prodam avtoradijo pioneer ugodno

_tina
Prispevkov: 3
Pridružen: To Mar 29, 2005 6:35 pm

prodam avtoradijo pioneer ugodno

OdgovorNapisal/-a _tina » To Jul 19, 2005 1:05 pm

-Avtoradio Pioneer DEH 4700,4700b
Lastnosti: zelena ali rdeča osvetlitev, 4X50W, MP3, CD-RW, CD-R,(spomin za 24 postaj)cena:27000 sit
-Avtoradio Pioneer DEH-P 5700, 5730
Lastnosti zelena oz. rdeča osvetlitev MP3, WMA, WAV, CR-RW, CD-R.
Super Tuner II,4x50W Mosfet.cena:35000 sit
Radio je nov,zapakiran,1 leto garancije.
Dostava Kranj/Ljubljana (dogovor).
-Avtoradijo Pioneer DEH 7700,nov zapakiran,z garancijo...
Lastnosti:4 x 50W Mos-fet,MP3, AAC, WMA predvajanje,3 x pre.out
LPF, HPF, Sub out...
Cena:50000 sit

Dostava Ljubljana in Kranj

TEL: 040-584-960

Možnost dalinčka za na volan:5000 Sit

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Jul 19, 2005 1:31 pm

Nekateri znate nemško in boste razumeli eno od mnenj (nekatera so tudi dobra) o prvo ponujenem radiu, ki sem ga pobral na omrežju:
Rolf Huttenloch schrieb am 20. Mai 2005:
Ich habe das Gerät seit gestern und werde es morgen zurückgeben. Der Grund ist eine katastrophale Fehlerkorrektur bei MP3-Dateien! Jeder dritte Titel bleibt hängen oder ruckelt. Dieselbe CD wird auf meinem Aldi Player anstandslos wiedergegeben.
Bewertung: ena zvezda od petih

Pa sem mislil, da je moj Blaupunkt zanič:lol:
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
slayer
Prispevkov: 2042
Pridružen: Pe Okt 31, 2003 1:01 pm

OdgovorNapisal/-a slayer » To Jul 19, 2005 2:01 pm

To je najbolj poceni varjanta pionerjevga radia na mp3 ter wma. Brez kretnic in podobnih nastavitev. Kot radjo pa ni tko slab...

Miran prevedi prosim ker ne razumem dobro nemščine (čeprav sm se je uču 4 leta :ah_seveda: ) :oops:

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Jul 19, 2005 2:35 pm

Prosti prevod po Miranu:
Rolf Huttenloch je napisal: Imam aparat od včeraj in ga bom jutri dal nazaj. Razlog je katastrofalna korekcija napak pri MP3 podatkih. Vsaka tretja pesem obvisi ali preskakuje. Ta CD brez težav predvajam na mojem Aldi plajerju. Konec prevoda.

Imam tudi jaz na mojem plavotočkniku vedno težave, ker mi velikih datotek (par ur dolge posnetke z kakšnega internetnega radija) če se le da ne predvaja, pa tudi normalne dolžine ga občasno motijo, gorje, pa da pozabim pri ugašanju avta preklopiti na radijo. Potem se mi oreng zapeče :x :x in seveda ne dela.
Torej tudi Pioneer mogoče še ni tisto pravo za MP3 datoteke. A ve kdo za kaj res solidnega? Po pametni ceni seveda.
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » To Jul 19, 2005 2:38 pm

Jaz imam JVC-ja in sem zelo zadovoljen. Res je pa stal malo več kot pa tile ki jih ponujajo tukaj.
Slika

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » To Jul 19, 2005 3:21 pm

slayer napisal/-a:To je najbolj poceni varjanta pionerjevga radia na mp3 ter wma. Brez kretnic in podobnih nastavitev. Kot radjo pa ni tko slab...



ne ne, 3700 je še cenejši par jurčkov.

Po dveh mesecih v nivi še dela ok, večinoma pa špila mp3je.
Se mi še ni zgodilo, da bi se obesil, vedno ugašujem sredi mp3jev.

Uporabniški avatar
slayer
Prispevkov: 2042
Pridružen: Pe Okt 31, 2003 1:01 pm

OdgovorNapisal/-a slayer » To Jul 19, 2005 3:39 pm

Jst mam pioneer 5700 mp3 in sm zelo zadovoljen. Niti nad enim mp3jem mi se ni potozu. Je pa ze klasa visje od tisga 4700 in 3700. Vsekakor pa priporocam nakup alpine avtoradijov. Drazji (odvisno od serije) vendar zelo kvalitetni.


Gregor maš prow ja... 3700 je še bolj enostaven. Sam mislim da ga ne delajo več.

Andrej P
Prispevkov: 112
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 11:25 pm
Kraj: sežana

OdgovorNapisal/-a Andrej P » To Jul 19, 2005 5:55 pm

2 Miran

Mojo številko poznaš pa me pokliči in ti prinesem kaj pametnega za pametno ceno. Ni vse odvisno samo od cene, vprašanje je kje kupuješ in kaj kupuješ. če kupuješ pri naših "sosedih (I)" te lahko peljejo žejnega čez vodo če jih dobro ne poznaš drugače pa vse se da zmenit, tudi za pametno ceno. Pridi še enkrat na kozarc terana pa bova kaj rekla ti si prišel ma Cyrus še zdaj ne :res_ne_vem:. Poceni in glede na ceno zelooo kvaliteten radijo je Kenwood, Je pa res da je Alpine špica pa saj niso tako dragi tudi Alpine ne. Za tako ceno kot ponuja Pionerja dobiš že dobrega Alpine.


LP Andrej


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov