MAMUT "ČIP ADONIS" + OSTALI ČIPI

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Šilc Urban

MAMUT "ČIP ADONIS" + OSTALI ČIPI

OdgovorNapisal/-a Šilc Urban » Sr Feb 01, 2006 12:32 pm

2 MAMUT

Hvala za izčrpno poročilo. Dej mi povej prosim tvoje mnenje o "P-box" (tuningu) in "TTE" toyotin Tuning katerega Toyota priznava (garancijo) "http://www.tte.de/engine_tuning.htm"
Za Hiluxko stane 1255 eurov z montažo in jo navije za 26 konjev in 40 nm navora.

Mal sem pregledal www stran od ADONIS. Ja tuki zgleda imajo kar malo bolj hude tuninge. (dosti več konjev in navora). Dej mi prosim ti povej tvoje mnenje, glede tega ali dati od ADONISA ali malo manj navito od p-boxa ali TTE-ja.

Kakšna je pa cena za tuning od ADONIS-a za tanovo Hilux-ko?? Kaj pa je tvoje mnenje dati to na Hiluxko ali ne?? Nasploh tuning mislim??

Hvala

Uporabniški avatar
Matej
Prispevkov: 1928
Pridružen: To Mar 22, 2005 10:28 am
Kraj: Pliskowca
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Matej » Sr Feb 01, 2006 1:55 pm

glede tega ali dati od ADONISA ali malo manj navito od p-boxa ali TTE-ja.

jaz bi na tvojem mestu raje dal ADONISA, saj nudi veliko več navora, ki ga boš na terenu še kako potreboval.

Šilc Urban

OdgovorNapisal/-a Šilc Urban » So Feb 04, 2006 4:23 pm

2 Matej,

Ja sej maš prav, res je pomoje kr naj bolje uzeti Adonisa. Sam prvo moram z Mamutom govort kok stane in še mal informacij od njega dobiti. Čudn se mi zdi da se nič ne javi na Forum in odgovori na moja uprašanja, ampak sem siguren da bo prišel.

LP

Gost

OdgovorNapisal/-a Gost » So Feb 04, 2006 9:40 pm

poskusi poklicat mamuta 031720676

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » Ne Feb 05, 2006 4:29 am

Težko nevtralno svetovati, če v lastni firmi prodajaš enega od "magic boxov".

Lahko povem samo zakaj sem se jaz odločil za Adonis.
Fante sem videl pri delu, razvoju, večkrat. Preveril njihovo zgodovino in prišel do podatkov, da se s friziranjem motorjev ukvarjajo že iz 80tih let tako, da poznajo motor tudi mehanično do obisti. In defitnitivno so s srcem pri terencih, namreč ne delajo tuningov za svega in svašta. Zato so tudi tako priznani in nobena firma, katera predeluje Toyote za rallyraide ne vgrajuje nič drugega.

Firm, katere so se pričele z tuningom ukvarjat, ko se je pojavila elektronika ne priznavam preveč, ker menim da leta izkušenj s šmirastimi rokami pomenijo svoje.

Če bi moral izbirat med P-boxom (pa sploh ni ne slab ali neznan) in TTejem, bi se odločil za slednjega zaradi povezanosti z Toyoto. Ker če vse kupiš v eni hiši potem težiš na enih vratih. če gre slučajno kaj narobe.

Adonisa lahko preizkusiva tudi na mojem Lcju, če želiš.

Še cena, Adonis za Hilux iz 104 na 141 PS stane 1255€ + ddv. Tako, da definitivno ni najcenejši, a ima svoje kvalitete katere sem opisoval v prejšnijih postih.

Sorry za zamudo pri odgovoru. Rodil se je sin, pa moram še toliko več sam postoriti tukaj v pisarni.

L4x4p
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

Šilc Urban

OdgovorNapisal/-a Šilc Urban » Ne Feb 05, 2006 10:31 am

2 Mamut,

Čestitke za sina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hvala za odgovor. Se bom v prihodnjosti oglasil pri tebi ali te poklical pa bova še eno rekla.

LP

Gorjanci
Prispevkov: 9
Pridružen: Sr Sep 21, 2005 11:59 am
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a Gorjanci » Po Feb 06, 2006 2:55 pm

:aplavz: mamut, čestitam za malega razgrajača. :skace_od_srece:
always cvičk

SMRC
Prispevkov: 47
Pridružen: Če Feb 02, 2006 12:52 pm
Kraj: VRHNIKA

OdgovorNapisal/-a SMRC » Po Feb 06, 2006 10:28 pm

Čeprav nikogar osebno ne poznam se vseeno pridružujem ( ker je to le največ kar Slovenci lahko storimo ) čestitkam MAMUTU za novopridobljenega člana družine!

BRAVO !!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrav tudi nadebudnežu in mamici!
ZAČETNIK

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » To Feb 07, 2006 8:52 am

Čestitke Igor,
in ti sledimo. :lol:
Slika

Uporabniški avatar
storz
Prispevkov: 74
Pridružen: Sr Feb 23, 2005 7:36 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a storz » Po Feb 13, 2006 11:15 pm

Čestitke od majde in andreja(iz sarajeva če se spomniš)


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 73 gostov