Ssangyong Kyron

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Uporabniški avatar
primorska
Prispevkov: 215
Pridružen: So Jan 30, 2010 3:12 pm
Kraj: ajdovščina

Ssangyong Kyron

OdgovorNapisal/-a primorska » Ne Feb 06, 2022 11:08 pm

Pozdravljeni
Po vseh terencih, ki sem jih imel sem pristal na Kyron-u. Letnik 2007. Odlično ohranjen, le nekaj soli je pustilo opomin na podvozju, a nič nevarnega.
Bolj me skrbi to, ker je nekaj z razdelilnikom pogona nekaj narobe. Enkrat, pri izbiri pogona v način 4WD LOW, ker nisem držal pritisnjeno zavoro in se je medtem avto premaknil, je nekaj počilo nekje v podvozju. Sklepam, da se je to zgodilo v razdelilniku pogona. V načinu 2WD HIG deluje normalno, V načinu 4wd HIG in 4WD LOW, pa mi pod obremenitvijo poka v pogonih. Ker je očitno v pogonih nastal problem, me zanima ali kdo ve za kakšen razdelilnik pogona, ki je v uporabnem (delujočem) stanju. Raje bi ga kupil tu v SLO, če pa ne bo drugače, bom moral naročiti iz tujine. Kar sem gledal ponudba v tujini, cene sprejemljive, poštnina tudi, a ne vem v kakšnem stanju. Moral bom na zaupanje. Za koristno informacijo se vnaprej zahvaljujem.

Uporabniški avatar
primorska
Prispevkov: 215
Pridružen: So Jan 30, 2010 3:12 pm
Kraj: ajdovščina

Re: Ssangyong Kyron

OdgovorNapisal/-a primorska » Če Feb 10, 2022 9:06 pm

Pozdravljeni
Vidim, da je tema pritegnila kar precej ogledov, a ni še nobenega komentarja ali informacije, kje bi dobil razdelilnik pogona.

janezsko
Prispevkov: 42
Pridružen: Sr Jun 18, 2008 1:38 pm
Kraj: celje

Re: Ssangyong Kyron

OdgovorNapisal/-a janezsko » Ne Feb 13, 2022 6:23 pm

pozdravljeni
imam razdelilnik pogona za kyron pokličite na 040 231 781...lp


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 44 gostov