petek 13 ........ M: flike za "flike"

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

petek 13 ........ M: flike za "flike"

OdgovorNapisal/-a mamut » Pe Jan 13, 2012 9:57 am

če vam slučajno guma poči na petek 13 ....


Slika

http://www.mamut4x4.com/?kategorija=72&jezik=sl&artikel=460
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

Scrat
Prispevkov: 4
Pridružen: Ne Sep 04, 2011 7:40 pm

OdgovorNapisal/-a Scrat » Pe Jan 13, 2012 10:32 am

Res, da nisem pogosto na tem forumu. Sam a niste pred parim dnem napadli nekoga, k je podobno oglaševal svoj izdelek. Tako, da je bil oglas zbrisan. Zdaj pa vidim na mogočni Mamut si pa lahko privošči vse. Mi zna to kdo obrazložit? Če so že kakšna pravila, naj za vse isto veljajo!!!

Uporabniški avatar
Quadracer
Prispevkov: 173
Pridružen: Sr Okt 22, 2008 11:36 am
Kraj: Zg. Savinjska

OdgovorNapisal/-a Quadracer » Pe Jan 13, 2012 10:49 am

tole si preberi:

http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... php?t=7213

predvsem tisto kar piše z rdeče oz, malo nad rdečim

lp

TRCO1
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Apr 15, 2009 12:16 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TRCO1 » Pe Jan 13, 2012 11:20 am

Scrat napisal/-a:Res, da nisem pogosto na tem forumu. Sam a niste pred parim dnem napadli nekoga, k je podobno oglaševal svoj izdelek. Tako, da je bil oglas zbrisan. Zdaj pa vidim na mogočni Mamut si pa lahko privošči vse. Mi zna to kdo obrazložit? Če so že kakšna pravila, naj za vse isto veljajo!!!


se pravi ti ne moreš ker ti manjkata 2 posta....
AVTOVLEKA 051 800 777 I have the body of a God. But it sucks cause it´s Buddha AVTOVLEKA 051 800 777

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Jan 13, 2012 12:16 pm

Scrat napisal/-a:Res, da nisem pogosto na tem forumu. Sam a niste pred parim dnem napadli nekoga, k je podobno oglaševal svoj izdelek. Tako, da je bil oglas zbrisan. Zdaj pa vidim na mogočni Mamut si pa lahko privošči vse. Mi zna to kdo obrazložit? Če so že kakšna pravila, naj za vse isto veljajo!!!

Pravila so zelo enostavna: nihče ni prisiljen, da kakorkoli sodeluje (bere, piše,....) na tem forumu. Zato: sprejmi takega kot je, ali ga pa ne sodeluj.
A ni to simpl??
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Berti
Prispevkov: 580
Pridružen: To Mar 24, 2009 4:13 pm
Kraj: N45 54.836 E15 37.981

OdgovorNapisal/-a Berti » Pe Jan 13, 2012 8:46 pm

Scrat imaš samo 3 prispevke in pametuješ. Nakateri jih imajo 1000+ in so še zmeraj normalni in realni ljudje. So pa tudi taki kateri svoj prvi post podajo v prodam-kupim. Zakonsko bi moralo biti, da pod 100 postov nebi smel prodajati nič. Itak je pa velik šverc ministrov tukaj katerim je samo za €. :evil:
id rather die in a Land Rover than live in a Kia
ALUMINIJASTE OGRAJE

cero
Prispevkov: 447
Pridružen: Sr Nov 18, 2009 10:03 am
Kraj: maribor

OdgovorNapisal/-a cero » Pe Jan 13, 2012 9:01 pm

jas sn tuji šverc minister pa še za eno stvar katero sem dau oglas tukaj na forum nisem dobiu kupca
foter mesar ,mati pek kaj pride vun ??
vun pridem jas :) :)

Uporabniški avatar
Berti
Prispevkov: 580
Pridružen: To Mar 24, 2009 4:13 pm
Kraj: N45 54.836 E15 37.981

OdgovorNapisal/-a Berti » Pe Jan 13, 2012 9:03 pm

cero napisal/-a:jas sn tuji šverc minister pa še za eno stvar katero sem dau oglas tukaj na forum nisem dobiu kupca


Ja al maš 200+ postov pa še z štajerskega si to tud neka šteje :)
id rather die in a Land Rover than live in a Kia

ALUMINIJASTE OGRAJE

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Jan 13, 2012 9:08 pm

Mogoče ne bi bilo slabo prebrati, kaj sem fantoma iz Global treka odgovoril na njuno vprašanje zakaj sem na njuno reklamiranje poklical Upravnika.
Stvar je v angleščini, tisti ki ga zanima, bo prebral ali pa uporabil kakšno prevajalsko mašino.

Citiram:
In history of our (as being one of the most active members I can say "our") off-road forum question of direct selling has been discussed many times.
Somehow prevailed the opinion that personal sales (selling one or few items of their property) of forum members are accepted, but no advertising for shops of any kind is acceptable. The only exception is maybe Mamut and his 4x4 shop. But he is one of founders if not even fathers of this forum. The same goes for Marolt 4x4, but he is quite inactive in last years.
If you check the posts on the forum you will not find any posts like yours: directly advertising your activity. If anything like this appears, there are immediate responses (negative) of senior members. We leave the freedom to our "Upravnik" (forum care keeper) to delete or not such posts.
You must know that this forum is not sponsored by anybody (except the Upravnik, who finances from his own pocket what is necessary to keep the forum alive). And forum is ads free. And this is very good.
But you were not informed about this rules, so do not feel guilty. If your advertisement (or article) was too agressive or offensive I would have deleted it immediately (I have the power to delete all posts on the forum).
You are free to answer any question posed on the forum where something (equipment, vehicles, parts, service ...) can be found and offer whatever you have to offer. You can freely (on the contrary, the feedback can be quite positive) describe any transformations of vehicles and any other useful information.
Do not hesitate to contact me in case of any further doubts. You have my GSM number.
Best regards!


Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Tinček
Prispevkov: 499
Pridružen: To Jul 17, 2007 10:52 pm
Kraj: ajdovščina
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Tinček » So Jan 14, 2012 1:56 pm

Miran, tako se govori, jasno in kulturno!
LP

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » So Jan 14, 2012 11:48 pm

cero napisal/-a:jas sn tuji šverc minister pa še za eno stvar katero sem dau oglas tukaj na forum nisem dobiu kupca


:mrgreen: matkurjo kako ti znaš mene u dobro voljo spravit :lol:
Pestibradolizal cero :lol:

Zadeva ni tako črno bela. Treba je vedeti, da ne gre vse v isti koš metat.
Mamut (in Marolt) je na SLO sceni že od kamene dobe. Pravzaprav lahko rečemo, da gre za ljudi, ki so zagnali SLO OR sceno in jo soustvarjali.
Gre za ljudi, ki so dali svoj prispevek ne samo kvaliteti tega foruma ampak tudi širše. En sam prispevek o poti v Mongolijo odtehta tisoč oglasov. Poleg tega so pa še stvari katerih ne najdete tukaj na forumu, to je brezplačno delo za slovenski offroad, česar mlajše generacije in tisti, ki ne poznajo scene, pač ne vedo. Nočem zdaj kogarkoli branit ali zagovarjat. Ampak tako je, dejstvo.
Nisem mamutova stranka, da ne bo kdo narobe razumel, ne vem če sem pri njem pustil več kot 20€, samo sploh ni važno ali je meni všeč ali ne, takim ljudem je treba dati en bonus in spoštovanje. Ker si ga zaslužijo.
Vsaj deset članov je katerih vsi posti so v oglasih. Njihov prispevek kvaliteti foruma je pa 0. OR sceno večina tek niti ne pozna niti jih zanima.
(med drugimi oni k me je raz.... :evil: s tisto šasijo)
To pa ni v redu.
V končni fazi sem tudi sam na forumu zato, da pade nekaj postranskega zasužka s katerim si krijem OR sezono. Ampak prispevam pa še marsikaj drugega tako v tehničnih temah kot za prosperiteto in napredek slovenskega offroada. OK, sem tudi koga v PM poslal :oops: imam pač kratko vžigalno vrvico včasih.
Tako, da mal pokompeziram zadeve :roll: Saj se da tudi drugače kot z oglasi......volk sit koza cela.

Sicer pa sem kot človek mal skeptičen okoli te zadeve. Človek je tujec, nov je na naši sceni in se verjetno ne znajde. Ne moremo ga zdaj kar zatret.
Videt je da tudi živi offroad (way of life) tako, da ni tako enostavno. Bo dobil vtis o zaplankanosti na sončni strani Alp.
V resnici se pa samo ni znašel........ne moremo ga sedaj kar linčat ali na križ pribijat zaradi tega.

Je pa največ škode v bistvu naredil scrat, ki se je očitno prijavil z namenom da bo advokat nekoga. Sicer nič narobe ampak lotil se je tega na totalno zgrešen način. S tem dejanjem je samo dolil olje na ogenj in povzročil več škode kot koristi.
Če ne poznaš scene in nisi sposoben napisat kaj več kot en stavek in na nivoju, potem ne gre drezat v osje gnezdo.
Jebga zj......ose so zunaj, odprl si pandorino skrinjico. Popolnoma brez potrebe.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Ne Jan 15, 2012 9:54 am

AŁIEN napisal/-a:..... En sam prispevek o poti v Mongolijo odtehta tisoč oglasov.......

Res je, zaradi Špelinega potopisa iz Mongolije je še moja :zena_z_valjarjem: dala žegen za najino rajžo v tiste kraje :lol: :lol:
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Ne Jan 15, 2012 11:55 am

mislim da je že zadnji cajt da se odpre podforum "komercialni oglasi", pa se pobere eno simbolično "najemnino", s katero se bi recimo plačevalo hosting alpa kej podobnega...Rafter???

LP

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Ne Jan 15, 2012 6:52 pm

Jaz sem proti.
Pri vseh iskalnih mašinah res ni treba, da si še forum zaserjemo.
Če je treba komurkoli pokriti stroške (realne, da smo si na jasnem) tega foruma, pa raje anonimno doniram tistih par evrov na leto.
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Po Jan 16, 2012 10:29 pm

zame je "zasran forum" to, da imajo nekateri privilegije,nekateri jih pač ne smejo imet...hudič,pa glih ti tko zagovarjaš enakopravnost :lol: jaz ne vidim nič slabega v tem...in res ne vem,kateri forum je zasran s tem? (upam da se razumeva in da tudi ti misliš na odprtje podforuma in ne vrtenja tistih nagravžnih oglasov vsepovsod :wink:

Uporabniški avatar
dolsina
Prispevkov: 409
Pridružen: Sr Jul 01, 2009 8:05 pm
Kraj: V. Lašče

OdgovorNapisal/-a dolsina » To Jan 17, 2012 6:37 pm

Tole o privilegijih dam ferariju čist prov. Tako za oglase kot za komentiranje, nekateri pač mislijo da lahko delajo vse. Tut osebno sem za podforum kot ga je omenil.
Once you go black, you can never go back, 'aaight.

charlie
Prispevkov: 35
Pridružen: So Mar 03, 2007 10:04 pm

OdgovorNapisal/-a charlie » Če Jan 19, 2012 4:10 pm

Namesto, da bi bili veseli dobrih ponudb (od kogarkoli že), se kregamo. Ni čudno, da je vse v penisu.

Miran, glede tvoje reakcije in razlage -- obrni kakor hočeš, a imaš dvojna merila. Da, jaz si to upam povedati naglas.

Lep pozdrav vsem,
Andrej

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jan 19, 2012 4:32 pm

charlie napisal/-a:Namesto, da bi bili veseli dobrih ponudb (od kogarkoli že), se kregamo. Ni čudno, da je vse v penisu.



Ne bi mogel lepše napisati. Res je, in se popolnoma strinjam, sploh z zadnjim stavkom.
Saj ni treba novega podforuma odpirat, sem že davno predlagal, da se ljudem, ki se s tem profesionalno ukvarjajo med oglasi omogoči njihova tema pod "ne prezri" in fertik maša. Oni zadovoljni mi pa tudi, ker bomo ponudbo lahko videli, naročili, kupili in tudi pokomentirali.
Poleg tega je za nas boljše, če je konkurenca večja, ker to ne vpliva samo na kvaliteto ampak tudi na cene.
Kogar taka ponudba moti jo pa itak ni treba odpirat.
Volk sit koza cela. Ne vidim tehtnega razloga zakaj bi nekoga to motilo.
Boljše kot veliko posameznih oglasov.
Če pa tak ponudnik za povrh prispeva še k večji kvaliteti foruma tudi sicer, si jo pa toliko bolj zasluži.
In tega možakarja iz Ankarana mi je prav žal, da je moral tako doživeti dolino šenflorjansko. Vsi si iščemo svoj prostor pod soncem, zakaj hudiča bi njemu zamerili zaradi tega.

Lp

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Če Jan 19, 2012 5:39 pm

AŁIEN napisal/-a:In tega možakarja iz Ankarana mi je prav žal, da je moral tako doživeti dolino šenflorjansko. Vsi si iščemo svoj prostor pod soncem, zakaj hudiča bi njemu zamerili zaradi tega.

Lp


no,ravno to je tudi mene zmotlo....če lahko drugi,zakaj ne sme tudi on???

no,ideja glede "sticky" topicov mi je všeč, samo da jih nebo ratalo preveč...odpre se topice pod imeni "Mamut 4x4" , "Marolt 4x4", "S-line", "Global trek" itd in vsak v svojo temo lima ponudbe, zanimivosti, skratka-kar mu zapaše...kaj se vam zdi ostalim?

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jan 19, 2012 7:15 pm

To naj bi bil dogovor med upravljalcem ali lastnikom foruma in in tistimi, ki so zainteresirani za biznis na forumu. Teško boš to takole rešil, saj vidiš da se nihče noče ali ne upa izpostavljat.
Lahko pa daš eno anketo, če hočeš na demokratičen način reševati problem. Anonimno se bodo množično odzvali :lol: pa še najlažje je: Za, Proti, Vseeno mi je.
Vendar na koncu še vedno odloča capo, nimaš ga kva.
Jaz sem za, pod pogojem, da so zadeve v duhu in smislu foruma. Off road. Če kdo misli viagro prodajat sem proti. Normalno, pa da je domača suha ribnška roba, ne da en tam iz indonezije bluzi nekaj........torej domači ponudniki, ki nudijo garancijo in servis v SLO.
Mi je pa osebno čisto vseeno tudi če tega ni, vendar za skupnost pa ni dobro, tako kot je charlie napisal. To drži, globalno gledano smo na zgubi.

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a jereb » Pe Jan 20, 2012 11:19 pm

Moje mnenje je, da bi se dovolilo objeve, ampak samo ponudnikom off road opreme.
Na kolesarskem forumu je odprta tema samo za ta namen in tam se objavljajo razne akcije, katere koristijo vsem uporabnikom.
Tako se pogosto dogaja, da kakšne stvari zelo ugodno nabaviš.
Zadeva je tudi zelo uporabno, ko iščeš kakšno stvar in imaš vse trgovce na enem mestu.
LP by Jereb


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 52 gostov