Led bar 500W spot/flood

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Uporabniški avatar
navigator
Prispevkov: 412
Pridružen: Pe Feb 27, 2004 9:30 am
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a navigator » Če Jan 14, 2016 7:34 am

dolsina napisal/-a:Kako imate pa v prometu to rešeno? Obstojajo kakšni pokrovi za to? Je smiselno vezat do releja na sprednje meglenke?


Obstajajo tudi homologirani led bari, samo je cena temu primerna, pa izbira ne ravno največja. Tisti ponudnik, ki ga poznam jaz ima E-homologiran samo 10" in 20" single row led bar.

DavidJ
Prispevkov: 455
Pridružen: Po Mar 10, 2008 3:13 pm
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a DavidJ » Če Jan 14, 2016 9:14 am

Homologirane ima tudi Kogovšek. Od Lazerja.
CEne so hudoo visoke. Ali je kvaliteta res toliko boljša? Pri led barih naj bi bila vprašljiva tudi življenska doba saj naj bi pri dražjih elektronika uravnavala tok skozi ledice in s tem bistveno podaljšala življensko dobo.
Zdaj pa vedi ti kaj imajo ti kitajski led bari notri. Reklamirajo samo CREE led, ki pa jih imajo že vsi.

Uporabniški avatar
OrangePower
Prispevkov: 1111
Pridružen: Sr Avg 30, 2006 2:16 pm

OdgovorNapisal/-a OrangePower » Če Jan 14, 2016 11:59 am

Ulične svetilke naprimer imajo 30W svetijo pa samo z 20W recimo ravno zaradi življenske dobe. Stane pa dobra učična svetilka 500eur
Če kitajc sveti na max bo življenska doba temu primerno krajša...

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Če Jan 14, 2016 12:23 pm

Včeraj sem provizorično (prilepil na odbijač s silikonom) namestil ta 180W ukrivljeni LED bar od Auxbeam-a.
Šel na testno vožnjo ... no ja ... za cca 200 eur bi lahko bolje svetilo. A priznam, ker je bil prilepljen, ga nisem mogel dobro usmeriti po višini. Ko bo pravo - nastavljivo stojalo, bo (upam) boljše. :oops:

Očitno tudi ti LED bari niso ravno čudo nebeško. Kar se razsvetljenosti pred avtom tiče (a računati moram tudi na starost mojih očes) ga ni čez soliden xenon sistem dodatnih luči. A kaj, ko so pa ti po cca 200 EUR ena luč :( Pa še blendati ne moreš (za ta denar).
Ne delam reklame, a S-line nudi možnost testiranja pred nakupom: pošteno in edino pametno, preden se zapravi toliko denarja.
Je pa še nekaj: Če so osnovne luči slabe, potem je LED bar čudovita izboljšava. Če so pa osnovne luči solidne ali dobre .. potem začni brati na vrhu :wink:
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Pe Jan 15, 2016 11:34 pm

Nevem...jst mam led bar od S-lina...kitajc itak, tko kot večina na naših avtih. 240W, raven. Moja pričakovanja popolnoma izpolni.
Xenon sveti res bolje, to verjamem, ma je cena hulala... moj led bar pa mi da to kar rabim...dobro svetlobo na terenu. Za te potrebe, sveti zadosti naprej in zadosti na stran, zadosti v tla in zadosti v zrak. Če bi danes kupoval, bi kupil popolnoma enakega! 8)
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

jeepwrangleroff-road
Prispevkov: 324
Pridružen: Pe Dec 25, 2009 12:33 pm
Kraj: Brkini

OdgovorNapisal/-a jeepwrangleroff-road » So Jan 16, 2016 8:39 pm

Včeraj montiran in sproban led bar 42 inch 400w :-)
vredno denarja

Uporabniški avatar
rx
Prispevkov: 704
Pridružen: Ne Dec 14, 2014 4:08 pm
Kraj: Texas

OdgovorNapisal/-a rx » Ne Jan 17, 2016 10:08 am

lahko prosim dodas kaksno sliko? po moznosti ponoči.. z in brez led bara... jaz imam trenutno 4x36w pa mi ni dovolj.. saj naredi svetlo, ampak tak dan pa spet ni :)


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 55 gostov