PRODAM NOVO VITLO

bojc
Prispevkov: 5
Pridružen: So Dec 18, 2004 1:18 pm
Kraj: mb

PRODAM NOVO VITLO

OdgovorNapisal/-a bojc » Sr Dec 29, 2004 12:00 am

prodam vitlo DUKE 9000A.
vitla je nova se v skatli.
max. poteg 4.1 ton.
...

http://www.hotcarparts.de/pdfs/DU-9000A1.pdf

041 355 191

bojan

Tomaž
Prispevkov: 54
Pridružen: Po Sep 29, 2003 2:29 pm
Kraj: Ljubljana, Novo mesto, Semič

OdgovorNapisal/-a Tomaž » Sr Dec 29, 2004 6:32 am

Kaj pa cena :?:
Dohtar
___________________________________

...toyota je kot ženska - nikoli ni popolnoma odkrita...

bojc
Prispevkov: 5
Pridružen: So Dec 18, 2004 1:18 pm
Kraj: mb

OdgovorNapisal/-a bojc » Sr Dec 29, 2004 8:22 am

730 eurov

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » Če Dec 30, 2004 5:02 pm

Ne vem sicer zakaj kdo v Nemčiji kupi vitel DUKE (eden najslabših z testa vitlov nemške revije 4 wheel fun - testirali so pa vso evropsko ponudbo, pred časom je bil celo objavljen link na češki prevod s tega foruma), ki ni ne kvaliteten ne prav poceni.
Saj lahko pri nas v Sloveniji kupite več kot ekvavilenten vitel različnih proizvajalcev in pri različnih prodajalcih po bistveno nižjih cenah, s slovenskimi navodili, zagotovljenim servisom in garancijo, CE homologacijo.

Npr. vitel Serie CE-9000 12v vas pride popolnoma nov in v škatli 522,66 € + ddv = 627,20 € oz. 149.899 sit v Off road centru Mamut v Mengšu.
Malce manjši pa so že od 100.000 sit dalje.

Pa še malce pravopisa:
v Slovenije se praktično ves čas srečujemo z izrazi kot so vitla, vitelj, vitlo, vinč, ... pravilno slovensko je vitel. :wink:

SREČNO 2005 in L4x4p.
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

bojc
Prispevkov: 5
Pridružen: So Dec 18, 2004 1:18 pm
Kraj: mb

OdgovorNapisal/-a bojc » Če Dec 30, 2004 6:35 pm

Nevem sicer zakaj sem sploh dal oglas na ta forum, če sem že na začetku opazil po kakem sistemu se sodeluje na njem!

Hvala za popravek moje napake ( vitlo-vitel )

Priznam da na temo vitel ne vem veliko je pa žalostno da neve človek ki od tega živi. Vitel ima garancijo in ima tudi homologacijo CE.

Mogoče teh nepravilnosti nebi bilo če bi bila kupljena v Off road centru Mamut v Mengšu.

Me pa zanima ta test vitel , če ve kdo kje se da videt

SREČNO 2005 in L4x4p.
____________________

BOJAN

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » Pe Dec 31, 2004 12:38 am

Nevem sicer zakaj sem sploh dal oglas na ta forum, če sem že na začetku opazil po kakem sistemu se sodeluje na njem!


Bojc razsvetli še mene in mi razodeni po kakšnem sistemu deluje, ker sam nimam pojma? :oops:
Ampak vseeno upam, da je namenjen vsem nam, kateri se v Sloveniji tako ali drugače ukvarjamo, se zanimamo za 4x4 oz. off road oz. terenska vozila, ... ,da si na njem izmenjujemo mnenja, informacije, obvestila, vabila, tudi zanimive "neumnosti", na žalost pa tudi vse prevečkrat žalitve (ponavadi anonimne). Sam se na forumu oglašam takrat, ko menim, da imam zanimive informacije kot off roader z 10 in nekaj let izkušenj in občasno tudi kot ponudnik off road opreme (5 in nekaj let).

Hvala za popravek moje napake ( vitlo-vitel )

Malenkost, predvsem pa je popravek oz. opomba letela na vse skupaj, saj se ves čas srečujemo s prej naštetimi poimenovanji. Ni moj namen iz "CDja proizvajat tlačenke", saj v Sloveniji uporabljamo precej tujk za 4x4 opremo, ker nimamo ustrezne slovenske besede. Za "winch" pa jo imamo in ta je VITEL. Kako pa se lahko ponesreči prevod snorkla smo si lahko pred časom prebrali v velecenjenem Avtomagazinu, ko ga je nek novinar poimenoval z dimnikom. :twisted:

Priznam da na temo vitel ne vem veliko je pa žalostno da neve človek ki od tega živi. Vitel ima garancijo in ima tudi homologacijo CE.

Da ima vitel DUKE CE certifikat in garancijo vsekakor vem, saj v nasprotnem primeru ne bi mogel biti legalno v prodaji in uporabi na območju EU. Samo kolikor jaz vem ima garancijo in servis v Nemčiji, če pa kdo zastopa vitle DUKE tudi v Sloveniji pa se OPRAVIČUJEM, ampak v tem primeru je kriva moja neinformiranost z aktualnimi novostmi.

Mogoče teh nepravilnosti nebi bilo če bi bila kupljena v Off road centru Mamut v Mengšu.

Kakšnih nepravilnosti? :roll:
Jaz sem predvsem želel bralce obiskovalce foruma obvestiti kaj kupec vitla dobi pri nakupu v Sloveniji, pa je to pri nas v ORC Mamut, pri Maroltu 4x4, pri Kogovških, ...
Predvsem pa poudariti, da so cene vitlov v Sloveniji trenutno daleč najcenejše na področju Evrope. Saj so po naših preverjanjih cene Maroltovih Mile Markerjev in naših (Serie in Warn) najugodnejše. Če to ni res me popravite!

Me pa zanima ta test vitel , če ve kdo kje se da videt

Link se da poizkati nekje na tem forumu, original članek v nemščini pa je na ogled pri nas nekje med našo bogato zbirko 4x4 revij, katere so obiskovalcem na ogled tudi ob kakšni drugačni priložnosti. Samo vzemite si čas saj se jih je v vseh teh letih nabralo že preko 1m3. Pa ne računat koliko sem za to zapravil, ker me bo bolela glava oz. bom jokal za kakšnim terencem, ki bi lahko tudi bil moj pa žal ni. :cry: :cry: :cry:



Mimogrede, zakaj pa se prodaja povsem nov vitel DUKE?




NAGRADNA IGRA ob koncu leta

Kdor na področju EU prvi najde cenejši vitel v razredu električnih vitlov 3.6t, 12V, 25m+ pletenice, kot ga nudimo v Off road centru Mamut iz Mengša prejme nagrado oz. tisti, kateri bo našel najcenejšega. Cena našega vitla Serie M8000, za katerega trdimo, da je najcenejši, predvsem pa najboljši v razmerju cena/performance/kvaliteta, je 418,16 € brez DDV oz. 119.900,00 SIT.
Nagrada je električni vitel 12V, znamke Serie M2000, max. poteg preko priloženega škripca 1.8t v vrednosti 25.000,00 SIT
Nagrado podarja - Off road center Mamut
:D :D :D
Igra traja do 10.1.2005. Rezultate poslati na mamut@siol.net ali na p.m.
Rezultate bomo po preverbi javno objavili, vse sodelujoče pa nagradili.
V igri ne bomo upoštevali morebitnih ponudb iz odprodaje starih zalog, odprodaje manjvrednega blaga, ipd., skratka samo redne ponudbe, katere so veljavne v času od 1. do 10.1.2005.
3,2,1 SREČNO 2005
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Pe Dec 31, 2004 8:56 am

No Igor, hvala za reklamo,
pa naj še dodam,

Srečnemu zmagovalcu pa poleg Mamutovega vitla še Marolt 4x4 podari naklonmeter LEV`O`GAGE.

Pa naj se igra začne.


lp
Janez
Nazadnje spremenil marolt 4x4, dne Sr Jan 05, 2005 8:43 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » Pe Dec 31, 2004 11:24 am

Popravek k objavljeni ceni iz nagradne igre:

napačna cena

Cena našega vitla Serie M8000, za katerega trdimo, da je najcenejši, predvsem pa najboljši v razmerju cena/performance/kvaliteta, je 418,16 € brez DDV oz. 119.900,00 SIT.


pravilna cena

Cena našega vitla Serie M8000, za katerega trdimo, da je najcenejši, predvsem pa najboljši v razmerju cena/performance/kvaliteta, je 418,16 € brez DDV oz. 119.900,00 SIT z DDV



2 Marolt: Jebo te vitla, vitle, ...
Naj te vsaj Dedek mraz razveseli oz. razsvetli s pravopisom oz. vsaj učbenikom slovenskega jezika, če te že Miklavž in Božiček nista, da ti bo šlo bolj od rok sklanjanje besedice vitel. Jebo te vitla, vitle, ... :wink:


2 vsem udeležencem nagradne igre:

NAGRADNI SKLAD SMO POVEČALI ŠE ZA KOLEDARČEK MAMUT teama za leto 2005 :D :D :D

Janez čakamo na tvoj odgovor, mogoče še kakšen kemični svinčnig, farecajg, ... :roll:


Brez zamere, samo tik pred koncem leta se nam že malce ... od vsega :nazdravljamo:
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

bojc
Prispevkov: 5
Pridružen: So Dec 18, 2004 1:18 pm
Kraj: mb

OdgovorNapisal/-a bojc » Pe Dec 31, 2004 1:24 pm

Nič ni bilo mišljeno kod žalitev! Verjetno bi jaz tudi kupil kateri drugi vitel ali vsaj manjšega če bi se malo bol spoznal na stvar. Prodajam pa ga zato ker je prevelik,ker ga nemorem tako zmontirat da me nebi policaji jebali in ker nisem nikjer dobil pravih podatkov o njegovi pravilni montaži.

Pa še malce pravopisa:
farecajg :roll:

mislim pa da vsi razumemo o čem se govori v obeh primerih.

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Pe Dec 31, 2004 2:32 pm

Pri težavah z pravilno montažo in policijo ti lahko pri nas priskočimo na pomoč in vitel ustrezno zmontiramo, če prav vem iz drugih postov na Nissan Patrola.
Vitel lahko namontiramo na dva različna načina. Oba pa ne posegata preveč v zunanjost vozila oz. ne povzročata visokega pritiska policijskim patruljam. Z nekaj papirokracije pa bi bilo možno vso stvar tudi homologirati. Doslej homologacij za nosilce vitlov nismo delali, ker le tega na tehničnih niso zahtevali. Razen kakšnega agresivca s polmetrskim plugom so odpikali na tehničnih ali pa kar na cesti.

Če te stvar zanima me lahko kontaktiraš na 031 720 676.

Naj vam vitli v letu 2005 dobro vlečejo. 8) 8) 8)
Še boljš pa, če vam ga katera luštna ... čimvečkrat. :kaj_takega_pa_se_ne:

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » Pe Dec 31, 2004 2:36 pm

Saj najbrž vsak ve od koga je zgornja pisarija, pa vseeno ... bil sem jaz. :oops:
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

ASIA ROCSTA

OdgovorNapisal/-a ASIA ROCSTA » To Jan 04, 2005 9:25 am

POZDRAVLJENI,

kot "novi" off roader in od božiča lastnik ASIA rocsta sem z veseljem prebral vse povezano z vitlem. Ker se tudi sam ogrevam za nakup te dodatne opreme (pa še druge) bi bil izredno zadovoljen z kakim naslovom oz. tel. številko off road centra v Mengešu (pa drugih tudi).

Lep podzrav iz Kopra
Jožko

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » To Jan 04, 2005 11:20 am

Off road center Mamut
Liparjeva cesta 60
1234 Mengeš

iz Ljubljane peljete do Trzina, kjer zavijete desno za smer Kamnik, na prvem semaforju v Mengšu (pri hipermarketu TUŠ) zavijete levo, do konca ulice (200 m), kjer greste zopet levo do table Loka in Gasilska cesta, kjer zavijete desno na makedamsko pot in do konca - 100m. :D

Lahko nas obiščete vsak delovni dan od 9-17 ure. Izven delovnega časa pa po predhodni tel. najavi.

Tel.: 01 729 13 53
GSM: 031 720 676

Vsem zainteresiranim pa na željo pošljemo tudi brezplačni 80 stranski katalog opreme za terenska vozila v slovenščini.
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Sr Jan 05, 2005 8:52 am

Ručman, samo za tebe

vitla, vitle vitli vitlo v vitlo s vitlo,.....

Nism vedu da morm za forum nardit izpit iz pravopisa., ker pol že ime ni pravo.
bi mogu bit : Poljubne debate ljubiteljev terenskih vozil al pa kej takega.

Mimogrede a za vitlo si že dobil kaj odgovorov?

No pa bom našu še kak faracajg.
Slika

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Sr Jan 05, 2005 11:45 am

MAROLT !


Tole sklanjanje ni pravilno.

l.p. Miha

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Sr Jan 05, 2005 3:52 pm

vitel
vitla
vitlu
vitel
pri vitlu
z vitlom :twisted: :roll:


LP Ferrarist

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Sr Jan 05, 2005 5:52 pm

Bravo !!!



L.p. Miha

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Če Jan 06, 2005 1:04 pm

Anonymous napisal/-a:MAROLT !


Tole sklanjanje ni pravilno.

l.p. Miha


nega srat :kaj_takega_pa_se_ne:
Slika

goljaa

OdgovorNapisal/-a goljaa » Če Jan 06, 2005 2:08 pm

ce boste prevec sklanjali:
ga boste od zadaj ujeli

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » Če Jan 06, 2005 3:23 pm

Eni na tem forumu mislijo, da vse znajo, pa naj bo to Miha ali Marolt, pa še nekateri.

Fantje vprašati bo treba slaviste, kako se sklanja.
Pa na hitro, da se ne zgodi kaj takega na kar namiguje Golja.


Malo heca

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Jan 06, 2005 3:44 pm

Očitno že čakaš zadaj!!! :lol: :krohota_se: :kaj_takega_pa_se_ne:

Uporabniški avatar
slayer
Prispevkov: 2042
Pridružen: Pe Okt 31, 2003 1:01 pm

OdgovorNapisal/-a slayer » Če Jan 06, 2005 4:52 pm

Zame in mojo klapo je še zmiri vinč. :P

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Če Jan 06, 2005 6:19 pm

Pr nas pa je pa bo ustala vitla, pa pika.
Slika

Uporabniški avatar
Samo
Prispevkov: 1046
Pridružen: Če Dec 18, 2003 4:28 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Samo » Če Jan 06, 2005 7:24 pm

Sej ni važn, kako ji/mu je ime. Glavn ga dobr potegne! 8)

LP
Samo

Uporabniški avatar
slayer
Prispevkov: 2042
Pridružen: Pe Okt 31, 2003 1:01 pm

OdgovorNapisal/-a slayer » Sr Feb 02, 2005 12:00 am

mamut napisal/-a:Popravek k objavljeni ceni iz nagradne igre:

napačna cena

Cena našega vitla Serie M8000, za katerega trdimo, da je najcenejši, predvsem pa najboljši v razmerju cena/performance/kvaliteta, je 418,16 € brez DDV oz. 119.900,00 SIT.


pravilna cena

Cena našega vitla Serie M8000, za katerega trdimo, da je najcenejši, predvsem pa najboljši v razmerju cena/performance/kvaliteta, je 418,16 € brez DDV oz. 119.900,00 SIT z DDV



2 Marolt: Jebo te vitla, vitle, ...
Naj te vsaj Dedek mraz razveseli oz. razsvetli s pravopisom oz. vsaj učbenikom slovenskega jezika, če te že Miklavž in Božiček nista, da ti bo šlo bolj od rok sklanjanje besedice vitel. Jebo te vitla, vitle, ... :wink:


2 vsem udeležencem nagradne igre:

NAGRADNI SKLAD SMO POVEČALI ŠE ZA KOLEDARČEK MAMUT teama za leto 2005 :D :D :D

Janez čakamo na tvoj odgovor, mogoče še kakšen kemični svinčnig, farecajg, ... :roll:


Brez zamere, samo tik pred koncem leta se nam že malce ... od vsega :nazdravljamo:


Kako se je kaj končala nagradna igra. Če sploh imamo zmagovalca. Sam ga nism zasledu.


Vrni se na “Offroad tržnica”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 66 gostov