Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Dec 06, 2020 7:04 pm

Suzuki Jimny Enters The ‘Japan Automotive Hall of Fame’



Slika


The Suzuki Jimny has racked up another accolade on its 50th anniversary as the mini SUV enters the ‘Japan Automotive Hall of Fame’, which hosts only the most iconic in Japan’s growing automotive industry. It becomes the brand’s second car to receive the prestigious honour, after the 1955 Suzulight, which entered in 2008.

Every year the Japan Automobile Hall of Fame carefully selects three historically significant classic cars to honour, which this year is the Suzuki Jimny, Toyopet SKB and Honda RA272.
The ‘Japan Automotive Hall of Fame’ highlighted the model as being:
A historical masterpiece that broke new ground for the Japanese mini-car sector and a car that laid the foundation for the Jimny series, which has been a bestseller for 50 years and has been acclaimed around the world.


Slika


The first generation Suzuki Jimny LJ10, which began life in 1970, laid the foundations for Suzuki’s 4×4 successful tradition and served as a patrol vehicle for rangers, emergency response teams and other officials thanks to its ability to navigate the most challenging terrain in Japan.

The ‘Japan Automotive Hall of Fame’ also appreciates that this model was very popular as a recreational vehicle among nature lovers, fishermen and skiers. The LJ10 was also the first all-wheel-drive vehicle to meet Kei car specifications and a rating that helped make it an unexpected best-seller for Suzuki.
50th anniversary – Suzuki Jimny

In reality, the Suzuki Jimny that was launched in 1970 changed the marque forever. The LJ10 (Light Jeep 10) was the brand’s first off-road vehicle and also the first to boast four-wheel drive, two hallmarks of the brand. 50 years later, all the cars that Suzuki sells in Spain offer AllGrip all-wheel drive.

Slika

Suzuki began to develop its first off-road model following the guidelines of military vehicles whilst embracing a more user-friendly design, ease of driving, very compact size and extremely lightweight. The desirable LJ10 Jimny featured a slim body with removable roof and doors. Inside it had three seats, plus a space for the spare wheel, which could not protrude from the body to keep the total length below 3 meters and be approved as a ‘Kei Car‘.

The LJ10 had rigid axles and a gearbox transfer case, elements that the Jimny continues to maintain today and which reaffirm its renowned off-road capability. This combination of lightness, heights and 4×4 technology is the winning formula of all generations of the Jimny when it comes to climbing steep slopes, going through the mud or dealing the most difficult terrain.

Slika

In 1975, the second generation Jimny (LJ50) was marketed outside of Japan for the first time, quickly establishing itself in Europe in 1978 with the third (LJ80). In 1981 the LJ series passed the mini-baton to the SJs. Its great reception worldwide allowed its production in 8 different plants, among which is the one in Linares (Jaén), where in excess of 200,000 units were manufactured. This was the generation with the most body versions: short wheelbase, long wheelbase, pick-up, canvas roof and fibreglass.

1988 saw, for the first time, a new generation introduced called the Jimny across all markets and featured comfort and refinement never witnessed before until that point. It was quite ahead of its time, allowing it to have a commercial life spanning two decades.

Slika

In July 2018 the current generation was unveiled, an icon of the design winner of the “World Urban Car” and ranking among the top three in the “World Car Design of the Year” and “2019 World Car Awards”.

https://classiccarcuration.co.uk/suzuki ... l-of-fame/

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Ne Dec 06, 2020 7:58 pm

Alien, pa je v Sloveniji kakšna izvedba prve generacije še pri življenju? Videl ga namreč (razen na sliki) nisem še nobenega, pa skor ne verjamem da ga ni?
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4341
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Ne Dec 06, 2020 8:49 pm

En rdeč se vozi po ljubljani. Verjetno obnovljen, ker res lepo zgleda.
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Dec 07, 2020 6:49 am

Jaz vem za 5 kosov pri nas. Enega sem našel v okolici Kamnika (zelen, zaprt), enega pa v okolici MB (rdeč, cabrio), s tem iz Kamnika se ni dalo zmenit ta iz MB me je pa nategnil in čeprav sva bila zmenjena je avto prodal tako da sem šel v MB na uro pogledat :evil: Uporabljal pa ga je na kmetiji namesto traktorja, bemusunac.........
Drugače je bil prodajan v 100 državah a žal pri nas ne. Pri nas se je začela prodajat šele serija SJ. Drugače je serije LJ je prodano cca 250.000 kosov. Največ jih je v Aziji in centralni ameriki, v EU jih je pa v Nemčiji in na nizozemskem vse polno, ker je bil prodajni hit ko je prišel. Sam so cene dokaj visoke, soliden primerek je od cca 5 pa tja do30 K€. Deli se še vedno vsi dobijo. Veliko je tudi klubov serije LJ.

Nekje v okolici lajbaha naj bi pod kozolcem stal en takle tovorni. Tisti, ki mi je povedal zanj se ne spomni več kje točno ga je videl. Če kdo kaj ve o njem naj javi.

Slika

Na hrvaškem v okolici ZG so štirje LJ80 in en na Hvaru. Na hrvaškem je tudi en primerek Jimnya, ki zna plavat:

Slika

Toliko je meni znanih, verjetno je še kakšen kje.......

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Po Dec 07, 2020 2:37 pm

Če se po tvoje izrazim...bemusunac, takega kesonarja bi še jaz imel...sej veš...Suzuki je bil moj prvi terenec, še vedno je pri hiši en Samurai, pač...oblika LJ mi je zelo všeč. To, da praviš da se vsi deli dobijo pa še toliko bolj.
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Dec 08, 2020 10:09 am

vsi deli se dobijo:
https://www.avtodelionline.si/suzuki-re ... -1977/4470
https://www.ebay.de/b/Auto-Ersatz-Repar ... 7001225198

Glede na to da velika večina od 250.000 vozil še vedno vozi se splača idelovat rezervne dele.
Če pogledaš tabele zgoraj boš videl da precej eljotov (LJ80) tekmuje na evropskem prvenstvu v trialu v razredu original in standard, kjer je kljub 800 ccm motorčku konkurenčen zaradi majhnih dimenzij, majhne teže (800 kg) in zadnje blokade serijsko. Iz istega razloga je tam tudi serija SJ, 410,413 in Samurai. Jinmy se teško najde zraven, ker so našteti cenejši in predvsem boljši od Jimnya za trial. Zaradi tega tudi ostali teškokategorniki ne morejo niti blizu "samurajem" na evropskem prvenstvu. Enostavno se preveliki in preteški, winč in jemanje zaleta pa ni dovoljeno.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Dec 11, 2020 7:14 am

How a legend was born

This year sees the popular Suzuki Jimny celebrating its 50th anniversary, after making its debut in 1970. Since then, more than three million units have been sold around the world.


Slika

https://www.suzukibassonia.co.za/blog/H ... d-was-born

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » So Dec 12, 2020 11:32 pm

50 let Suzukijevih terenskih vozil
Vizionarska vloga pri kreiranju današnjega 'SUV gibanja'
Slika



Leta 1967 so se vodilni pri znamki Suzuki odločili za vstop v segment terenskih vozil. Ker pri znamki Suzuki takrat v ponudbi še niso imeli terensko orientiranih modelov, so v istem letu našli partnerja v obliki družbe Hope Motor Company, ki je leta 1965 predstavila model majhnega terenskega vozila z oznako hope star ON 360 …

V šestdesetih letih prejšnjega stoletja je Osamu Suzuki, tedanji prvi mož koncerna Suzuki, velikokrat razmišljal o razvoju lahkega terensko prehodnega 'kei-car' avtomobila s stalnim 4x4 pogonom, ki bi s svojimi lastnostmi lahko ugodil tedanjim japonskim zakonskim določbam glede same velikosti (največja dovoljena dolžina in širina: 3 x 1,3 metra) avtomobila in njegove pogonske moči (največja dovoljena delovna prostornina vgrajenega motorja: 350 kubičnih centimetrov), vendar ga je k dokončni realizaciji te ideje spodbudil šele bankrot japonskega podjetja Hope Motor Company, ki je od leta 1965 do leta 1968 proizvedlo samo 15, pretežno ročno izdelanih primerkov prvega japonskega 'mini-jeepa'.

Podjetni Osamu Suzuki je leta 1968 pridobil vse lastninske pravice za izdelavo tega 'serijskega' modela, čigar proizvodnjo je japonsko transportno ministrstvo odobrilo že leta 1967. Ta 'mini-jeep' (dolžina: 2995 mm, širina: 1295 mm, višina: 1765 mm, medosna razdalja: 1950 mm, masa avtomobila: 625 kg), ki so ga pri znamki Suzuki takrat uporabili za osnovo njihovega lastnega prototipnega izdelka, so Japonci ob njegovem nadaljnjem razvoju nadgradili in prilagodili vgradnji Suzukijevih sestavnih delov. Svetovna premiera prvega terenskega suzukija se je zgodila leta 1969. Tako se je leta 1970 na japonskem tržišču pojavil prvi serijski jimny 360, ki je od izdelka znamke Hope podedoval nosilno šasijo in karoserijske dimenzije, čeprav so pri znamki Suzuki ob njegovem razvoju poskrbeli za drugačno podobo prednjega dela pri avtomobilu, ki ga je takrat krasila uradna oznaka LJ (Light Jeep) 10. To, samo Japoncem namenjeno različico (3-sedežnik, en sedež je zavzela rezervna pnevmatika), je premikal zračno hlajeni bencinski 2-valjnik, ki jev lahko mobiliziral 25 KM (18 kW) pri 6000 vrtljajih v minuti ter 33,4 Nm motornega navora pri 5500 vrtljajih v minuti. Že leta 1971 so se takšni suzukiji pojavili tudi v ZDA.

Leta 1972 se pojavi skoraj identična, vendar malenkost močneje motorizirana različica LJ20, ki je prejela vodno hlajen pogonski sklop, sposoben mobiliziranja 28-tih KM (21 kW). Tega leta so kupcem prvič ponudili tudi 'hard-top' različico z odstranljivo trdno streho iz steklenih vlaken. Leta 1973 so pri avtomobilu spremenili samo podobo prednjih smerokazov, leta 1974 ga pričnejo izvažati v ZDA, kjer ima različica LJ20A/E vlogo prvega suzukija z vgrajenim 4x4 pogonom. Večje spremembe je prineslo šele leto 1975, ker so takrat na japonskem transportnem ministrstvu spremenili pravila 'kei-car igre', ki so začela veljati leta 1976. Tako smo dobili prvo resnično prodajno uspešno različico malega japonskega plezalca, ki je nekoliko večja (največja dovoljena dolžina: 320 cm, največja dovoljena masa 1400 kg) in tudi bolje motorizirana, ker premore vgrajen 550-kubični pogonski sklop (24 kW/33 KM). Ta model, ki je znan kot različica LJ50 (alias jimny 55/SJ10), je po zaslugi spremenjenih pravil igre pravi štirisedežnik, ker je rezervno kolo tokrat nameščeno na zadku. Čeprav je ta izvozno zelo uspešna različica (v Avstraliji je dosegla kultni status med mladino) malenkost šibkejša, ker premore samo 25 KM (18 kW), ima uporabnik na razpolago več motornega navora (52 Nm pri 3000 vrtljajih v minuti) v bolj prijaznem območju delovnih motornih vrtljajev.

Prodajni uspeh te različice v Avstraliji in kasneje tudi v ZDA je spodbudil Japonce k pričetku izvoza tega modela v Evropo. Prvi, ki so lahko spoznali tega simpatičnega in terensko zmogljivega malčka, so bili Nizozemci, ker so si ta model lahko omislili že leta 1977, ko pri nemškem uvozniku sploh niso hoteli ničesar vedeti o tem, po njihovem absolutno prešibkem modelu. Na te trditve so Japonci zelo hitro odreagirali, ker so v istem letu predstavili različico LJ80 (SJ20), ki se ga spominjamo kot avtomobila, ki je bil v Evropi med prvimi, ki je ustvaril kategorijo danes zelo čislanih terensko prehodnih vozil za delo, šport in prosti čas (SUV). Pod motornim pokrovom te modificirane različice se skriva 0,8-litrski bencinski štiritaktni štirivaljnik, ki je lahko mobiliziral 42 KM (30 kW) pri 5500 vrtljajih v minuti ter 61 Nm motornega navora pri 3500 vrtljajih v minuti. Vgradnja močnejšega motorja je prinesla tudi razširjena koloteka in večji rezervoar za gorivo (40 litrov). Prvi majhni terenski suzukiji so se na nemškem tržišču pojavili v marcu leta 1980. Za takšnega, resnično kompaktnega suzukija (dolžina: 317 cm, širina: 140 cm), je nemški kupec odštel najmanj 12.500 nemških mark, precej manj kot za lado nivo (15.975 nemških mark) ali pa jeepa CJ-5 (20.570 nemških mark), posledično si je mali suzuki hitro pridobil veliko občudovalcev, tudi na račun majhnosti in posledične prikupnosti, zato so ga ženske hitro vzljubile. Tako se je mali LJ80 leta 1981 lahko pohvalil z naslovom najbolje prodajanega terenskega vozila na tedanjem zahodnonemškem tržišču.

To, danes že kultno različico (masa avtomobila: od 685 do 725 kg) majhnih in lahkih terenskih suzukijev, so izdelovali do konca leta 1981. Potem so ga nasledili predstavniki nove, nekoliko večje generacije, znane po modelni oznaki SJ410 (SJ30). Do konca leta 2009 so Nemcem dobavili približno 180.000 novih primerkov takšnih majhnih terenskih suzukijev, ki jih v današnjih časih povezujemo predvsem z modelno oznako jimny.

https://www.avto.info/Zgodovina/Viziona ... V_gibanja/

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Dec 17, 2020 12:09 am

Danes mi je en rekel, da je novi jimny en jajc..............ma sem se strinjal z njim, ker ga oba nimama. Pol sem pa vprašal zakaj so rabljeni dražji k novi, je bil pa tiho. Jaz pa tudi....
Uglavnem, jaz si novega Jimnya ne morem privoščit zato si ga bom izdeleal sam............Maja pride ven. V mesecu maju, mesecu ljubezni, da ne bo kdo mislil na kakšno drugo Majo :a_vi_mene_malo:

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a miran » Če Dec 17, 2020 11:28 am

AŁIEN napisal/-a:.........Maja pride ven. V mesecu maju, mesecu ljubezni ......

Tako si zaljubljen, da si na letnico pozabil...
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Dec 22, 2020 6:04 am

Imaš prav....................slabo kaže.
Tudi body kit je tako nesramno drag, da ne bo nič iz tega..... :evil:
https://jimnystyle.com/collections/body-kits

Tole je pa že twilight zone, 8000 ojrov za body kit je pa že onkraj meja razuma :shock:
https://jimnystyle.com/collections/body ... 4311288894

Bo moj kinderjajc kar lepo ostal čisto navadni samurai....... :oops:

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » To Dec 22, 2020 2:11 pm

Svašta, izgledajo kot Mercedes G, Ford Bronco in UAZ :lol: :lol:
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

ažo
Prispevkov: 3
Pridružen: Če Feb 17, 2011 9:25 pm

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a ažo » To Dec 22, 2020 10:50 pm

Pozdravljeni. Iščem Suzukija, ki bi me odpeljal malo izven asfalta. Kasneje morda kakšna predelava.

Mi lahko kdo svetuje glede avtov spodaj.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... murai%20VX

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... murai%20VX

Rad bi dobro osnovo s katero bi se lahko par let vozil.



Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Dec 28, 2020 6:45 pm

Imaš odprto posebno temo za mnenja o vozilih z avtoneta.
Drugače pa glej da je gajba dobra pa bo vse ok. Ostalo je mala malca, deli so poceni, popraviš pa lahko vse sam.
Je pa trenutno totalno napačen čas za nakup. Zima in to še korozima za povrhu. Počak par mesecev. Pozimi se kupuje motor pa čoln, poleti pa terenc.

Uporabniški avatar
thundercat
Prispevkov: 535
Pridružen: So Jan 01, 2011 7:18 pm
Kraj: Dolenjska

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a thundercat » Pe Jan 01, 2021 2:30 pm

Potepanje po gorjancih te dni. :D

Slika
Slika

jjernej
Prispevkov: 49
Pridružen: Ne Okt 28, 2007 12:40 pm

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a jjernej » So Jan 02, 2021 11:22 am

Tale suzuki je fajn terenc ampak delan bolj za otroke. Me zanima kako se notri vozite normalni dedci? In tanovi ni nic boljsi. Valjda, da imamo potem vecje avtomobile :D

Uporabniški avatar
thundercat
Prispevkov: 535
Pridružen: So Jan 01, 2011 7:18 pm
Kraj: Dolenjska

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a thundercat » So Jan 02, 2021 12:02 pm

Meni je samuraj čisto dovolj velik. Z ženo se veliko voziva z njim in nama predstavlja vožnja lep užitek. Vsak si kupi avto ki mu ustreza.

jjernej
Prispevkov: 49
Pridružen: Ne Okt 28, 2007 12:40 pm

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a jjernej » So Jan 02, 2021 1:14 pm

Verjamem, da sta z zeno drobna in vama ustreza, sprasujem vecjo populacijo. 185cm plus in 90kg plus.

Uporabniški avatar
kloshar
Prispevkov: 1171
Pridružen: So Feb 18, 2006 12:35 pm

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a kloshar » Ne Jan 03, 2021 9:23 pm

jjernej napisal/-a:Verjamem, da sta z zeno drobna in vama ustreza, sprasujem vecjo populacijo. 185cm plus in 90kg plus.


Jaz obe cifri kar dobro presegam :lol: Pa sem se čist v redu vozil, za kar sem ga rabil. Seveda pa je "udobje" beseda, ki jo v zvezi z jimnyjem ali samurajem ne moreš uporabiti na noben način.
Slika

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Ne Jan 03, 2021 9:54 pm

Jaz se tudi pozimi precej vozim s Samurajom, pa kljub svojem tlorisu na zemlji nimam pretiranih težav... še najbolj pogrešam, da bi sedež šel še malenkost bolj nazaj, da bi bilo prestavljanje (stisk sklopke) malce lažji. Skratka...kolikor je majhen, se da čisto normalno voziti z njim.
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Jan 04, 2021 6:35 am

jjernej napisal/-a:Tale suzuki je fajn terenc ampak delan bolj za otroke. Me zanima kako se notri vozite normalni dedci? In tanovi ni nic boljsi.


Seveda je.....tanovi je cele 4 cm širši :skace_od_srece:

Ni delan za otroke ampak za Japonce. Pa ne zato, ker so japonci majhni ampak zaradi tega da izpolnjuje zahteve za kei car.
https://blog.carsforsale.com/kei-cars-t ... d-awesome/
https://en.wikipedia.org/wiki/Kei_car
Dosti je vedet da v Tokiu ne moreš registrirat avta če nimaš v lasti parkirnega prostora, kei car pa lahko registriraš brez............pa je vse jasno.

Na koncu je izpadlo tako da je prav zaradi majhnih gabaritov in majhne mase tako dober na terenu.
Kako je komu komot je pa druga stvar. Če je komu pretesno lahko pride v naše rovte pogledat svetovnega rekorderja v tem, 209 cm in 154 kg, ki se občasno vozi z očetovim Jimnyem. Ata pa ima okoli 190 cm in že 20 let vozi jimny.

Potem sta še dva nemca, cca 190 in caa 120+ kg ki se vozita skupaj, to je ekipa ki še nikoli ni prišla do konca tekme. Če se nista vsaj petkrat ali šeskrat zvrnila na tekmi je bilo zanju brezveze, tako da sta celo tekmo, rinila, obračala in tiščala tistega ubogega samuraja po trasi. In vedno sta dobila nagrado za najbolj vztrajno ekipo. Vedno nasmejana in dobre volje, za štos sta pa imeja na tistih svojih bučah v velikosti vw hrošča nataknjene tiste čelade (brain caps ali nekaj takega) ki jih imajo tahudi bikerji. Tisto je bilo pa za crknit, imam slike nekje, bom pogledal. Tipa sta bila tako zakajlana v samuraju da niti varnostnega pasu nista rabila. Sta rekla da nikoli ne bi vozila kaj drugega kot samurai...........tako da vse je relativno.

Meni je top šit, če mi je kdaj neudobno ali pretrdo, se zapeljem en krog z micko, pa je potem samuraj kot meca S razreda. A ni čudno da za športne avte nihče ne reče da je trdo pa neudobno? Še več, za veliko denarja se kupuje še nižje in trše podvozje in še nižje gume........pa se potem, s tem še hvalijo........kok majo trdega. Iz micke rabim pol ure da e skobacam ven, iz samuraja skočim ven kot mladenič in spočit, pa še nikoli nisem slišal da bi kdo rekel da je micka trda in neudobna kot kamen. Kot nisem slišal nobenega jamrat kako da so ameriški avtomobili tako ogromni.......je pač tako da imajo japonci majhne, američani pa velike. Kdo bo na dolgi rok zmagal bo pa čas pokazal. Jaz stavim na mini........ker imam raje točno toliko kot rabim in lahko ponucam. Višek je samo balast, obveznost in nepotreben strošek. Kaj če mi avto, ki ima 500 KW in gre 300 na uro, če je največja dovoljena hitrost 130 na uro??
Sosed je imel jimny 10 let in se je vozil do hiše. Jimnya je lani prodal in kupil rangerja katerega zdaj, ko je veliko snega, pušča pri meni na dvorišču in potem peš nosi vrečke kilometer po gmajni do hiše............e jeb ga pol..........mam pa že raje najmanjšega na vasi :kadi_in_zgleda_kul:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » So Jan 09, 2021 5:43 pm

jjernej napisal/-a: Me zanima kako se notri vozite normalni dedci?


Sem se spomnil enega takega deca "normalne " velikosti.........ki se vozi z še manjšim od samuraja..

Slika

Video
https://www.arb.com.au/we-get-it/backtograssroots/

After climbing up a steep and rocky hill at Poolamacca Station in his 1975 Suzuki LJ50, Jonathan Oliver was met at the top by two surprised bikers.

“Where’d you come from?” they asked, stunned. “Over there,” Jonathan smiled as he pointed toward the bottom of the rugged terrain.

The bikers labelled him as “mad” but for Jonathan, the climb was exhilarating.

With the power of a three-cylinder, 540cc two-stroke engine, the capability of his yellow LJ50 is “second to none” according to him and evokes the nostalgia of what 4WDing was once all about – simplicity. After owning many 4WDs and modifying quite a few “to the extreme”, wanting to return to his original 4WD roots saw him keep the LJ just as he found it: in its original condition with only a bit of tidying up to get it back on the road.

“Now I’ve got a little bit older, I’ve had to go back to my original 4WD roots where a basic, simple car, unmodified, in original condition is what I’ve been looking for.”


Je pa recimo zanimivo da pri amerikancih, če nima vsaj 5 metrov dožine ter pol toliko širine in najmanj V8 ni nič vredno.
Za normalne ljudi je pa 550 ccm 3 cilindre dvotakni mlinček več kot tovolj da se imenitno zabavajo.
Žal smo tudi pri nas podlegli hollywoodu........

Suzukijev 550 ccm, 3 cilindre cwajtaktni, za japonski trg.

Slika

Slika

Slika

550 ccm, 3 cilindre cwajtaktni in 660 ccm 3 cilindre 4 taktni turbo.

https://www.youtube.com/watch?v=dU2fyePN-7M
https://www.youtube.com/watch?v=gzfEN6K2Kno
https://www.youtube.com/watch?v=srqEvl1Ohr0
https://www.youtube.com/watch?v=WjpFHB7t2oc
https://www.youtube.com/watch?v=3mVhPqc-ifI

Tudi z majhnimi se da super zabavat........za drobiž.
Zanimivo da 9 od desetih ljudi vedno pravi da škoda da niso v jimny dali vsaj 2.0 motor.........Ja pa jade, prvo ne bi bil več to kar je in drugo je to da bi se jih potem 9 od desetih ubilo prvi dan. Potem pa bi spet rekli da je avto zanič.....jajca.

moja.malenkost
Prispevkov: 175
Pridružen: So Nov 08, 2008 7:54 am
Kraj: pesnica

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a moja.malenkost » So Jan 09, 2021 7:38 pm

??? Tudi z majhnimi se da super zabavat........za drobiž. ???? iščem po takem kriteriju! pa se še stalno ne zabavam :)

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Suzuki samurai - zgodba o uspehu kinderjajčka

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Jan 10, 2021 12:13 pm

Primejdun, da ne vem kaj naj ti rečem............mogoče si šel pa preveč v skrajnosti...........če je premajhen, pa spet ni dobro, mora biti ravno pravšnji. Če sodim po tvojem nicku......res nimaš sreče :roll:
Ali pa samo iščeš na napačnem mestu...... :wink:


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov