KUPIM KOMAPNJOLO

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

KUPIM KOMAPNJOLO

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Ne Nov 09, 2003 9:50 pm

Pozdrav vsem.
danes prihajam z malo drugačno tematiko za spremembo:

1. ali kdo ve če je kateri od Jeepov do modela CJ5 imel blokado zadnjega ali obeh diferencialov? CJ2, CJ3, MAHINDRA, CJ4, WILLYS?

2. Kupim companiolo AR 76 nisem prepričan če sem si prav zapomnil tale tip, ampak ta nova, ta kockasta mora biti. Lahko je trda ali mehka streha, kakšen motor ima notri ni važno, lahko je gnila ali slabše ohranjena, samo špere mora imeti....pa cena naj bo skromna.....ker če bi imel veliko denarja bi si kupil kaj drugega.....kakšno kvalitetno legendo na primer...

(mogoče se bo kdo sprševal kaj mi je šinlo v glavo.....hm..hm...ne vem če bi pvedal....no, kupim tudi sprednjo akso za patrola GR... :cry: )

LP Ludwig
Nazadnje spremenil Ludwig, dne Po Nov 10, 2003 3:11 pm, skupaj popravljeno 3 krat.
God shave the queen...

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » Po Nov 10, 2003 10:25 am

no, kupim tudi sprednjo akso za patrola GR


Kaj za vraga, pa zdaj to pomeni ?! :shock: :? :roll:
Ludwig ne me strašit, ...

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Po Nov 10, 2003 10:42 am

mi je žal, ampak tako je.
Blata ja bilo ene 50 cm, avto see je ugreznil do odbijačaa, pol pa molzeš mal naprej, mal nazaj, postopek večkrat ponovimo in na vsem lepem RSK in sprednjega pogona začuda ni več...Sem bil tudi sam kar lepo presenečen, glede na to, da ni bilo nobenih posebnih obremenitev in da je bila os že stokrat veliko bolj obremenjena pa je zdržala.....Se je pa vitla izkazala kot čudo tehnike....
God shave the queen...

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » Po Nov 10, 2003 10:50 am

Na, pa je šel še zadnji pravi terenec ...:roll: in kaj naj zdaj kupim? Bo treba
kar pri nivi ostati. :wink: Upam, da nam boš zaupal, kaj je šlo
in koliko te bodo stali deli.

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Ne Dec 07, 2003 9:57 pm

Šla je leva polosovina, počila je nekje na sredini, ker je bila že varjena. (rad bi vedel kdo jo je tako zašvasal, da je toliko zdržala, čudo eno, ampak je blo mal preveč tudi za ta švas). Cena nove 350 k sit. Ne dobi se samo akse ampak samo komplet z zglobom. V EU cca 30-40% ceneje, ampak še vedno too much. Pa sem odnesel to zlomljeno nesrečo na "FD AVTODELI", v Črnuče, kjer obnavljajo zglobe in podobno. Njprej so mi obljubili da mi bodo za 30k sit naredili novo pol pa nekak niso mogli in so mi za 25k sit, uštukali ta počeno. Garancija eno leto, če pa jo uspem zlomiti prej, mi vrnejo denar. Naredili so neke folce da se ne more zavrteti, jo oblekli v brezšivno cev itd, itd...kao hudo....in zdržala je natančno 7 minut po blatu. Tako da jo bom odnesel nazaj in dvignil cekine.
Obstaja nekdo v Litiji, ki jih izdeluje, ampak meni se ne probava več teh domačih čarovnij, tako da pospešeno iščem ORGINAL rabljeno za cca 300-500 EUR.
Vse info. dobrodošle...
LP Ludwig
God shave the queen...

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a jereb » Po Dec 08, 2003 9:45 pm

Tale švas pa tudi mene zanima Glede na to da sm že kr neki zašvasal!Ker kar se vrti je vedno problem! Ker če že var zdrži, ponavadi zraven poči!
LP by Jereb

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » To Dec 09, 2003 3:46 pm

JA zanimiva reč je bil ta švas...čuda je zdržal, tudi kakšen skok in tako naprej...pa še pobrušen je bil s flexarco...
Mogoče bi nam Mišo (bivši lastnik), lahko povedal kdo je ta majstr švasanja...
LP Ludwig
God shave the queen...


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 50 gostov