Gradiška 2011

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
Tinček
Prispevkov: 499
Pridružen: To Jul 17, 2007 10:52 pm
Kraj: ajdovščina
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Tinček » Po Okt 24, 2011 8:37 pm

Zakaj se je zbrisala tema Gradiška 2011?
LP

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » To Okt 25, 2011 2:00 am

Tinček napisal/-a:Zakaj se je zbrisala tema Gradiška 2011?
LP
Na željo uporabnika alesnl. :?
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » To Okt 25, 2011 9:18 am

ne pisi bedarije sem ti lepo napisal, v slabi slovenscini, ma sm ti napisal. Torej prosim ce lahko me zbrises iz tega foruma in tudi vse kar sem jaz zacel reklamizirat kot pravis ti. V italiji ne odpremo mi diskusije ampak vdelezenci zbora. Ali sedaj nimas jajc. Se ne hecam mislim resno. Zbrisi vse ker po mojem mnenju si KASTRON in ne znas opravljat delo moderatorja, se stalno spravljas na mene. Kot sem ti ze napisal ne potrebujemo tega foruma ker ti off roud ga ne pokrivas na 360 stopin ma diktatorsko delujes. Jaz sem se zmiraj rvnal po pravilniku in ti pa izivas in dovol.

ZBRISI VSE Ales Plesnicar. Tvojaga imena pa sploh ne poznam in se skrivas za racunalnikom.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4375
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Okt 25, 2011 9:45 am

Sem mislil, da so take zamerljivosti in obsedenosti z zarotami zmožni le naši exbratje jugovzhodno od Kolpe, pa vidim, da tudi naši sosedje zahodno od Soče niso imuni na te simptome. Ojojjoj... :gladi_ga_po_glavi:
Dejte, ne serte ga! Že tako je OR scena na udaru, da pa sedaj še sami sebi jamo kopljemo :a_se_ti_je_odpeljalo:
ŽalostenP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » To Okt 25, 2011 12:07 pm

Res, da je Aleš malce nervozno reagiral ... ampak pri brisanju zadev ali grožnjah po nekih pravilih ste res včasih povsem prestrogi in pregrobi.

Sem enkrat Rafterju že na PS napisal ... pa nisem dobil odgovora niti se na tem področju kaj spremnilo.

Pogosto kakšna objava resnično ni v skladu z željenimi pravili foruma ...
... kdo objavi nepopolno informacijo o kakšnem srečanju (kot npr. Aleš)
... kakšen novinec objavi oglas za rabljeno 4x4 robo, 4x4 avto
...

in post se izbriše s strani Rafterja ali kakšnega drugega moderatorja.
Po moji presoji to ni prav.
Kljub temu, da informacija o srečanju ni popolna, ali ima obiskovalec post št. 1 .... je le ta informacija lahko zelo koristna za katerega od obstoječih članov foruma, katerih pa zaradi izbrisa žal ne doseže.
V tem primeru smo na škodi VSI.

Forum definitivno rabi več reda, samo TO JE NAPAČNA pot.
Nagnali ste že en kup "starih mačkov", ki bi z malce bolj spoštljivo obravnavo in več razumevanja lahko ogromno dali forumu in SLO4x4 skupnosti.
Posledično pa imamo na forumu ogromno nepotrebnega smetenja, zaj...
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » To Okt 25, 2011 12:13 pm

Rafter ali kdo drug od moderatorjev ....

... lepo prosim če lahko javno pojasni v čem je težava objav Aleša Plesničarja in kaj je razlog za brisanje njegovih prispevkov?

... da bomo tudi neposvečeni seznajeni, hvala.
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

Uporabniški avatar
Rogi
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:48 am
Kraj: Plave

OdgovorNapisal/-a Rogi » To Okt 25, 2011 12:34 pm

Ja, včasih ste res malo nerodni. Aleševa informacija je bila s povezavo kar celovita. Je pa res, da mnogi ne razumejo italijanščine. Lahko bi ga enostavno zaprosili, da da nekaj več informacij v slovenščini, ne pa, da ste takoj zagrozili z brisanjem posta. Kolikor mi je znano Aleš ni kdorkoli, ampak gre za osebo, ki je takorekoč z dušo in srcem pri off roadu in je ogromno za to tudi storil, kakor tudi za popularizacijo off roada. Zdi se mi škoda, da take ljudi zgubljamo.

Uporabniški avatar
Dimen
Prispevkov: 1136
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 10:12 am

OdgovorNapisal/-a Dimen » To Okt 25, 2011 1:01 pm

mamut napisal/-a:Kljub temu, da informacija o srečanju ni popolna, ali ima obiskovalec post št. 1 .... je le ta informacija lahko zelo koristna za katerega od obstoječih članov foruma, katerih pa zaradi izbrisa žal ne doseže.
V tem primeru smo na škodi VSI.


Se strinjam.
Dejmo v takih primerih sprva opozoriti potem pa brisati!

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » To Okt 25, 2011 1:39 pm

Poslusi se ne hecam zbrisi vse, ker te ne prenasam vec...................................................... lepo prosim.

Ales Plesnicar lepo bi bilo, da bi se tudi ti podpisal kdaj odg. pametnjak.

Hvala za razumevanje vsim tistim ki me poznajo.

leon
Prispevkov: 98
Pridružen: Po Sep 21, 2009 10:00 am
Kraj: Idrsko

Nekaj me je zmotilo

OdgovorNapisal/-a leon » To Okt 25, 2011 1:46 pm

Pozdravljeni!Že na začetku me je zmotila različna obravnava (vseh enakih)!!!

NEKATERIM SE POSTE BRIŠE,DRUGIM PA POPRAVLJA ALI DODAJA!!OSNOVA PA JE ENAKA.

Koledarski dogodek: 11.09.2011 - 15.09.2011
ONE "Offroad Navigation Expedition" 11. - 15. 9. 2011

http://www.one-trophy.com/

Za ogled strani klikni na zastavico.

spet sem se pritaknil ter vpisal kot koledarski dogodek Wink lp,F.
_________________
http://www.youtube.com/alien4x4 http://alien4x4.magnify.net/ http://suzuki4x4.mojforum.si/

l.p LEON

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Okt 25, 2011 2:11 pm

Dimen napisal/-a:Dejmo v takih primerih sprva opozoriti potem pa brisati!


Ustavite konje mal.....

Uporabnik alesn je bil ZAPROŠEN s strani upravnika za več podatkov, ker bo sicer v skladu s pravili foruma temo izbrisal.
Ta se je pa potem odzval kot se je namesto da bi ubral najlažjo pot in objavil dodatno samo še copy paste s tiste strani katere link je linkal.
Konc problemov.
Prebral sem tisti post v izbrisani temi in je bil blago rečeno neukusen iz razloga ker je šlo pač na osebno raven, kar je nedopustno v nobenem primeru neglede na kaj ali na koga se nanaša.
Poleg tega je alsnl sam izrazil željo po izbrisu teme. Še več, želi izbris vseh svojih tem in celo izbris s seznama uporabnikov.
Zakaj mi sicer ni čisto jasno, ker ne vidim tehtnega razloga kot tudi ne v primerjavi z drugimi forumi. Vsak ima pač svoja pravila in če nekemu uporabniku ne ležijo in mu niso pisana na kožo mu pač niso. Bohpomagaj.

Alesnl je pač ravnal kot je, upravnik pa tudi. Zdaj je kar je......

alesnl napisal/-a:Poslusi se ne hecam zbrisi vse, ker te ne prenasam vec...................................................... lepo prosim.

Ales Plesnicar lepo bi bilo da bi se tudi ti podpisal kdaj odg. pametnjak.


Take stvari ti niso ravno v čast. Pravzaprav ti ni nihče kriv če ne znaš računalnika uporabljat. Klikni profil uporabnika, potem imaš v profilu gumbek kjer piše WWW in tam boš našel kar te zanima. Ne obsojaj vsevprek ljudi zaradi lastnega neznanja.
Brez zamere ampak po forumu si lahko marsikaj rečemo, med drugim zaradi tega tudi uporabljamo nicke, vendar tega ne smemo prenašat na osebno raven in real life. To je nedopustno v nobenem primeru.
Tebi kot organizatorju pa ne bi škodilo malo več diplomacije, ni treba skočit na vsako vrženo kost.
Resnično ne razumem kaj hudiča te je pičilo :shock: če pa je kaj iz življenja med vama (v kar dvomim saj je očitno ker se ne poznata osebno) potem vsekakor tega ni treba prenašat na forum.
Upravnik je čist OK in še preveč toleranten. Na večini forumov bi za post kakršen je bil v izbrisani temi šel v banovce isti trenutek brez pojasnil.
V vsakem primeru je pa škoda da se to dogaja.
Mal strpnosti prosim. Upravnika poznam osebno in ni človek, ki bi bil do kogarkoli nestrpen. Če bi bil pol bi bil jaz prvi mal večkrat v banovcih. Verjemi mi na besedo.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Nekaj me je zmotilo

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Okt 25, 2011 2:21 pm

leon napisal/-a:Pozdravljeni!Že na začetku me je zmotila različna obravnava (vseh enakih)!!!



leon, naj pojasnim ker gre za temo katero sem jaz odprl.
V tej temi gre za event nekoga drugega....torej se ga samo linka. Ker organizatorja pač ni na tem forumu. Nekdo drug pa v imenu organizatorja ne more in ne sme dajati pojasnil. Odpre se debata in pač debatiramo med seboj in iščemo informacije kot vemo in znamo. Tisti ki jih tak event sploh zanima seveda.
Če pa event objavi organizator je pa lepo da napiše kaj več. Pravzaprav je z objavo dolžan nuditi več podatkov in dati pojasnila na morebitna vprašanja ki bi jih objavili ostali uporabniki.
Ni dovolj da objavi event da si naredi reklamo recimo pol pa ko nas jebe.
In kot sem že napisal, dovolj bi bilo da bi Ales objavil program in zadeva rešena. Pa to sploh ni bil problem, problem je bila reakcija in odgovor uporabnika.
Zelo nepremišljeno in nespametno, žal.
Jbga zj :evil:

leon
Prispevkov: 98
Pridružen: Po Sep 21, 2009 10:00 am
Kraj: Idrsko

OdgovorNapisal/-a leon » To Okt 25, 2011 2:42 pm

Hvala za pojasnilo!Mislim pa ,da bi tudi Aleš dal še kakšno informacijo tekom debate.Je pa res da je bila reakcija z obeh strani malo prehitra.

l.p.Leon

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » To Okt 25, 2011 3:03 pm

Ciao alien.

Moderator je napisal da ni popolno, kaj se ne ve. Ce je hotel vec informaciji bi lahko napisal vljudno in brez grozit da bo zbrisal.

Napisal sem datum, kraj in tudi koliko kilometrov od mejnega prehoda Vrtojba.

Pustil sem tudi moj osebni mobitel za vec informaciji in naso internetno stran.

Tisti dan sem tudi napisal da nas precednik noce da damo vec informaciji vkolikor se je ze zgodilo da so bile te pogresene in da veljajo samo informacije, ki so vpisane na nasi internetni strani.

Vdelezijo se zbora Nemci, Francozi, Slovenci itd. Ponavadi vsi pisejo na info@gfi4x4.it . Ko mi dobimo mail, ki ni v Itlijanscini precednik jo obrne osebi ki govori tisti jezik torej ce pride do sprememb zaradi katerega koli problema mi javimo po imejlu ki smo ga dobili v klub in na naso stran. Po mojem mnenju smatram ta forum ne resen do klubo se posebno do mene kjer se ne cutim nic kriv.

PONAVLJAN ZBRISI VSE dokler ne bo zbrisano ne bom vesel.

Zakaj sedaj ne brise vsega? zakaj ni dal on vec informaciji ali napisal kaj bi se mogel dodat, po mojem mnenju sem vse napisal kar je bilo potrebno.

A se eno stvar, ko sem to zvedel sem bil na petrolu in fant ki dela tam mi je rekel, glej rafter pise bedarije. Mi smo resen klub in resne osebe in skusamo delat cim bolse da vi se zabavate.

Alien pogresen je nacin pisanja in odnos.

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Sr Okt 26, 2011 3:00 am

alesnl napisal/-a:ne pisi bedarije sem ti lepo napisal, v slabi slovenscini, ma sm ti napisal. Torej prosim ce lahko me zbrises iz tega foruma in tudi vse kar sem jaz zacel reklamizirat kot pravis ti. V italiji ne odpremo mi diskusije ampak vdelezenci zbora. Ali sedaj nimas jajc. Se ne hecam mislim resno. Zbrisi vse ker po mojem mnenju si KASTRON in ne znas opravljat delo moderatorja, se stalno spravljas na mene. Kot sem ti ze napisal ne potrebujemo tega foruma ker ti off roud ga ne pokrivas na 360 stopin ma diktatorsko delujes. Jaz sem se zmiraj rvnal po pravilniku in ti pa izivas in dovol.

ZBRISI VSE Ales Plesnicar. Tvojaga imena pa sploh ne poznam in se skrivas za racunalnikom.
Spoštovani Aleš.

Kot prvo:
problem ni niti v meni, niti v Forumu, niti v njegovem moderiranju, ampak izključno v tvojem načinu komunikacije. Tako kot vsakega drugega uporabnika Foruma sem pozval, da naj bo informacija, ki je podana kolegom, celovita, tebi pa se to očitno ni zdelo vredno. Od vsakega (ponavljam: vsakega) ki objavlja na Forumu pričakujemo, da so objave resnične, celovite in razumljive. Pa ne zaradi mene, amapk zaradi drugih. Meni ni problem uporabiti translate.google.com, marsikdo tega ne zna. jaz pa prevajal ne bom, sploh pa ne iz laškega jezika. Na Forumu smo doživeli (in preživeli) marsikatero pljuvanje po ne-slovenskih uporabnikih (spomnite se pokojnega tate ali Bake) in oba sta kritiko sprejela kot konstruktivno in čeprav spo bile prve reakcije primerne "balkanski krvi", smo se uglasili. Ti si Slovenec in od tebe pričakujemo slovenske informacije. To, če govoriš italijansko bolje kot slovensko, ni moja stvar.

Kot drugo:
nobene objave ne izbrišem, ampak jo prestavim v del Foruma, ki večini uporabnikov ni vidno. In če kopiram od tam, lahko vidiš naslednje:
alesnl napisal/-a:Tudi letos se bo vrsil zbor terenskih vozil "CITTA' DI GRADISCA" (ITALIJA) 15 km od mejnega prehoda Vrtojba.

za katero koli informacijo lahko nas kontaktirate na tem forumu ali na st. tel. 0039 333 5858259 (Ales). Informacije lahko dobite tudi na internetni strani WWW.GRADISCA4X4.COM.

Lep pozdrav vam zelijo vsi organizatorji zbora.

Rafter napisal/-a:Aleš, napiši kaj več informacij, drugače gre tema v izbris...

LP iz MB, R.

alesnl napisal/-a:kot bi rekel en moj prijatelj (TRIESTIN) iz Trsta doma TE GA IL CAZZO PICCOLO. Prevedeno v slovenscino..... naredi sam ukolikor znas vporabljat racunalnik in nic drugega.

Ne bom kaj dosti ti odgovarjal ker te smatram za KASTRONA (ZIVAL) in ce se osebno vidiva ti povem tudi v obraz. Kdor me pozna ve da nimam dlak na jeziku in povem kar mislim.

Ukolikor imas podatke, ki ti potrebujejo sedaj sem videl da je ena pika prevec in stran se ne odpre www.gradisca4x4.com in kot nasa politika kluba je da veljajo samo informacije na nasi internteti strani zaradi mnoghi problemol, ki smo imeli v preteklosti smatramo da je pravilno, kot tudi na italijanskih forumih dati samo podatek od datuma, torej ce to vam ne pasa lahko zbrisete vse ker MI NE POTREBUJEMO REKLAME. TO JE ZE 27 SRECANJE SMO BILI PRISOTNI V GINNESOVI KNJIGI KOT NAJ VECJI ZBOR NA SVETU 845 TERENSKIH VOZIL in v zadnjih stirih letih smo imeli zmiraj 700 avtomobilov.

Ti dam v vednost da ne potrebujemo tega foruma za reklamo ampak ga potrebujemo za pamentne razgovore in tudi za pametne kritike da tako vsi mi ljubitelji terenskih vozil lahko zbolsamo naso organizacijo, da vi se lahko zabavate, ma po vsej verjetnosti ti sploh nimas terenca, kot sploh ni prisotno tvoje ime in primek nikjer.

lp Ales Plesnicar

PONAVLJAM LAHKO ZBRISETE IMAMO ZE DOBRE STIKE S KLUBI V SLOVENIJI.


Iz napisanega je razvidno, da:
- vi ne potrebujete reklame
- ti ne potrebuješ tega foruma
- da lahko zbrišemo objavo
- da imate kontakte z vsemi boljšimi klubi v Sloveniji.

Zraven tega si se spustil res na najnižji možni nivo komunikacije. Ker imam sam o sebi boljše mnenje, sem pač uresničil tvoje želje. Zanimivo, z večino uporabnikov Foruma nimam težav. Povsod na svetu (in v naravi) veljajo pravila, celo v volčjem krdelu, jati gosk ali mravljišču in vedno jih večina upošteva. Edino v vaši "KASTRONSKI" čredi lahko vsak bleja po svoje, očitno. Kot je napisal eden od ljudi, ki jih na 4x4 sceni najbolj cenim:

AŁIEN napisal/-a:Ustavite konje mal.....

Uporabnik alesn je bil ZAPROŠEN s strani upravnika za več podatkov, ker bo sicer v skladu s pravili foruma temo izbrisal.
Ta se je pa potem odzval kot se je namesto da bi ubral najlažjo pot in objavil dodatno samo še copy paste s tiste strani katere link je linkal.
Konc problemov.
Prebral sem tisti post v izbrisani temi in je bil blago rečeno neukusen iz razloga ker je šlo pač na osebno raven, kar je nedopustno v nobenem primeru neglede na kaj ali na koga se nanaša.
Poleg tega je alsnl sam izrazil željo po izbrisu teme. Še več, želi izbris vseh svojih tem in celo izbris s seznama uporabnikov.
Zakaj mi sicer ni čisto jasno, ker ne vidim tehtnega razloga kot tudi ne v primerjavi z drugimi forumi. Vsak ima pač svoja pravila in če nekemu uporabniku ne ležijo in mu niso pisana na kožo mu pač niso. Bohpomagaj.

Alesnl je pač ravnal kot je, upravnik pa tudi. Zdaj je kar je......

alesnl napisal/-a:Poslusi se ne hecam zbrisi vse, ker te ne prenasam vec...................................................... lepo prosim.

Ales Plesnicar lepo bi bilo da bi se tudi ti podpisal kdaj odg. pametnjak.


Take stvari ti niso ravno v čast. Pravzaprav ti ni nihče kriv če ne znaš računalnika uporabljat. Klikni profil uporabnika, potem imaš v profilu gumbek kjer piše WWW in tam boš našel kar te zanima. Ne obsojaj vsevprek ljudi zaradi lastnega neznanja.
Brez zamere ampak po forumu si lahko marsikaj rečemo, med drugim zaradi tega tudi uporabljamo nicke, vendar tega ne smemo prenašat na osebno raven in real life. To je nedopustno v nobenem primeru.
Tebi kot organizatorju pa ne bi škodilo malo več diplomacije, ni treba skočit na vsako vrženo kost.
Resnično ne razumem kaj hudiča te je pičilo :shock: če pa je kaj iz življenja med vama (v kar dvomim saj je očitno ker se ne poznata osebno) potem vsekakor tega ni treba prenašat na forum.
Upravnik je čist OK in še preveč toleranten. Na večini forumov bi za post kakršen je bil v izbrisani temi šel v banovce isti trenutek brez pojasnil.
V vsakem primeru je pa škoda da se to dogaja.
Mal strpnosti prosim. Upravnika poznam osebno in ni človek, ki bi bil do kogarkoli nestrpen. Če bi bil pol bi bil jaz prvi mal večkrat v banovcih. Verjemi mi na besedo.


...te je zadelo to kar si sam iskal. Prav tako ti je napisal, da bi lahko poizvedel, kdo in kaj sem, saj obstajam tako v virtualnem svetu kot v realnosti. Še več, kar dosti se da izbrskati o meni. Pa moraš samo trikrat klikniti miško (dva leva klika in en desni). Tako kot sem jaz tudi o tebi kar nekaj izvedel, pa pustimo zdaj to.

Še en komentar (opravičujem se, ker ne bom quotal in odgovoril vsem, ki ste se vključili v debato):
mamut napisal/-a:Res, da je Aleš malce nervozno reagiral ... ampak pri brisanju zadev ali grožnjah po nekih pravilih ste res včasih povsem prestrogi in pregrobi.

...

Kljub temu, da informacija o srečanju ni popolna, ali ima obiskovalec post št. 1 .... je le ta informacija lahko zelo koristna za katerega od obstoječih članov foruma, katerih pa zaradi izbrisa žal ne doseže.
V tem primeru smo na škodi VSI.
mamut napisal/-a:Rafter ali kdo drug od moderatorjev ....

... lepo prosim če lahko javno pojasni v čem je težava objav Aleša Plesničarja in kaj je razlog za brisanje njegovih prispevkov?

... da bomo tudi neposvečeni seznajeni, hvala.

Tokrat se je zataknilo pri italijanščini. Naslednjič bo podobno (sorry, kolega, tebe sem pač vzel za primer) objavil Bizon, in to v madžarščini, za nek dogodek, ki bo samo 50 km od Lendave. Pa boste spet imeli "Vstajenje Primorske", ker nihče ne bo niti besede razumel. Verjemite, tudi jaz je ne, pa živim v MB. A Bizon bo lahko na kratko, brez večjega truda, takorekoč "z levo roko" podal vse osnnovne in potrebne informacije. Saj pa je Lendavčan, in tam VSI govorijo tudi madžarsko. In to je tisto, kar se pričakuje od tebe. Ti pa raje moderatorja za žival oklasificiraš. :?

Ajajaj, Aleš. Če imajo pri Gradiški 2011 takšnega človeka za P.R.-ja za "slovenski trg", potem jim Bog pomagaj.

alesnl napisal/-a:Poslusi se ne hecam zbrisi vse, ker te ne prenasam vec...................................................... lepo prosim.

Ales Plesnicar lepo bi bilo, da bi se tudi ti podpisal kdaj odg. pametnjak.

Hvala za razumevanje vsim tistim ki me poznajo.
Ne čutim želje, da me prenašaš. To je tvoj problem. Če beseda "pametnjak" leti na moj avatar, ti lahko povem da sem ponosen, da ga lahko nosim. Ti ga očitno ne poznaš.

alesnl napisal/-a:Ciao alien.

Moderator je napisal da ni popolno, kaj se ne ve. Ce je hotel vec informaciji bi lahko napisal vljudno in brez grozit da bo zbrisal.

Napisal sem datum, kraj in tudi koliko kilometrov od mejnega prehoda Vrtojba.

Pustil sem tudi moj osebni mobitel za vec informaciji in naso internetno stran.

Tisti dan sem tudi napisal da nas precednik noce da damo vec informaciji vkolikor se je ze zgodilo da so bile te pogresene in da veljajo samo informacije, ki so vpisane na nasi internetni strani.

Vdelezijo se zbora Nemci, Francozi, Slovenci itd. Ponavadi vsi pisejo na info@gfi4x4.it . Ko mi dobimo mail, ki ni v Itlijanscini precednik jo obrne osebi ki govori tisti jezik torej ce pride do sprememb zaradi katerega koli problema mi javimo po imejlu ki smo ga dobili v klub in na naso stran. Po mojem mnenju smatram ta forum ne resen do klubo se posebno do mene kjer se ne cutim nic kriv.

PONAVLJAN ZBRISI VSE dokler ne bo zbrisano ne bom vesel.

Zakaj sedaj ne brise vsega? zakaj ni dal on vec informaciji ali napisal kaj bi se mogel dodat, po mojem mnenju sem vse napisal kar je bilo potrebno.

A se eno stvar, ko sem to zvedel sem bil na petrolu in fant ki dela tam mi je rekel, glej rafter pise bedarije. Mi smo resen klub in resne osebe in skusamo delat cim bolse da vi se zabavate.

Alien pogresen je nacin pisanja in odnos.
O resnosti me boš s takšnim pristopom težko prepričal.
Ne brišem objav za nazaj, sploh če se naslednje nanašajo na njih.
Ne bom dajal informacij o vašem eventu. To ti je tudi AŁien napisal.
AŁIEN napisal/-a:Če pa event objavi organizator je pa lepo da napiše kaj več. Pravzaprav je z objavo dolžan nuditi več podatkov in dati pojasnila na morebitna vprašanja ki bi jih objavili ostali uporabniki.
Ni dovolj da objavi event da si naredi reklamo recimo pol pa ko nas jebe.
In kot sem že napisal, dovolj bi bilo da bi Ales objavil program in zadeva rešena. Pa to sploh ni bil problem, problem je bila reakcija in odgovor uporabnika.
Zelo nepremišljeno in nespametno, žal.
Jbga zj :evil:


Toliko zaenkrat z moje strani. Ti pa razmisli, kako naprej.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Sr Okt 26, 2011 10:40 am

rafter, morda nisi razumel, da je tvoj nacin ki ni pravilen, groziti da bos brisal. Brises ko nekdo zali, gre iz teme, pise stvari da bi vstvarjau kreganje itd. Kot zakljucek pri temu kreganju ni nihce razumel nic. Ocitno po forumih je pravilo to, ker cene nobeden ne prisluhne k temi. Pri nas to je normalno ma sem mislil samo pri nas. Vkolikor kot moderator bi bilo lepo da bi moderiral zgoraj navedene stvari in ne izzival, saj sama beseda to pove. Sedaj povejmi kaj je primankovalo pri mojem opisu, kjer si bil prisiljen vporabljati besedo brisanje in prosim ne se plezat po sipah da se jaz ti napisal to, preberi kar sem jaz napisal tocno in ne si tolmacit po svoje in izkati izgovore.

Bil sem nesramen vkolikor sem videl, da si moderator ce bi drugi pisali bi kot se je ze zgodilo vprasali kaj to kaj ono itd.........

Lp ales

spac
Prispevkov: 63
Pridružen: To Jun 29, 2010 8:26 pm

OdgovorNapisal/-a spac » Sr Okt 26, 2011 8:41 pm

Mene tud res zanima kaj je bilo tukaj nerazumljivega, res da mogče vsi nevejo kje je Gradiška a če imajo voljo da se udeležijo zbora bodo uprašali.
Kar jaz poznam Aleža bi tudi pojasnil stvari bolj podrobno, mal je treba imeti več potrplenja !
Jas sm se tud v Avstrijo podau pa neznam nemško, a se zmiraj dobi kdo ki je pripravljen pomagat! Je tako Alien

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Okt 27, 2011 12:07 am

alesnl napisal/-a:rafter, morda nisi razumel, da je tvoj nacin ki ni pravilen, groziti da bos brisal.
S tabo sem itak prekinil komunikacijo, ker je nisi vreden.
alesnl napisal/-a:preberi kar sem jaz napisal tocno in ne si tolmacit po svoje

V življenju me nihče ni zmerjal z živalskimi vzdevki in tudi ti me ne boš. Naj ostali precenijo, kdo je tukaj kreten.

Razlago sem napisal izključno zaradi ostalih članov Foruma, ki jih cenim in se trudijo.

LP, R.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Če Okt 27, 2011 5:09 pm

Dobil si odgovor, katerega si iskal. Si grozil ali ne da bos brisal? saj nisi se povedal kaj je mankalo v mojem opisu se cakam.


Saj ni vazno, ker me bodo ze poklicali kot ponavadi........ ali bodo vprasali na tem forumu.

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Po Nov 28, 2011 2:56 pm

Prejsni teden smo dobili dovoljenije za potek zbora po Slovenije, dolzina road booka ima priblizno 130 km. Dober del zbora poteka po Sloveniji, po goriskih brdah, kjer se nahaja pobraten club (Jeep Club Brda), katerih lepo pozdravljam. Zbor nudi 4 zakuske med progo, 1x dvd zbora, 1x spominsko tabblo in razne nagrade. Spominsko sliko dobite ob koncu zbora, ko boste vrnili road book.

Lepo vas pozdravljam.

Uporabniški avatar
gregy
Prispevkov: 62
Pridružen: Če Jun 19, 2008 1:48 pm
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a gregy » To Nov 29, 2011 5:14 pm

Kdaj se pa vse skupaj prične, pa kje je točno zbor ? :lol:

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Sr Nov 30, 2011 6:44 pm

Datum, 11 december 2011 kraj Gradisca d'Isonzo Italija, piazza Unità.
Start prvega avtomobila je ob 8 uri.

Uporabniški avatar
gregy
Prispevkov: 62
Pridružen: Če Jun 19, 2008 1:48 pm
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a gregy » Če Dec 01, 2011 8:31 am

Aha, do kdaj pa je potem tisti dan še čas za se prijavit?

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Pe Dec 02, 2011 8:10 am

poslji mail na info@gfi4x4.it pusti tvoje osebne podatke. Kopijo ki si poslav se predstavis pri vpisninah. Lp ales

tuduki
Prispevkov: 368
Pridružen: To Okt 18, 2011 5:25 pm
Kraj: RIBNICA

OdgovorNapisal/-a tuduki » So Dec 03, 2011 8:03 pm

fantje jaz bi pa uprašal če se boste kje skupaj dobili za tja dol. da bi šli v nekakšni skupini če ste za??? ne vem naprimer da bi se kje v postojni dobili al kej podobnega. sam uprašam drgač bo treba pa pot pod noge in pajerota zalaufat in gas.
DOKLER NE POIZKUSIM LEVA, JE ZAME ŠE VEDNO PRAŠIČ KRALJ ŽIVALI!!!


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 63 gostov