vitel GEW 9OOO

Suzi

vitel GEW 9OOO

OdgovorNapisal/-a Suzi » Pe Apr 22, 2005 8:56 pm

Naprodaj je nova vitla GEW 9OOO 4100kg ,zaslužena je bila na Barbanu. Tel.041-480-305 Zlatko

alesb1
Prispevkov: 169
Pridružen: Ne Jan 04, 2004 1:51 pm
Kraj: postojna

OdgovorNapisal/-a alesb1 » Pe Apr 22, 2005 10:21 pm

Pa ja neboš medalje prodaju... :ne_ne_ne: :ne_ne_ne: :ne_ne_ne: :kaj_takega_pa_se_ne: čestitke za zmago od PASTWJNČANA :skace_od_srece: Pa ceno napiši pa,da je čist nova :skace_od_srece:
wrangler

Suzi

Suzi

OdgovorNapisal/-a Suzi » Pe Apr 22, 2005 10:54 pm

Ja kdu bi vidu kulk je vridn???

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » Pe Apr 22, 2005 11:15 pm

Če bi v naš katalog in cenik kaj pogledal (delil jih je organizator) potem bi videl, kaj si dobil in kakšna mu je cena v ceniku.
Ampak je kar je, čestitke za zmago, cena takšnega vitla Mamut 9000 12V, 4100 kg pa je 150.000 z DDV.

Off topic:
Povsem enak model vitla z zadovoljstvom uporablja tudi slovenska policija na 66 novih Teranotih. Tako, da previdno na offroad poteh, ker ima že skoraj vsaka smreka svojega policijskega jeepa (v treh letih 112 novih).

l4x4p.
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » So Apr 23, 2005 12:11 am

Jasno, da jih z zadovoljstvom uporablja, saj še nobenga niso slekl, ko jih pa imajo tako lepo oblečene. Pa menda ja ne misliš, da jih kdaj uporabijo? :shock: :shock: So Teranoti preveč lepi in jih je škoda umazat
:lol:
Pri nas ga imajo po mojem tako za prekomejne pribežnike lovit. Upam, da, če že kdaj slučajno zarinejo v kakšno blato, prebežnikom rečejo naj grejo ven in avto porivajo. Jaz bi že tako naredil :lol: Ampak ga tistga Teranota še nikoli nisem umazanega videl..... Mogoče jim ga pa prebežniki tudi operejo:shock: :shock:
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
dragonja
Prispevkov: 43
Pridružen: Sr Maj 26, 2004 10:09 pm
Kraj: obala

OdgovorNapisal/-a dragonja » So Apr 23, 2005 12:08 pm

miran napisal/-a:Jasno, da jih z zadovoljstvom uporablja, saj še nobenga niso slekl, ko jih pa imajo tako lepo oblečene. Pa menda ja ne misliš, da jih kdaj uporabijo? :shock: :shock: So Teranoti preveč lepi in jih je škoda umazat
:lol:
Pri nas ga imajo po mojem tako za prekomejne pribežnike lovit. Upam, da, če že kdaj slučajno zarinejo v kakšno blato, prebežnikom rečejo naj grejo ven in avto porivajo. Jaz bi že tako naredil :lol: Ampak ga tistga Teranota še nikoli nisem umazanega videl..... Mogoče jim ga pa prebežniki tudi operejo:shock: :shock:
LP Miran

Pribežniki teranotov sploh ne vidijo od znotraj.Bi lahko uničili :policija_prihaja: luksuz.
Tvojemu 3ns se preprosto reče prenosni Wc. So ga že izumli.
:lol:
lp

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » So Apr 23, 2005 1:09 pm

Po tvojem nadimku sodeč, se naš beli terano več mimo tebe vozi kot mimo mene. A pribežniki zraven tečejo in ga samo po potrebi porivajo :shock:

Pustimo anatomijo - kaj je prenosni WC vem in mi je ekstremno gnusen. 3ns je nekaj drugega - samo pripomoček, da ni treba takrat čepet.
Ker sva (verjetno) skoraj soseda več ob :nazdravljamo:
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov