Range Rover Sport 3.6 Diesel V8 hse

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
ziga182
Prispevkov: 5
Pridružen: Po Dec 31, 2012 2:55 pm
Kraj: Logatec

Range Rover Sport 3.6 Diesel V8 hse

OdgovorNapisal/-a ziga182 » Ne Okt 18, 2020 8:07 pm

Pozdravljeni,

Na vas se obračam ker imate največ znanja na tem področju. Torej razlisljam da bi kupil 2007 letnik range Rover Sport 3.6 Diesel. Po prebiranju forumov so ti motorji ok, večji problemi znajo biti z elektroniko in vzmetenjem, nekateri pa jih hvalijo do nebes.
Ker bi potreboval avto bolj za vozit familijo med vikendi tudi po slabšem terenu, s stresnim šotorom ali pa samo na običajne izlete. se mi zdi dost kul mestni terene ki je tudi dokaj zmogljiv. Najprej sem gledal kar nekaj časa LC 150 ampak so cene x2.
Torej kake so kaj vaše izkušnje z vzdrževanjem omenjenega avtomobila.

Hvala in lp
Žiga

Uporabniški avatar
Timaj
Prispevkov: 175
Pridružen: To Mar 10, 2009 11:57 am

Re: Range Rover Sport 3.6 Diesel V8 hse

OdgovorNapisal/-a Timaj » Ne Okt 18, 2020 8:21 pm

http://forum.landrover-klub.si/

tukaj bodo fantje več povedali

LPM

ziga182
Prispevkov: 5
Pridružen: Po Dec 31, 2012 2:55 pm
Kraj: Logatec

Re: Range Rover Sport 3.6 Diesel V8 hse

OdgovorNapisal/-a ziga182 » Ne Okt 18, 2020 8:27 pm

Sem se registriral par dni nazaj ampak mi Admin se ni potrdil članstva, tako da ne morem noter gledat objav ali objaviti novo temo. Vprašanje če bom sploh dočakal?

Uporabniški avatar
Dimen
Prispevkov: 1136
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 10:12 am

Re: Range Rover Sport 3.6 Diesel V8 hse

OdgovorNapisal/-a Dimen » Po Okt 19, 2020 8:38 am

Ta motor je glede na ostalo dobra izbira. Z elektroniko in vzmetenjem imajo pa vsi probleme, ne samo LR. Ipak je avto star 14 let. Če si mehanično ročen lahko marsikaj storiš sam. Support na forumih je super, zračno vzmetenje pa tudi ni nek bav bav. V principu je dokaj enostaven sistem: blazine, senzorji višine, kompresor. Aftermarket rezervni deli imajo tudi normalne cene.


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 60 gostov