žmigavci na nivi...

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
dK

žmigavci na nivi...

OdgovorNapisal/-a dK » Pe Maj 30, 2003 11:14 am

...ne delajo oz. se ročka za žmigavce ful zatika.
Neki časa se mi niso sami isklapljali - ko sm zravnal volan, je ročka ostala na mestu in žmigavci so še vedno delali, tako jih je bilo treba ročno izklapljat.

Zdej se pa dogaja, da ko jih uklopim, se sami takoj nazaj izklopijo, kar je pa še bol tečno, kot prej.

Zdej me pa zanima, a naj grem zadevo razdrt in probat popravit, al naj raje dobim kr ceu tist del z ročkami, k pride pod volan in enostavno zamenjam?

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

Re: žmigavci na nivi...

OdgovorNapisal/-a gregor » So Maj 31, 2003 10:38 pm

dK napisal/-a:Zdej me pa zanima, a naj grem zadevo razdrt in probat popravit, al naj raje dobim kr ceu tist del z ročkami, k pride pod volan in enostavno zamenjam?


Vzemi dol volan, pa boš videl, kaj je. Notri sta dva plastična gibljiva "kljunčka"(pri meni bele barve) ki sta namenjena izklapljanju žmigavcev ob vrtenju volana. Očitno je tam problem.

Imaš gor originalen volan? Pri meni je to čudno delalo, ker je prejšnji lastnik dal gor volan od z101, ki pa je malo drugače narejen.


gregor

dK

OdgovorNapisal/-a dK » Ne Jun 01, 2003 12:35 am

Ja volan je originalen, sam je mogoče problem zato, ker je mal zamaknjen - za enih 25% v desno. Neki je blo razbit, pa ga je serviser mal čudn gor montiru, pa smo ga že probal zravnat - odšraufat pa nazaj nataknt, pa ne gre, vedno je baje mal v levo al pa mal v desno???


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 48 gostov