Novi Discovery 3 vs land cruiser

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » To Jan 17, 2006 10:58 am

Rooky napisal/-a:Fantje ne vem kje se vi vozite :?: :?: :?:

Jest pa teh problemov sploh nimam. Umaknem se kolikor se da in do sedaj se mi je še vsak umaknil po svojih zmožnostih. Vsaj poizkusil je :lol: , pač znanju upravljanja s svojo igračo primerno, tudi takšno 10+ Mio.....


:kaj_takega_pa_se_ne:
Vsako nabijanje o kompenzaciji dolžine moškega premoženja z velikostjo avtomobila je ponavadi (povdarek na PONAVADI!!!) plod fovšije tistega z majhnim/manjšim premoženjem (tako med nogami kot v plehu).

Nevem, mogoče zato ker sem ateist ne srečujem bogov take in drugačne vrste :shock:


LP Rooky z dolgim..........spiskom želja :lol:


Poznam kr veliko število ljudi, ki si tak avto lahko tudi privoščijo, videl pa nisem še nobenega od teh, ki bi na cesti z njim izsiljeval, v škarjice prehiteval ali pa celo vozili po sredini cestišča, medtem ko bi jim nasproti vozili avtomobili. Videl pa sem tipčka, ki je pred mano stal v vrsti na banki in je prosil, da mu ne blokirajo računa, zunaj je pa potem sred BTC-ja, kjer je omejitev 30km/h norel v svojem BMW X5 preko 60km/h in izsilil najmanj 2 avtomobila, ki sta po prednostni cesti pravilno pripeljala.
Tko da očitno tak avto poveča ego ko sediš v njem, ko pa si zunaj takega avta si pa obična jokica.
Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
Korando
Prispevkov: 351
Pridružen: Če Feb 24, 2005 11:09 am
Kraj: Trebnje

OdgovorNapisal/-a Korando » To Jan 17, 2006 11:33 am

Ajajaj, Nebivedu, kupi si še ti avto za 10mio+ , da ne boš tako zafrustriran :roll:

Vsako nabijanje o kompenzaciji dolžine moškega premoženja z velikostjo avtomobila je ponavadi (povdarek na PONAVADI!!!) plod fovšije tistega z majhnim/manjšim premoženjem (tako med nogami kot v plehu).


Se podpišem. :D
Nazadnje spremenil Korando, dne To Jan 17, 2006 12:42 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » To Jan 17, 2006 11:35 am

Korando napisal/-a:Ajajaj, Nebivedu, kupi si še ti avto za 10mio+ , da ne boš tako zaflustriran :roll:

Vsako nabijanje o kompenzaciji dolžine moškega premoženja z velikostjo avtomobila je ponavadi (povdarek na PONAVADI!!!) plod fovšije tistega z majhnim/manjšim premoženjem (tako med nogami kot v plehu).


Se podpišem. :D


A si hotel napisat da bom zafrustriran!!!
Pred EUR sem bil SIT!

banzai
Prispevkov: 101
Pridružen: Če Feb 17, 2005 5:24 pm

OdgovorNapisal/-a banzai » Ne Jan 22, 2006 7:03 pm

:oops:
Nazadnje spremenil banzai, dne Če Feb 09, 2006 11:08 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Korando
Prispevkov: 351
Pridružen: Če Feb 24, 2005 11:09 am
Kraj: Trebnje

OdgovorNapisal/-a Korando » Po Jan 23, 2006 7:48 am

banzai napisal/-a:zelo globoko razmišljate. žal v napačno smer in dvomim, da si bo kdo od vas lahko kdaj privoščil avto za 10+ mio (razen izjem, ki potrjujejo pravilo), ker za to niste mentalno dozoreli.
....
P.S.: ne vozim avta za 10 mio




Hehe, banzai, tukaj si pa vse povedal :roll:

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Po Jan 23, 2006 11:04 am

Banzai: po tvojem bi moral furati okoli za mojo kišto še prikolico, na kateri bi imel eno igračko za 500k ali manj in če me bi prijelo iti moj 3ns uporabit ob cesto, bi dal to igračko dol s prikolice, se zapeljal (po gozdni poti, da smo si na jasnem) stran od ceste ..... daj, ne lomi ga.
Če, ko, kadar.. ne govori, če ne veš.

Če se človek odloči denar porabit za avto, tak ali drugačen, naj ga porabi. Če se sam zaradi tega odpove cigaretam ali pijači ali ženskam je to pač njegova odločitev in od nikogar drugega. Če mu pa zaradi tega otroci (ali žena ali pes..) doma stradajo je pa to že druga pesem. In če nori z avtom med pešci nima to nobene zveze s tem, koliko denarja ima na računu. Mislim, da je več takih, ki norijo z jugoti kot pa z (novimi in dragimi) bmw-ji.
Kaj smo tle sami psihiatri ratali na forumu ali kaj?

L P Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

banzai
Prispevkov: 101
Pridružen: Če Feb 17, 2005 5:24 pm

OdgovorNapisal/-a banzai » Po Jan 23, 2006 11:56 am

:oops:
Nazadnje spremenil banzai, dne Če Feb 09, 2006 11:07 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
blues
Prispevkov: 38
Pridružen: Po Sep 26, 2005 8:23 pm
Kraj: Kras

OdgovorNapisal/-a blues » Po Jan 23, 2006 4:47 pm

Bonzai

Popolnoma napačno razmišljanje. Tvoja teza, da kdor ima avto za 10m+ nima časa razmišljati o razliki v ceni... Ravno na ta način se lahko pride do denarja in posledično tudi do avta 10m+. Sigurno si že sam uvidel razliko med ljudmi, ki imajo relativno precej denarja in pa ostalimi, ki ga imajo manj. Kdor nima denarja, nima tudi nekega posebnega odnosa do njega. Kdor pa ima malo več denarja podzavestno pretehta in preračuna vsako invsticijo in pa porabo (tudi v bifeju). S tem nočem reči, da so bogataši škrti, le možgani delajo hitreje od roke, ko odprejo denarnico.
Sam se nimam ne za enega in ne za drugega. Trenutno imam avto za 10M+ in pa avto za par 100k sit. Zame sta oba enaka, vsak pač služi svojemu namenu. Kar je najbolj pomembno, moje obnašanje se ne spremeni neglede na to v katerem avtu se peljem.
Sicer pa glede obsojanja enih ali pa drugih lastnikov; " le čevlje sodi naj kopitar".
LP Blues

banzai
Prispevkov: 101
Pridružen: Če Feb 17, 2005 5:24 pm

OdgovorNapisal/-a banzai » Po Jan 23, 2006 5:41 pm

:oops:
Nazadnje spremenil banzai, dne Če Feb 09, 2006 11:07 pm, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
blues
Prispevkov: 38
Pridružen: Po Sep 26, 2005 8:23 pm
Kraj: Kras

OdgovorNapisal/-a blues » Po Jan 23, 2006 7:01 pm

Se pravi, da se odloči za preverjeno in deklarirano kvaliteto, ker nima dovolj časa za preverjanje in preizkušanje, če sem te prav razumel.
Ve točno v kaj je vložil svoj denar...., da ne bi bilo potem neglede na količino denarja :buta_z_glavo_ob_zid: ampak samo brezskrbna
vožnja :lol:


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 56 gostov