

OdgovorNapisal/-a krevattori » Po Dec 21, 2009 7:28 pm

pravila so pravila dragi slon,in imamo jih zato,da se spostujejo pa kakrsna so so ,saj ni nobene volje da bi kaj spremenili. Glede organov pa ne vem zakaj bi se jih bali,ce delas po pravilih te ni treba bit nicesar strah,mogoce pa si ti drugacen in hoces postaviti vse na glavo...

slon31
Rdeči karton
Prispevkov: 30
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:55 pm
Kraj: nm

OdgovorNapisal/-a slon31 » Po Dec 21, 2009 7:57 pm

krevattori napisal/-a:pravila so pravila dragi slon,in imamo jih zato,da se spostujejo pa kakrsna so so ,saj ni nobene volje da bi kaj spremenili. Glede organov pa ne vem zakaj bi se jih bali,ce delas po pravilih te ni treba bit nicesar strah,mogoce pa si ti drugacen in hoces postaviti vse na glavo...


zgleda da maš prav!vse gre v to smer!!

Uporabniški avatar
Huligan
Prispevkov: 1154
Pridružen: Pe Mar 21, 2008 11:40 am
Kraj: Kostanjevica na Krki

OdgovorNapisal/-a Huligan » To Dec 22, 2009 2:06 am

enih par besed in že mu nekateri lezejo v .... ja tam . dejte mal pogledat kaj ta slon pise po forumu! ( mal prispevke poglejte) očitno smo vsi pod mostom sedel ko je on vneto poslušal naravovarstvene profesorje ,ki iz svojih foteljev ne vidijo drugega kot dva borovca ( na katerih se obesa njegov otrok) in pa merca... kjer kupuje zelena stvari. in on jim je takoj vrjel (neglede da bi uporabil svojo( plitko) pamet!!!! :!: :!: :!:
BOLJŠ IZ ŠIHTA SKREGAN KOT ZMATRAN.

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » To Dec 22, 2009 4:42 pm

Tri dni sem bill offline, ker sva se selila in vidim.. TOTALNO ŠTALO!

Grem zdaj nove objave prebrat, da vidim, kaj se točno dogaja, ampak po mojem bodo padli vsaj eni Banovci ali pa IP-Banovci... :twisted: :twisted: :twisted:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » To Dec 22, 2009 4:55 pm

Picpoki napisal/-a:Rafter uradno se ne bom pogovarjal s tabo do jutri do malice če tega ....slona ne skenslaš!!!

Urejeno. Sorry za delay.

http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... 5444#65444

Rafter napisal/-a:
slon31 napisal/-a:compadre ti pa si eno tele!!pa ti sploh sam sebe zastops kaj pišeš!?verjetno si kdaj šlišal za arest in zdej si papiga!

je pa res da se da živt tud brez razuma, verjamem da ti kar gre,sploh k rad na šiht hodš!
Glej, slonček, niti nisem rabil dolgo iskati, pa sem našel tvojo objavo, s katero si nekoga žalil. Kar nekaj mojih kolegov s tega Foruma me je danes opozorilo, da se obnašaš izredno nesramno in da nisi dorasel našemu nivoju komunikacije. Žal greš za tri dni v Banovce. Če ne bo bolje, je naslednji ukrep IP ban (permanentni ban, in to vsakega IP-ja, na katerem te zasledimo).

LP, R.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

krevattori
Rumeni karton
Prispevkov: 26
Pridružen: Ne Nov 08, 2009 7:52 pm
Kraj: novo mesto

OdgovorNapisal/-a krevattori » To Dec 22, 2009 5:40 pm

lepa misel Huligan,se popolnoma strinjam s teboj,zanimivo pa je,da si samo ti komentiral mojo objavo,ampak nc bat nisem ne jezen ne uzaljen,vsako mnenje je pa dobrodoslo,ampak moje izjava je pac taka kot je,sicer pa tudi z drugim namenom.to je ogledalo vecine ljudi,ker nekdo nekaj napise ali rece in potem vsaj vecina za njim kot ovce,ni pa nujno da se strinjajo,glavno da mu kimajo.
Moje mnenje glede voznje po gozdu,vlakah in podobnih povrsinah stoposto odobravam,ker skoda se ne dela ce se vozis kulturno,sicer pa ce je pot ali vlaka narejena ne vem zakaj se ne bi tam vozili. aja,onesnazevanje,seveda ce se peljes s terncem cez gozd si tezki unicevalec narave,prav pa naj bo tako.kaj pa npr.Novomeski revoz hlapi iz lakirnice v zrak,katere najprej raznese po mestu del pa se naprej proti gorjancem,kajpa nc problem,ampak to ni bistvo mojega razpredanja klobcica.kolikor berem forum,se pogovarjam z ljudmi.........,ni nikjer nikogar,kateri bi se postavil za nase interese,vsi bi se nekaj menili,naredili pa nic.zakaj lastniki terenskih vozil in vsi ostali uporabniki motoriziranih sredstev ne stopimo skupaj,ne se sam naslanjat na nekoga drugega npr of zvezo,oni ne bodo naredili nic ker jim ni,OCITNO v interesu in pa zasedli so svoje polozaje,sedaj jih morajo samo ohranjati.torej stopimo skupaj in jim dajmo vetra,postavimo mi svoje zahteve pa naj se potem jagri,zelenci,okoljevarstveniki,iniciative in podobni j.....

HVALA

Uporabniški avatar
def110
Prispevkov: 323
Pridružen: To Maj 06, 2008 12:51 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a def110 » To Dec 22, 2009 8:36 pm

Slona bi težko označil za okoljevarstvenika - to so v večini zelo razumni in izobraženi ljudje. Tisti, ki nam otežujejo vožnjo po brezpotjih so prekladači papirjev na raznih ministrstvih ter zafrustrirane device in lastniki mopsov iz raznih civilnih iniciativ.
Il potere logora chi non ce l'ha

Uporabniški avatar
Tinček
Prispevkov: 499
Pridružen: To Jul 17, 2007 10:52 pm
Kraj: ajdovščina
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Tinček » To Dec 22, 2009 8:39 pm

Kdo sploh je ta Slon 31? Mislil sem da on to resno, zdaj pa vidim, da je napisal post samo zato, da se lahko zdaj zajebava z nami. Mislim, da je ignoranca pravi odgovor zanj. Škoda se je spuščati na njegov nivo.
Lep pozdrav

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » To Dec 22, 2009 9:55 pm

Tinček, ne skrbi. do petka opoldne ga bo ignoriral cel naš Forum. Čeprav moram biti pazljiv, da se ne bi slučajno s kakšnim drugim up. imenom registriral ;)
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Sr Dec 23, 2009 5:30 pm

A se vam ne zdi, da ste malce preobčutljivi?
L :shock: P Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “Offroad - splošno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov