diza za patrola

rok
Prispevkov: 13
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 12:17 am
Kraj: medvode

diza za patrola

OdgovorNapisal/-a rok » To Nov 09, 2004 12:27 am

kupim dizo(dvojna) za nissan patrol 3,3 td letnik 89 katera je pritrjena na motor
beep,beep,I have a jeep.

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » To Nov 09, 2004 6:39 pm

Zdravo,

kakšno dizo čisto točno bi pa ti rad kupil? Misliš šobo za vbrizg nafte oz. kurilnega olja? Ta je definitivno pritrjena na motor. Misliš kaj drugega? Dvojno dizo? :oops:

Mislim, da moj Patrol 3.3. TD nima dvojne dize......

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

rok
Prispevkov: 13
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 12:17 am
Kraj: medvode

OdgovorNapisal/-a rok » To Nov 09, 2004 9:40 pm

hojla
to je vijak ki je pritrjen na šobo,pet je enojnih eden pa je dvojni.
Ubistvu je to vijak z dvema luknjicama
beep,beep,I have a jeep.

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Sr Nov 10, 2004 12:31 am

Bizzy napisal/-a:Zdravo,

kakšno dizo čisto točno bi pa ti rad kupil?
LP Bizzy


Sej ti je lepo napisal. Tisto ki pride pritrjena ma motor.
Pazi, da ne zamešaš s tistimi dizami, ki pridejo pritrjene na karoserijo ali pa celo z unimi, ki pridejo na šasiji. Upam, da sem ti pomagal Bizzy. Možakar ma pa srečo da mu je šla una pritrjena na motor, ker so te, ki so pritrjene na šasijo 2x dražje. Pa še pri obeh kardanih naenkrat gresta rade....
LP Ludwig

PS
Pa možakar je lepo napisal, da ima 3.3 TD (turbo diesel), ne pa 3.3 TKO (turbo kurilno olje). Tak da se nea zajbavli s kurilcem, ker mu bo šla še ona diza, ki ni pritjena na motor, ampak prosto bingla na lajtungi spredaj desno.....cumbajšpil...
Veš Rok, Bizzy bi ti svašta prodal. Ti ga še ne poznaš....men je enkrat prodal eno dizo in mi je sveto zagotovil da je za nafto, in da pride pritrjena na motor je bla pa za tekočino ki šprica po vetrobranskem steklu....sam ne morš vedet, dokler ne probaš, ker imata obe po dve luknji......
Pa še poduk: Ni vse diza, kar ima dve luknji.....
God shave the queen...

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Nov 11, 2004 9:26 pm

Ha Ha Ha !

Švercer iz Moravč je zopet pameten.

Pa ugani kdo te je "ciknu"


l.p.

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Nov 11, 2004 9:38 pm

Ha Ha !

Vprašanje za mojstra slovnice!!!!!!!!!!!!!

ludWiga seveda "w"

Izgleda da Vam je poučevanje hobi.

Da zopet sem malo pregledal ta forum in ugotovil da ste še vedno p.....n.

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Pe Nov 12, 2004 12:20 pm

Ad1:
Anonymous napisal/-a:Pa ugani kdo te je "ciknu"


l.p.
Nimam pjma kaj tole sploh pomeni. Ciknu?
"Švercer iz Moravč", ja dragi moj. Za razliko od tebe se ne skrivam in je javno znano da sem iz Moravč, in za razliko od tebe sem "švercer z avti",
(tako se po "slovensko" reče preprodajalcem rabljenih avtomobilov), is si sam služim kruh ter državi plačujem dajatve, da ima denar za podpiranje tebe in tebi podobnih lenuhov in delomrznežev!!

Anonymous napisal/-a:Ha Ha !

Vprašanje za mojstra slovnice!!!!!!!!!!!!!

ludWiga seveda "w"

Izgleda da Vam je poučevanje hobi.

Da zopet sem malo pregledal ta forum in ugotovil da ste še vedno p.....n.

Tudi tebe ne razumem pobič. Moti te W, to je edino kar vidim.
Slovensko ime Ludvik se piše z V in na koncu s K. Ker so pa mene začeli klicati Ludwig, po Ludwigu bavarskem, ne pa po Ludviku iz dežele Kranjske, se pač moje partizansko ime piše z W in K. Si pa lepo ugotovil da sem še vedno p.....n. Priden. In še vedno odgovarjam na maile pizdunov, ki se ne podpišejo.....

Od nekdaj sem si želel postaviti se v kožo nepodpisanega smrada in ne boš verjel. Vzel sem si čas in sem se....
ravno zdaj, globoko sem se skoncentriral in videl skozi tvoje rosne oči.
Videl sem...mmm, videl sem kako ti poganjajo prve sramne dlake nad gladko kožo rožnatega podalška,
videl sem svetlo, ravno prepleskano sobo, najnovejši PC na skoraj direktorski mizi, na steni pribito "leseno"
medaljo s ciciolimpiade, nabasan koš ostankov kinderjajčk, prepolne police kičaste tehnike, pregrinjalo postelje s
sliko ferrarija...
Nisem vedel kaj početi, zato sem prisluhnil zvokom s sosednje sobe, slišal sem tvojo mamo, ki hlini orgazem tvojmu
plešastemu fotru, medtem pa misli na soseda...tvojmu fotru, ki si vzame le tolk časa da nažge mamo, ker je enostavno
prezaposlen...fotru, ki nima niti tolko časa, da bi reku enkrat na mesec: "Veš sine..."
Te skrbi, da napišem kaj sem še vidu... ne boj se, nimam časa, šibam k familiji, v boj proti sistemski preobrazbi, štekaš?
Med tem, ko se zgražate mojemu postu, pomislite kaj ste se zamerili bogu, da vam je pozabil dat karakter....

zaradi tebi podobnih osebkov mi je ob slehernem logiranju težko, kaj šele, da bi bil navdahnjen kaj konstruktivnega
napisati. zadnje plodno razdobje je formiralo in sklenilo krog ljudi, v katerega jih povezuje ista stvar, ki tebi podobne
osebke pušča zunaj - iskrena ljubezen do off roada. kreativni proces se znotraj tega kroga živahno nadaljuje.
edina škoda, ki jo pri tem čutim, je, odsotnost funkcije "remove account", ki do zadnjega poradira vse uporabnikove poste.
vi, otroci egoizma, na srcu kronično okuženi s kapitalističnimi ambicijami,
vi, ki se nespoštljivo obregate ob starejše, predvsem pa izkušenejše,
ničevi devianti nepionirski, ki si ne zaslužite dihati istega zraka,
odpadki družbe, nenasitni želja in blaginje, lepih besed in prijaznih pogledov,
grebatorski produkt globalizma, vam naj bi mi na zahtevek dobrohotno razdeljevali nasvete in pomoč.
do dna mi visi za vse vas, vaše nezainteresirane zdolgočasene frise, adolescentsko nastopaške
interese, gnide, gnide, gnide, gnide, gnide izrojene smrdljive slabost in stud zbujajoče!!
napravite temu svetu uslugo in opustite off road, ker je to bolje za vas, bolje za vse skupaj - onesnažen je vaš odnos, prizadeta je vaša zavest,
ološ kmetavzarska!
LP Ludwig
God shave the queen...

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Pe Nov 12, 2004 2:32 pm

Dragi gostje,

že več dni zaporedoma razmišljam samo o tem, kdo ste. Zanimam se za različne kvize. Še posebej mi je všeč igrica "povoham te pod pazduho in ti povem kdo si". Ravno na to neumnost sem pomislil pri postu "zdej pa ugani, kdo te je ciknil". Se vam, velecenjeni gostje, res dozdeva, da se nam, off roadarjem resnično da ukvarjat z ugibanji kdo je kdo?

Če gostje ugotavljate, da smo še vedno p....n, me ob tem prešine le ena sama misel. Če smo res takšni p....n, zakaj nas sploh še berete? Oziroma: čemu se sploh še trudite s posti? Vas morda kdo s šibo božjo sili na forum? Morda pa gre pri celi stvari za nekaj drugega. Duševna revščina prikazana v vaših postih meji na reven poskus vnašanja zmede v sovražne vrste. Ste fantje morda predstavniki zelenih, lovcev, morda celo organov pregona? Vas morda moti, da kakšen Ludwig ne organizira več javnega izleta forumovcev na Menino?

Ludwig. Ne sekiraj se za nick "švercer iz Moravč". Fante ti je želel le dobro. Nevoščljivost ima pač na voljo več možnosti izražanja. Na žalost največ tistih nezaželjenih. Prepričan sem, da je gost, ki te je ciknil, želel kupiti od tebe kakšen avto. Pa verjetno ni imel denarja. Ali je pa ugotovil, da si navaden gnoj, ker bi rad pri avtu zaslužil kakšen evro. Nikoli ne veš. Aja. Ciknejno vino je vino, ki se je skisalo (po domkače je dobilo "štih"). Torej se da stvar prebrati takole: "zdej pa ugani, kdo te je skisal(štihnil)!". Zanimivo. Imaš kje kako luknjo od štihanja?

Kar se tiče pomoči oz. nasvetom uporabnikom tega foruma. Vsi off roaderji smo pač takšni, da se nekako trudimo na podlagi izkušenj podajati svoja mnenja ostalim voznikom. Vsa naša mnenja niso vedno pozitivna in strokovna. Vendar so v splošnem dobronamerna, tudi če gre za kritiko. Kar se mene tiče, v bodoče ne bom več odgovarjal na poste podpisane z "gost".

In ostane še diza. Dvoluknja diza na Patrolu je torej vijak s stereo luknjo. Rok, ne vem kako to, da potrebuješ ta vijak. Si ga zlomil ali kaj? Če ti na njemu pušča nafta je potrebno zamenjati obe bakreni podložki ne pa vijaka. Če si ga pa fizično spravil na oni svet bom pa pobrskal po škatli z deli.

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!

rok
Prispevkov: 13
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 12:17 am
Kraj: medvode

OdgovorNapisal/-a rok » Pe Nov 12, 2004 7:06 pm

šel je na oni svet ker sem ga zlomil,
ampak sem ga že zamenjal z novim (home made)
in dela brez problema :lol:
beep,beep,I have a jeep.

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » So Nov 13, 2004 8:47 pm

Ludwig Bavarski je bil plemič ne pa švercer.

In smiliš se mi, kaj vse si doživel v mladosti.

zlizan
Prispevkov: 71
Pridružen: Po Apr 12, 2004 7:15 pm

OdgovorNapisal/-a zlizan » Ne Nov 14, 2004 6:51 am

Fantje, pa saj to nima nobenega smisla.
zlizan

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Ne Nov 14, 2004 9:46 pm

Anonymous napisal/-a:Ludwig Bavarski je bil plemič ne pa švercer.

In smiliš se mi, kaj vse si doživel v mladosti.


Smiliš se ti meni k se ne znaš podpisat.

LP
Nebivedu

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Sr Nov 17, 2004 9:02 pm

mah,fantje,kaj ni škoda besed-da se kregamo tle zarad enih takih raztrganih dohtarjev,k se nimajo niti jajc podpisat????
pustmo stat vse skupej in moj predlog je,da debate tečejo naprej brez odgovorov na skrajno provokativne poste nepodpisanih ljudi oz. drugače rečeno-ljudi brez jajc...

LP Ferrarist

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Pe Nov 19, 2004 6:15 am

Je pa res razlika a je podpis kakor "gost" al pa "nick name" razni plavčki.
Ima mogoče kdo kakšen pokvarjen vitel električen.
LP Štefan


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov