Opcije gume 35 12.5 R15

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
DavidJ
Prispevkov: 455
Pridružen: Po Mar 10, 2008 3:13 pm
Kraj: Domžale

Opcije gume 35 12.5 R15

OdgovorNapisal/-a DavidJ » Sr Okt 24, 2018 3:05 pm

Pozdravljeni

Stare BFG all terainke se počasi poslavljajo. Oziroma se bom poslovil jaz, če jih ne bom prav kmalu zamenjal.
Malo študiram kaj natakniti v omenjeni dimenziji. Pravzaprav ni kaj dosti opcij. Cooper ali pa BFG.
Rad bi malo bolj grob profil kot stare all terainke. Saj prebral sem vse živo. Tudi objave tukaj.
Cooperce kar precej kritizirajo. O KO2 sem pa tudi slišal (prebral) precej slabega.

Predvsem me pri trenutnih moti, da so poden za v mokrem. Tudi ko so bile nove, ni bilo bohve kaj, da sedaj ne govorim. So tudi močno razpokane in po moje že prav nevarne. Bočnica je vsa bulasta (bila že po pol leta) in tresejo kakorkoli jih zbalanciraš.
Dobra stran je, da jih imaš lahko za 100.000km, ker sem malo nucajo.
Nove KO2 so pa baje isto sranje samo bolje izgledajo.

Pravzaprav mi najbrž ostane le, da probam nove KM3. MAl bo ropotalo po cesti ampak jebiga.

Še to. Ne rabijo oznake zimske, saj imam zato prave lamelne 33-ke

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

Re: Opcije gume 35 12.5 R15

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Če Okt 25, 2018 7:44 pm

Nevem. Uporabnik ipsilon ima na svoji teski kravi novejsi model cooperce in mialim da je zadovoljen... So pa po moji oceni, kar sem videl precej mehke, ampak to ponavadi pomeni da tudi delajo tko kot je od gume pricakovati...
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 50 gostov