feroza pasovi zadaj

Gost

feroza pasovi zadaj

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Jun 30, 2005 10:00 pm

Kupim varnostne pasove za ferozo zadnje

041 905 005

microbo
Prispevkov: 44
Pridružen: Ne Mar 13, 2005 8:48 pm
Kraj: izola

OdgovorNapisal/-a microbo » Pe Jul 01, 2005 7:23 am

obstajajo sploh ?

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4343
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Pe Jul 01, 2005 9:25 am

Pomoje da obstajajo - u navodilih so - pa jst k sm blatnike pošvasal sem tut luknjo za pršraufat pas najdu - pa sem jo lepo pošvasal, da ne bo voda not tekla.
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Pe Jul 01, 2005 5:02 pm

Nebivedu napisal/-a:Pomoje da obstajajo - u navodilih so - pa jst k sm blatnike pošvasal sem tut luknjo za pršraufat pas najdu - pa sem jo lepo pošvasal, da ne bo voda not tekla.


u,mater...nebivedu,js bi ti bolj priporočal še kako luknjo naredit,ne pa vseh zašvasat :twisted: js sm pr samiju mogu čepe ven zmetat,k mi ga je zalilo in ga ni hotlo pod nogami več odlit :kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne:

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » So Jul 02, 2005 7:38 am

Obstajajo ! Sem jih že montiral.

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4343
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Po Jul 04, 2005 7:16 am

ferrarist napisal/-a:
Nebivedu napisal/-a:Pomoje da obstajajo - u navodilih so - pa jst k sm blatnike pošvasal sem tut luknjo za pršraufat pas najdu - pa sem jo lepo pošvasal, da ne bo voda not tekla.


u,mater...nebivedu,js bi ti bolj priporočal še kako luknjo naredit,ne pa vseh zašvasat :twisted: js sm pr samiju mogu čepe ven zmetat,k mi ga je zalilo in ga ni hotlo pod nogami več odlit :kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne: :kaj_takega_pa_se_ne:


Tiste luknje so na blatniku na strani. Tiste na podnu so še vedno s čepi - sam ni dost problemov, tut če zapeljem skoz orenk lužo, v notranjost ne pride voda. Sem pa sprobal samo na 75cm vode, več tut nočem za zdej, ko bo šnorkel narjen pa lahko.
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
miha
Prispevkov: 415
Pridružen: So Nov 08, 2003 3:33 pm
Kraj: Gabrovka GPS N46° 00' ,E15° 00'
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miha » To Jul 05, 2005 11:26 am

Stare feroze nimajo lukenj na loku zadaj za pas.

Nove feroze imajo luknje na loku za pas ali celo pas. Jaz sem jih dal od charada.

Nebivedu, če je luknja za pas ali kakšna še drugačna, ti svetujem da jo drugič raje zašraufaš ali vijačiš, kakor pa švasat. Z varjenjem narediš več škode kot koristi - rjavenje. In pri dodatnih modifikacijah za offroad, ti pride vsaka luknja še prav.

LP
Rekli so da tu ni poti, jaz sem jih videl na tisoče !
Dobri planinski čevlji.

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4343
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » To Jul 05, 2005 11:42 am

Na žalost je blo tam tok gnilo, da je blo treba vse skup zašvasat, na drugi strani je pa vse skup, ko sem z brenerjem segrel kr dol padl. Tist pleh je bil pa tak, da če bi enga 100 kilskega človeka prepasal, pa na polno bremzal, bi mi še blatnik odtrgal. Tko da zdej je vsaj lepo vse pošvasano in nikjer voda not ne prihaja.
Pred EUR sem bil SIT!


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 79 gostov