Štirikolesniki-ATV

Uporabniški avatar
miha
Prispevkov: 415
Pridružen: So Nov 08, 2003 3:33 pm
Kraj: Gabrovka GPS N46° 00' ,E15° 00'
Kontakt:

Štirikolesniki-ATV

OdgovorNapisal/-a miha » Če Maj 12, 2005 11:23 pm

Začel sem z prodajo tajvanskih igračk, ki slišijo na ime Kymco, če katerega zanimajo štirikolesniki in podobne igrače me lahko pokliče na 041-600 960 Miha. Nekaj jih je na zalogi, cene pa so od 1.249k Sit navzdol. Možnost je kreditiranje, prvo zavarovanje pa je gratis, vsi stroji so homologirani in nad 50 ccm voženi z A izpitom. Najmočnejši ima 250 ccm,štiritaktno vodno hlajen motor. Lahko si jih ogledate v našem salončku v Gabrovki.
Ker bom najbrž poširil trgovino še na offroad, vzamem na komisijsko podrajo rabljeno offroad opremo ( gume,platišča,vitla,luči,dišeče smrekce in kocke za na špegu).
Rekli so da tu ni poti, jaz sem jih videl na tisoče !
Dobri planinski čevlji.

trco
Prispevkov: 482
Pridružen: Ne Jan 25, 2004 6:15 pm
Kraj: LJUBLJANA
Kontakt:

Re: Štirikolesniki-ATV

OdgovorNapisal/-a trco » Če Maj 12, 2005 11:51 pm

miha napisal/-a:Začel sem z prodajo tajvanskih igračk, ki slišijo na ime Kymco, če katerega zanimajo štirikolesniki in podobne igrače me lahko pokliče na 041-600 960 Miha. Nekaj jih je na zalogi, cene pa so od 1.249k Sit navzdol. Možnost je kreditiranje, prvo zavarovanje pa je gratis, vsi stroji so homologirani in nad 50 ccm voženi z A izpitom. Najmočnejši ima 250 ccm,štiritaktno vodno hlajen motor. Lahko si jih ogledate v našem salončku v Gabrovki.
Ker bom najbrž poširil trgovino še na offroad, vzamem na komisijsko podrajo rabljeno offroad opremo ( gume,platišča,vitla,luči,dišeče smrekce in kocke za na špegu).


a niso kymko-ti vozni z b kategorijo ta zakon je čist zmešan ker naj bi bila vsa dvo sledna vozila b kategorija.

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Pe Maj 13, 2005 7:09 am

Tudi kolikor je meni znano, so vozni z B kategorijo.
Sicer pa sta moja otroka čisto navdušena nad ATV-ji. Smo si sposodili enega v Ksaru in za po pesku je to res prava igračka. Zanima me tak z dvokolesnim pogonom in z 80 do 125 ccm motorjem, pa da je čim lažji. Sicer nimam kaj dosti pojma, a 125ccm Yamaha Grizli s CVT menjalnikom se je izkazala kot izredno uporabna reč - tudi če je tako mehko, da moraš paziti, kje se boš z avtom vozil, si se z ATV-jem lahko vozil tudi čez ta strme strani sipin - samo toliko jajc moraš imet, da res pelješ pravokotno in full gas.
In cena?

LP
Samo

Uporabniški avatar
miha
Prispevkov: 415
Pridružen: So Nov 08, 2003 3:33 pm
Kraj: Gabrovka GPS N46° 00' ,E15° 00'
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miha » Pe Maj 13, 2005 10:13 am

Vozi se z A izpitom in so vsi homologirani za vožnjo po cestah,ter se jih da registrirat.Zavarovanje prvo leto je gratis. Do 50 ccm pa ne potrebuješ izpita.

LP Miha
Rekli so da tu ni poti, jaz sem jih videl na tisoče !

Dobri planinski čevlji.

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4343
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Pe Maj 13, 2005 10:41 am

Kako A izpit, če za vse ATV-je nad 125ccm rabiš B kategorijo - tut v klubu, kjer se prov ukvarjajo s tem so mi tko zatrdil.
http://www.atv.si/

LP
Nebivedu

boštjan
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr Mar 17, 2004 4:14 pm
Kraj: nazarje

OdgovorNapisal/-a boštjan » Pe Maj 13, 2005 1:39 pm

Js sm ga že ubodu in sicer yamahco (sportivo),sam jo na žalost ne morš registrirat.Bi pa nej bil izpit B za ATV.Pa LP 8)
nissan mi je na kožo pisan

Uporabniški avatar
miha
Prispevkov: 415
Pridružen: So Nov 08, 2003 3:33 pm
Kraj: Gabrovka GPS N46° 00' ,E15° 00'
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miha » Pe Maj 13, 2005 9:47 pm

Registrirano kot motor in pika. Do 50 ccm ne potrebuješ izpita, za avto ga pa.

Pa še eno estetsko vprašanje, kam za hudiča pa naj obesiš prednjo in zadnjo avto tablico ??
Rekli so da tu ni poti, jaz sem jih videl na tisoče !

Dobri planinski čevlji.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Maj 13, 2005 10:32 pm

Tablci obnesi kamor češ, je grdo in smešno, ampak brez čelade se pa lahko pelješ :lol: Pa ne rečem, da je to pametno, vsaj kadar se moje buče tiče.
Je mel en moj frend tlele v Portorožu ATVja z avtomobilskimi tablicami.

Miha: a bi vzel v OR prodajo tudi en nov tirfor z odfleksano ročico (mojstrsko stvaritev fleksanja izvedel spodaj podpisani umetnik kretenske stroke)? Lahko tudi zamenjam za kitajski vinč.
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

boštjan
Prispevkov: 89
Pridružen: Sr Mar 17, 2004 4:14 pm
Kraj: nazarje

OdgovorNapisal/-a boštjan » Pe Maj 13, 2005 10:47 pm

Boš res mogu na atv forum mal it ,mislim da se celo da registrirat al kot avto al pa kot motor (nema tu estetskih for).Drgač so mi pa pri bombardierju,pr yamahi ,suzuki itd. povsod rekli da je potreben izpit B kategorije.Pa tud pri polarisu (phoenix 200),ki ga lahk registriraš in je tudi za dva ,rabiš izpit B kategorije in ne A (če ne ga moja punca ziher nebi nabavla ker nima A kategorije).To je to, pa LP. 8)
nissan mi je na kožo pisan

krena

OdgovorNapisal/-a krena » Po Okt 10, 2005 9:02 pm

Tud moj fant ga je pred kratkim nabavil-ima pa izpit b kategorije. In se že veselo furama...!
Imava pa Kymcota 150 kubičnega. Ful fajn je.


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 87 gostov