Prosim za nasvet

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Pe Maj 06, 2005 12:07 am

2 Matjaž: Takega nakladanja pa že dolgo ne...:ah_seveda:
Upam da ti gredo delnice bolje od rok kot rabljeni avtomobili. Kako komentiraš padec tečajev hrvaškem in slovenskem trgu? Korekcija, skačejo ovce z vlaka ali smo tudi mi dočakali konkreten medvedji trend in si bomo želeli shortanja, za kar smo zaenkrat še prikrajšani?
LP Ludwig
God shave the queen...

Andrej P
Prispevkov: 112
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 11:25 pm
Kraj: sežana

OdgovorNapisal/-a Andrej P » Pe Maj 06, 2005 12:40 am

2Sibirc
Če si se odloču za Vitaro ti toplo ODSVETUJEM sidekick ta Vitara je delana za ameriško tržišče in boš imel pri nas veliko problemov (cenovnih in časovnih) za dobit razne dele. Če primerjaš samo ogledalo navadne in sidekicke sta na pogled popolnoma enaki ko pa se lotiš šraufanja ugotoviš, da je razlika med luknjami za vijake cca 3mm in si v :a_vi_mene_malo: vijaki niso metrični, ključi so colski...

LP Andrej

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Maj 06, 2005 8:43 am

Ej Matjaž!
Pa si ti pri kakšni punci že kdaj kaj dosegel?
Pri tvojih silnih teoretičnih pristopih bi po mojem še kakšna Ukrajinka zmrznila med palcema na nogi :lol:
Dej, dec (BTW: koliko si pa sploh star?), ne seri. Življenje ni matematika.
Tle na tem forumu nam (upam vsaj) vsakemu kakšen kolešček manjka. In prav veseli smo tega.

Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Pe Maj 06, 2005 9:09 am

Andrej P napisal/-a:2Sibirc
Če si se odloču za Vitaro ti toplo ODSVETUJEM sidekick ta Vitara je delana za ameriško tržišče in boš imel pri nas veliko problemov (cenovnih in časovnih) za dobit razne dele. Če primerjaš samo ogledalo navadne in sidekicke sta na pogled popolnoma enaki ko pa se lotiš šraufanja ugotoviš, da je razlika med luknjami za vijake cca 3mm in si v :a_vi_mene_malo: vijaki niso metrični, ključi so colski...

LP Andrej


Končno en uporaben post :wink: . Trenutno me gospodarstvo in finance ne zanimajo tolk kot vitara.

Matjaz

OdgovorNapisal/-a Matjaz » Pe Maj 06, 2005 7:43 pm

Zdravo,

Borza laufa, punce tud , matematika zaenkrat še drži, volilno pravico pa tudi že imam :)

Kar se pa komentarja borze tiče se pa lahko zmeniva vendar raje na kaki pijači ali telefonu.

lp
Matjaz


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 103 gosti