Spacerji za pod zadnje vzmeti LC 120

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
LC 90TD
Prispevkov: 417
Pridružen: So Feb 12, 2005 4:35 pm
Kraj: Kranj

Spacerji za pod zadnje vzmeti LC 120

OdgovorNapisal/-a LC 90TD » Sr Nov 05, 2014 1:11 pm

Ker že dalj časa nameravam avto dvignit še za kakšen cm, sem na internetu zasledi tele spacerje za pod zadnje vzmeti od RockCrawlerja za Land cruiser 120.

Slika

Kje bi se dalo takšno ali podobno stvar dobiti ( ni nujno, da je od te firme, lahko je od ARB, OME,...).

lp,

Jure

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Sr Nov 05, 2014 2:28 pm

A ne bi dal kakšnemu strugarju za postružiti? Iz železa za gorenjsko kri, ali iz aluminija za kakšen gram prišparati.
Lahko tudi za spredaj.
A ne pretiravati z debelino.
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

LC 90TD
Prispevkov: 417
Pridružen: So Feb 12, 2005 4:35 pm
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a LC 90TD » Sr Nov 05, 2014 5:42 pm

Bi dal z veseljem, če bi mel "mušter" ali pa načrt za izdelavo, strugarja imam tudi dobrega, samo ne ve nič o avtomobilih, dela pasje bokse in ograje, ter pesjake, role za ribe lovit in še in še, po načrtu naredi vse kar mu daš, kar tako na oko pa ne bova šla nekaj izdelovat.

lp,

Jure

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Sr Nov 05, 2014 6:58 pm

Ko boš pri njemu na vrsti, snami prej z avta vzmet in njen zgornji ali spodnji naslon in mu vse skupaj nesi (peljati pač ne boš mogel, ker bo avto na klocnih). Pa naj si sam pogleda za mušter. Saj tako prekleto natančen pa spet ni treba biti pri tem.
A še lažje bo pri Mamutu ali katerem drugem pobrskati, če kaj podobnega ima, za prodati ali vsaj za mušter.
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

LC 90TD
Prispevkov: 417
Pridružen: So Feb 12, 2005 4:35 pm
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a LC 90TD » Sr Nov 05, 2014 8:46 pm

V končni fazi lahko naredim tudi to, bom še malo prespal kako in kaj saj ne gori voda, mudi se mi ne, avto je že tako kar visok zadaj 84 cm od spodnjega roba feltne do roba blatnika, jaz bi mu le še dodal kašna 2cm, več ne, ker bi potem zmanjšal hod koles na dol.

lp,

Jure


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 177 gostov