Ugodno prodam ?????

Cyrus
Prispevkov: 233
Pridružen: To Okt 28, 2003 1:36 pm
Kraj: Postojna

Ugodno prodam ?????

OdgovorNapisal/-a Cyrus » Sr Maj 11, 2005 11:09 pm

Prodam 30 kubikov nasipnega materiala, ene 300 kg starega zeleza, lanski krompir ze ves v klicah, neuporabno klimo ...... ....... HALO, HALO!

Vigadu, a lahko prosim kot "kapo di banda" omejis male oglase na zadeve povezane z off roadom, ker tile avtomobilski oglasi in pa tisti pioneeerjevi presegajo mejo moje sicer dokaj velike tolerance :!: :!: :!:
:stari_pridiga:

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Sr Maj 11, 2005 11:28 pm

Nasipni material!!!
Kakšen, po koliko. Kaj pa dostava? Kok maš telefon?

:lol: :D
Ej Cyrus, sej tako hudo pa spet ni. Če Vigadu forum zaklene, potem se nam ne bojo taka vprašanja kot tole zadnje o Hummerju več na forumu pojavila. O čem bomo pa potem klobasali? Pa velikost fontov pri Lada klubu , pa moj 3ns....
Tamle pri enem sežanskem gasilcu imam nekaj pijače v dobrem, kdaj greva tja :lol:
L pomirjen P
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Andrej P
Prispevkov: 112
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 11:25 pm
Kraj: sežana

OdgovorNapisal/-a Andrej P » Če Maj 12, 2005 8:17 am

miran napisal/-a:
:Tamle pri enem sežanskem gasilcu imam nekaj pijače v dobrem, kdaj greva tja :lol:
L pomirjen P
Miran


2Miran glede pijače ni problema, pokliči da se zmeniva Bele Aleš že ve kje se me da dobit. Saj tudi Cyrus nima daleč do mene tako da ni problema. Pokliči prej da se zmenimo kje se dobimo za kaj :si_pa_privoscim_pivo:

LP Andrej

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Če Maj 12, 2005 9:25 am

2Cyrus: Demokracija je tudi to, da je Jelinčič v parlamentu. Kaj hočemo.
LP Ludwig
God shave the queen...

DiscoV8
Prispevkov: 226
Pridružen: To Dec 28, 2004 5:22 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DiscoV8 » Če Maj 12, 2005 3:19 pm

ludwig napisal/-a:2Cyrus: Demokracija je tudi to, da je Jelinčič v parlamentu. Kaj hočemo.
LP Ludwig


Demokracija je tudi to, da je tudi najbolj podrta gajba lahko na offroad tekmovanju. Kaj hocmo :)
DISCO - pravi terenec s pravo obliko

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Če Maj 12, 2005 6:24 pm

Ne razumem te. A to name leti? Kateri moj avto si pa ti že videl?
Ludwig
God shave the queen...

Cyrus
Prispevkov: 233
Pridružen: To Okt 28, 2003 1:36 pm
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a Cyrus » Če Maj 12, 2005 11:14 pm

miran napisal/-a:Tamle pri enem sežanskem gasilcu imam nekaj pijače v dobrem, kdaj greva tja :lol:
L pomirjen P
Miran


Ja, pa bi se res oglasil na kaksen kozarcek ali dva in ko mi tretji glih zapase ..... :vinska_bratca:
Ta vikend grem na hard v MB, hm, hm.

Ludwig, saj je vse to res. Ampak na nekatere stvari ne mores vplivati - recimo na Plemenitega - na druga pa morda lazje. No saj je se vedno moznost, da takih postov pac ne berem, ampak firbec je pa tudi nekaj.
DiscoV8, tega pa tudi jaz ne razumem. Razsvetli naju z Ludetom, prosim! :idea: :vdam_se:
LP

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Če Maj 12, 2005 11:43 pm

DiscoV8 je zgleda še kar pod vplivom boltezovga offroada, kjer je vozilo nekaj avtov, ki so bili v bolj bogem stanju :arrow: lastnikom se jih ni zdelo škoda.
Njega pa je jezilo, ker ima tak dragocen avto.

Kaj pa če je vse res? :lol:

DiscoV8
Prispevkov: 226
Pridružen: To Dec 28, 2004 5:22 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DiscoV8 » Pe Maj 13, 2005 10:51 am

ludwig napisal/-a:Ne razumem te. A to name leti? Kateri moj avto si pa ti že videl?
Ludwig


Ne Ludwig ne leti nate. Leti na vse (tudi name). Samo prispodoba sestevka vsega prebranega v zadnjem letu odkar spremljam ta forum.
Se strinjam, da je vsak najbolj pameten zase in da smo demokraticna drzava, se pravi tudi ta forum. Moti pa me:
- da jih je kar precej, ki udrihate po Hummerju, pa ga po moznosti v zivo se videli niso, kaj sele, da bi ga kdo vozil,
- da udrihate po LandRoverju kot da je najvecje govno, kar ga je svet proizvedel, pa vecina nima denarja za vec kot Nivo (tudi jaz ga nisem imel),
- da povelicujete Toyote v ze kicaste visave, kot da je to edino za kar se je treba borit,
- da pljuvate po vsakem, ki se malo zmoti (tema o svasanju diferencialov),
- da imate mnenje o vsem in vsakem in ga vsiljujete drugim,
- da se delate norca iz ljudi, ki so zanesenjaki (pripadniki svoji znamki) in ga spluvate o obliki njegovega posta (povabilo na Lada zbor),
- da ne dopustite variante, da si clovek lahko kupi terenca tudi zato, da uziva v soft soft offroadu in si ga ne zeli dvignit za 1 meter, dat gor dva vitla, snorkel, bob sedeze, 200l tank in vse ostale predelave,
- da obsojate, da obstajamo ljudje, ki bi na svojega terenca dali siroke gume, temne sipe, DVD player... ali pa ga celo ohranili originalnega,
- da imate lastnike dolocenih znamk za kretene in nesposobneze zato, ker je pred leti en clovek na tem forumu nekaj izjavil, kar vam ni pasalo in je imel doticno znamko avta,
- itd.

To sem hotel povedat z zelo poeticno prispodobo.

Pa vsem lep pozdrav
DISCO - pravi terenec s pravo obliko

DiscoV8
Prispevkov: 226
Pridružen: To Dec 28, 2004 5:22 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DiscoV8 » Pe Maj 13, 2005 10:54 am

gregor napisal/-a:DiscoV8 je zgleda še kar pod vplivom boltezovga offroada, kjer je vozilo nekaj avtov, ki so bili v bolj bogem stanju :arrow: lastnikom se jih ni zdelo škoda.
Njega pa je jezilo, ker ima tak dragocen avto.

Kaj pa če je vse res? :lol:


Mene ni jezilo, da imam tako dragocen avto (ker tudi ne mislim, da je dragocen) - mene je motilo, da sem ga imel ravno na servisu, motilo me je, da nisem imel primernega objektiva, da bi lahko fotkal vse... to dvoje me je motilo.
To je resnica, ki si jo iskal.
DISCO - pravi terenec s pravo obliko

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Pe Maj 13, 2005 11:12 am

Ta forum je itak vedno bolj podoben mobisux-ovem - vsak po vsakem pljuva in po vsem, kar je okoli njega in hvali kar ima, ker je to "kao najboljše".
Tudi mene moti vsiljevanje mnenja, vendar sem se navadil ignorirat.
Kar se pa tiče hummerja - mogoče ga res veliko ljudi še ni vozilo, vendar ... vozil sem ga in mi ni všeč, pač ga ne maram, ustvaril sem si mnenje o njem in težko me bo prepričat, da nebi pljuval po njem.

DiscoV8
Prispevkov: 226
Pridružen: To Dec 28, 2004 5:22 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DiscoV8 » Pe Maj 13, 2005 11:18 am

Nebivedu napisal/-a:Kar se pa tiče hummerja - mogoče ga res veliko ljudi še ni vozilo, vendar ... vozil sem ga in mi ni všeč, pač ga ne maram, ustvaril sem si mnenje o njem in težko me bo prepričat, da nebi pljuval po njem.


No ocitno sta potem na tem forumu dva (ampak samo dva), ki sta ga vozila. Jaz si ga zelim vozit ali pa biti vsaj zraven, da vidim vsaj kako to gre, ker sem pac nor na V6-V12 motorje in cim vecje avte. Moje mnenje pa je, da mi je H2 bolj vsec kot H1 (o izgledu govorim) in to je vse.
Pa ce bi imel 5Mio viska bi si pred casom kupil RAM2, 8000 ccm, 4x4, ki ga je prodajal kolega :D
DISCO - pravi terenec s pravo obliko

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Pe Maj 13, 2005 11:31 am

DiscoV8 napisal/-a:
ludwig napisal/-a:Ne razumem te. A to name leti? Kateri moj avto si pa ti že videl?
Ludwig


Ne Ludwig ne leti nate. Leti na vse (tudi name). Samo prispodoba sestevka vsega prebranega v zadnjem letu odkar spremljam ta forum.
Se strinjam, da je vsak najbolj pameten zase in da smo demokraticna drzava, se pravi tudi ta forum. Moti pa me:
- da jih je kar precej, ki udrihate po Hummerju, pa ga po moznosti v zivo se videli niso, kaj sele, da bi ga kdo vozil,
- da udrihate po LandRoverju kot da je najvecje govno, kar ga je svet proizvedel, pa vecina nima denarja za vec kot Nivo (tudi jaz ga nisem imel),
- da povelicujete Toyote v ze kicaste visave, kot da je to edino za kar se je treba borit,
- da pljuvate po vsakem, ki se malo zmoti (tema o svasanju diferencialov),
- da imate mnenje o vsem in vsakem in ga vsiljujete drugim,
- da se delate norca iz ljudi, ki so zanesenjaki (pripadniki svoji znamki) in ga spluvate o obliki njegovega posta (povabilo na Lada zbor),
- da ne dopustite variante, da si clovek lahko kupi terenca tudi zato, da uziva v soft soft offroadu in si ga ne zeli dvignit za 1 meter, dat gor dva vitla, snorkel, bob sedeze, 200l tank in vse ostale predelave,
- da obsojate, da obstajamo ljudje, ki bi na svojega terenca dali siroke gume, temne sipe, DVD player... ali pa ga celo ohranili originalnega,
- da imate lastnike dolocenih znamk za kretene in nesposobneze zato, ker je pred leti en clovek na tem forumu nekaj izjavil, kar vam ni pasalo in je imel doticno znamko avta,
- itd.

To sem hotel povedat z zelo poeticno prispodobo.

Pa vsem lep pozdrav



No jaz se kar strinjam s tabo.

Velikokrat zelo pametujemo na forumu, sam jaz pač vse vzamem za hec.

lp
in se vidimo jutri v mariboru, kdor pač pride.

Janez
Slika

Uporabniški avatar
slayer
Prispevkov: 2042
Pridružen: Pe Okt 31, 2003 1:01 pm

OdgovorNapisal/-a slayer » Pe Maj 13, 2005 11:51 am

Jaz se tudi podpišem pod pod DiscoV8 post. Lepo povedano. :wink:

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Pe Maj 13, 2005 11:56 am

DiscoV8 napisal/-a:
Nebivedu napisal/-a:Kar se pa tiče hummerja - mogoče ga res veliko ljudi še ni vozilo, vendar ... vozil sem ga in mi ni všeč, pač ga ne maram, ustvaril sem si mnenje o njem in težko me bo prepričat, da nebi pljuval po njem.


No ocitno sta potem na tem forumu dva (ampak samo dva), ki sta ga vozila. Jaz si ga zelim vozit ali pa biti vsaj zraven, da vidim vsaj kako to gre, ker sem pac nor na V6-V12 motorje in cim vecje avte. Moje mnenje pa je, da mi je H2 bolj vsec kot H1 (o izgledu govorim) in to je vse.
Pa ce bi imel 5Mio viska bi si pred casom kupil RAM2, 8000 ccm, 4x4, ki ga je prodajal kolega :D


No kar se tiče RAM-a bi ga pa jst tut mel - tut s 5.7 mašino bi bil zadovoljen - samo to je zame predrago in tako ostajajo samo želje.
Hummerja H1 sem vozil, bil sem na predstavitvi na avtocesti in na počku, pa dober prijatelj je bil zraven, ko so ga na počku prevrnil in je pokopal 2 vojaka. Tko da vem marsikaj o tem avtu, pa nekak mi je vojaška tehnologija hobi - oni imajo denar za razvoj in preko tega se izve marsikaj novega.

LP
Nebivedu

P.S. Drugače se pa kr strinjam s tvojim postom o forumu.

Uporabniški avatar
Korando
Prispevkov: 351
Pridružen: Če Feb 24, 2005 11:09 am
Kraj: Trebnje

OdgovorNapisal/-a Korando » Pe Maj 13, 2005 1:13 pm

DiscoV8 - tako se govori. :aplavz:
Upam, da se bo še kakšen model (nekateri bi se morali) vsaj malo zamislil, :!: :?: in da ta forum ne bo postal forum z glavno temo "udri po siromaku" :?

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Maj 13, 2005 9:41 pm

Veste kaj, pejte u farovž!
Disco nič slabega ne mislim, niti ni nujno, da se ne strinjam s tabo (glede H2 se pa absolutno NE strinjam) ampak kar naenkrat ste vsi ratali smrkavi in sluzavi, dejte no.
Nebivedu, ne rečt, da subaruja nisi forsiraš kadarkoli se je le dalo. Jaz vas posiljujem s svojimi mnenji, in še več nas je takih. Disco ma svojga. Landroveraši ga majo, polovica ostalih pljuva po LRih kadar more in tudi kadar ne....
Odkar sem se včalnil v ta forum, ga z veseljem in smehom berem. In upam, da se ne bo pomehkužil. Edino Svetelća pogrešam. On je bil absolutna špica.
Držte se in le tako naprej
L :lol: P
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Sibirc
Prispevkov: 194
Pridružen: Po Apr 25, 2005 6:03 pm

OdgovorNapisal/-a Sibirc » Pe Maj 13, 2005 9:44 pm

Vsi đipi so zanič avti :amen:
Oj fredlene grumblajde!

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Pe Maj 13, 2005 9:52 pm

Bravo Miran. Odkar je Bizzy kupil freelanderja in se spravil z Lavorveraši vas je en kup postalo lepljivih in spravljivih in oh in sploh prijaznih... Je mogoče Bizzy vaš idejni vodja...
Miran jaz sem s tabo!
Še vedno pa trdim par stvari. Land rover je katastrofa. (šele sedaj ko ga imam vidim da je katastrofa mila beseda zanj), japončki so vsi solidni, kak je pa H2 me pa ne zanima, meni je lep, pozerski, impozanten...in imel bi ga...
Zdej pa navalite po meni, se bom že branil nekako....
God shave the queen...

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Pe Maj 13, 2005 9:59 pm

miran napisal/-a: Tamle pri enem sežanskem gasilcu imam nekaj pijače v dobrem, kdaj greva tja :lol:
L pomirjen P
Miran


vidim da Miran ni preveč žejen nič se ni oglasil. Pa srečno in uspešno v Mariboru

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Pe Maj 13, 2005 10:08 pm

Ludwig, ti se kar drži tistega, kar si že napisal: kar 100-tko kupi - vsaj kasneje kje daleč v afriki ne boš tega obžaloval :).
Forumi so pa res za to, da vsak svoje mnenje napiše - in kam pridemo, če bi vsi le eden drugega trepljali po rami? Je pa res, da obstaja razlika med "izraziti mnenje" in "pljuvati po".

LP
Samo

P.S.: Ampak teli Hummerji so pa res ena jajca :krohota_se:

Andrej P
Prispevkov: 112
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 11:25 pm
Kraj: sežana

OdgovorNapisal/-a Andrej P » Pe Maj 13, 2005 10:08 pm

ups vsaj podpisal bi se lahko

LP Andrej

Uporabniški avatar
Korando
Prispevkov: 351
Pridružen: Če Feb 24, 2005 11:09 am
Kraj: Trebnje

OdgovorNapisal/-a Korando » So Maj 14, 2005 8:44 am

Samo napisal/-a: Je pa res, da obstaja razlika med "izraziti mnenje" in "pljuvati po".


Točno tako. Samo. :!: Nihče nima nič proti konstruktivnemu mnenju, pluvanje kar brezveze je pa čist mim in v tem ne vidim smisla! :stari_pridiga:

Uspešno izražanje mnenj vam želim tudi v bodoče 8)

DiscoV8
Prispevkov: 226
Pridružen: To Dec 28, 2004 5:22 pm
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DiscoV8 » Ne Maj 15, 2005 5:59 pm

Jest sem to napisal, ker berem en kup bedarij (tudi po ostalih forumih). Cca 3 ure na dan posvetim branju stvari, ki me zanimajo, pa v vecini dobis samo sranje. Bore malo je konkretnih mnenj. Je pa res, da rad preberem tudi kaksno socno - Miranov 3NS in potem se dodelava s pjastrami itd.
lp, T
DISCO - pravi terenec s pravo obliko

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Ne Maj 15, 2005 11:06 pm

Veš kaj Tomas, jaz še vedno nate računam za rajžo dol po pesku oktobra letos.
Ampak 3ns ti pa ne bom posodil. :twisted: :twisted:
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 47 gostov