Land Rover - Defender 90 2.5 td5

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
h.tadej
Prispevkov: 15
Pridružen: Po Jan 18, 2016 1:37 am
Kraj: Krško

OdgovorNapisal/-a h.tadej » Sr Jan 20, 2016 7:30 pm

compadre napisal/-a:freelander ni terenc


Vem da ni terenec, sem ga hotel kupit samo za cesto nič off road!

Uporabniški avatar
Matej T
Prispevkov: 1776
Pridružen: Ne Mar 22, 2009 1:23 pm
Kraj: Kostanjevica na Krki

OdgovorNapisal/-a Matej T » Sr Jan 20, 2016 7:42 pm

Za na cesto je super avto ampak zahteva pa svoje. Pa obvezno Td4

Uporabniški avatar
fonza
Prispevkov: 504
Pridružen: Ne Dec 18, 2005 6:48 pm
Kraj: N 46.08662;E 015.04915

OdgovorNapisal/-a fonza » Če Jan 21, 2016 8:30 pm

Zdaj, ko ste že skoraj vse povedali, rekla - kazala, poznavalci Defov, je čas, da povem še jaz kot lastnik. V lasti ga imam 13 let, pa ne zato, ker ga ne morem prodati, ampak zato ker povsem zadostuje mojim potrebam. Da nebo pomote, ni naprodaj. Def je bolj težko prvi avto pri hiši, jaz osebno se pa ravno z njim najraje vozim. Kaj je Def, sta že dovolj povedala Tracar in Compadre. O td5 ne bom pametoval, ker imam 300tdi. Klasika, brez elektronike, samo alarm in blokada motorja, pa še tisto je preveč. V teh letih sem kar nekaj prevozil.....pa ne bom o tem. Za nekoga, ki rabi avto za teren in ne rabi več kot prostor za dva je zadosten. V vseh letih sem samo redno menjal olje in potrošni material. Je pa res, da sem si pred vsakim večjim potovanjem vzel zadosti časa za pripravo avta. Enako ob vrnitvi. Dosedaj me še ni pustil na cedilu, mislim, da je to bolj moja zasluga, kot njegova. Torej, ko postaviš na vago ceno rezervnih delov in servisne storitve se lahko odločiš za sebi primeren avto in Def je avto, ki je cenovno ugoden za vzdrževanje. Omenjeni avti so ob zelo majhnem znanju avtomehanike, sposobni nuditi cenovno in tudi drugače veliko užitkov uporabniku. Ne bom se prerekal z uporabniki japoncev, imam preveč izkušenj in prijateljev, ki jih vozijo. Misel, da imaš super terenca se pa kaj kmalu lahko sprevrže v težko nočno moro.
LP Franci
Wine,Women&LandRovers*Not necessarly in that order


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 34 gostov