18. mednarodno srečanje terenskih vozil v Goriških Brdih.

O offroad srečanjih in dogodkih
AndrejJCB
Prispevkov: 48
Pridružen: To Okt 26, 2010 2:50 pm
Kraj: Goriška Brda

18. mednarodno srečanje terenskih vozil v Goriških Brdih.

OdgovorNapisal/-a AndrejJCB » Če Sep 13, 2012 11:44 am

Jeep club Brda Vas vabi na 18. mednarodno srečanje terenskih vozil v Goriških Brdih.

Prireditev bo potekala v nedeljo 21.10.2012.

Program:
- 7:30 - 9:00 Vpis
- 9:00 - štart prvega vozila
- okrog 12-ih kosilo "v naravi" :wink:
- popoldne vas bodo med vožnjo čakale postojanke za pokušino briških dobrot
- okrog 19-ih prihod na prireditveni prostor, kjer bo zaključek prireditve s podelitvijo pokalov.

Dogodek ni tekmovalnega značaja, zato se spoštuje cestno prometne predpise.

Podrobne informacije v zvezi s pripravljeno progo dobite ob vpisu, oziroma ko dobite road-book.

Za morebitna dodatna pojasnila nas lahko kontaktirate:
+386 40 348 390 Vasja
+386 51 203 754 Matjaž

jeepclubbrda@gmail.com

http://www.facebook.com/Jeep.club.Brda
Nazadnje spremenil AndrejJCB, dne Sr Sep 26, 2012 8:09 am, skupaj popravljeno 1 krat.

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Pe Sep 14, 2012 8:41 pm

Prijavljen. Pridni pridni pridni. Ze vidim Toyoto ki se vitla iz blata....

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » To Sep 18, 2012 4:16 pm

V Italiji sprasujejo kolko bo startnina.

lp Ales

leon
Prispevkov: 98
Pridružen: Po Sep 21, 2009 10:00 am
Kraj: Idrsko

OdgovorNapisal/-a leon » To Sep 18, 2012 8:02 pm

Živjo!!
V Idrskem sprašujejo če bo pokal?? :D

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » To Sep 18, 2012 8:06 pm

jz je ze leta ki ne dobim pokala za najbolj vmazenga........ :-) hahaha

AndrejJCB
Prispevkov: 48
Pridružen: To Okt 26, 2010 2:50 pm
Kraj: Goriška Brda

OdgovorNapisal/-a AndrejJCB » Ne Sep 23, 2012 6:40 pm

Se opravičujem za zamudo ampak saj veste kako je "vandima".
Štartnina ostaja nespremenjena, to je 80€ na vozilo.
Pokali bodo, mogoče še kakšen več.
Kar se tiče vitlanja, pa v Brdih se že najde kakšen odsek ki bo bolj zahteven.
Seveda za tistie, ki tega ne želijo je tudi poskrbljeno!

LP

Uporabniški avatar
kingroad
Prispevkov: 182
Pridružen: Sr Sep 01, 2010 10:36 am
Kraj: VACCINIUM MYRTILLUS

OdgovorNapisal/-a kingroad » Sr Sep 26, 2012 5:29 pm

Lani smo falil ta odsek, letos ga bolje označite. :D

Se vidimo!

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Če Sep 27, 2012 11:31 am

Teh 80€ vključuje kaj? Ne recite da zgolj prijavnino???
Sem imel namen se udeležit, ampak 80€ na avto se mi zdi grozno veliko :roll:
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » Če Sep 27, 2012 1:55 pm

Popaj napisal/-a:Teh 80€ vključuje kaj? Ne recite da zgolj prijavnino???
Sem imel namen se udeležit, ampak 80€ na avto se mi zdi grozno veliko :roll:


Program:
- 7:30 - 9:00 Vpis
- 9:00 - štart prvega vozila
- okrog 12-ih kosilo "v naravi" Wink
- popoldne vas bodo med vožnjo čakale postojanke za pokušino briških dobrot
- okrog 19-ih prihod na prireditveni prostor, kjer bo zaključek prireditve s podelitvijo pokalov.

poleg tega lahko prišteješ še redarje, varnostnike in na koncu dogodka, vzpostavitev terena v prvotno stanje (beri čiščenje cest... )

AndrejJCB
Prispevkov: 48
Pridružen: To Okt 26, 2010 2:50 pm
Kraj: Goriška Brda

OdgovorNapisal/-a AndrejJCB » Če Sep 27, 2012 2:19 pm

Pozdravljen Popaj,
Če prideš 21.10.2012 v Brda se boš udeležil 18. Mednarodnega srečanja terenskih vozil v Goriških brdih. Zjutraj se boš lepo parkiral v kolono terenskih vozil, izstopil iz tvojega terenca in zaužil pravi briški zrak. Šel boš na vpisno mesto, kjer boš izpolnil prijavni list, plačal vpisnino (80€), prejel nalepko zraven še kako praktično darilce, mapo z roadbook-om na kateri bo tudi svinčnik. Ko boš opravil ta del, lahko ob kavi ali čaju poješ rogljiček ali dva in rečeš kako z udeleženci srečanja. Ups in že je tu 9. ura ko se počasi opravimo proti štartni rampi od kjer bomo šli na cca.90 kilometersko pot, polno dogodivščin ampak pazi, da se na rampi ustaviš, saj je čas za spominsko fotografijo, ki jo prejmeš ob zaključku srečanja.
In že smo na progi, krasna pokrajina, fantastičen teren, terenc pred tabo ima nižje gume od tvojih, skratka pokaš od samozavesti.
Po dveh urcah do treh vožnje pripelješ do kraja kjer te čaka kosilo s pristno primorsko hrano. Ker si še lačen greš po repete. Ko se lepo naješ, se počasi odpraviš proti tvojemu terencu in spet nadaljuješ pot po briških gričih, čez Sabotin in že po parih kilometrih se ustaviš pri naslednji postojanki, katera je namenjena kavici in briškemu pecivu, ne se bat tudi tega ti ne bo treba plačati.
Spet naprej po progi, ki bo postajala vse bolj dinamična, zahtevnost boš pa izbiral sam, saj bo poskrbljeno tudi za zahtevnejše "offrouderje".
Ko boš ves vesel kaj vse zmore tvoj terenec, ti bo na progi pričakala degustacija vrhunskih vin iz našega okoliša, domači sir in mortadela.
In spet v 4x4 in lepo po roadbook-u naprej.
Sedaj je ura že okrog 5-ih popoldne, ko pripelješ še na eno postojanko, kjer se moraš obvezno ustaviti saj te tu čaka pečen kostanj, mlado vino ali tudi kaj bolj močnega.
Ko se napokaš kostanja in spiješ kupico mladega greš na pot proti cilju, proga pa ne bo nič manj zanimiva in ker ima tvoj terenec višje gume ei na koncu čaka še odsek proge , ki bo namenjen samo takim hudim kot si ti.
Okrog 19-ih boš prišel v cilj, poln lepih občutkov, adrenalina in seveda samozavesti. Sledila bo podelitev pokalov in nagrad, ob tem bomo še kaj spili in pojedli, nato pa vsi počasi proti domu.

Vsak, ki je že bil na kakšnem mednarodnem srečanju terenskih vozil ve, da cena 80€ ni pretirana. Najverjetneje si se imel namen tudi lani in predlani udeležiti našega zbora a kaj ko je bila startnina 80€.

Lep dan vsem!

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Če Sep 27, 2012 6:43 pm

odkdaj imam 18 let sem se vedno vdelezil zbrov, ki so se vrsili v brdih, razen lani zaradi hrbtnih bolecin in leta 2005 ker niso vedli ce bo ali ne bo zbor.

Mislim da startnina za kar nudijo je pre nizka, fantje so pokazali kaj veljajo in so zmiraj pozitivno delali in izboljsali zbor. Dobro vemo da casi niso parv dobri, ampak ce kdo ima financne probleme moram rec, da je boljse prodat terenca, ker ima veliko porabo goriva in velike stroske vzdrzevanja. Ce pa si pravi ljubitelj bos mal manj zuriral in presparal denar za startnino.

En primir; bil sem na vecirji v Sloveniji pred enim mesecem in sem ostal presenecen ko sem placal za tri osebe 75 E. in nisem bil v luksuznem lokalu. Se eno stvar crna kava v Italiji povprecna cena je 90 centov ne na goriskem v Sloveniji 1.40 in se ni bila dobra (to je drago)

lp Ales Plesnicar

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Če Sep 27, 2012 11:01 pm

AndrejJCB napisal/-a:Pozdravljen Popaj,
Če prideš 21.10.2012 v Brda se boš udeležil 18. Mednarodnega srečanja terenskih vozil v Goriških brdih. Zjutraj se boš lepo parkiral v kolono terenskih vozil, izstopil iz tvojega terenca in zaužil pravi briški zrak. Šel boš na vpisno mesto, kjer boš izpolnil prijavni list, plačal vpisnino (80€), prejel nalepko zraven še kako praktično darilce, mapo z roadbook-om na kateri bo tudi svinčnik. Ko boš opravil ta del, lahko ob kavi ali čaju poješ rogljiček ali dva in rečeš kako z udeleženci srečanja. Ups in že je tu 9. ura ko se počasi opravimo proti štartni rampi od kjer bomo šli na cca.90 kilometersko pot, polno dogodivščin ampak pazi, da se na rampi ustaviš, saj je čas za spominsko fotografijo, ki jo prejmeš ob zaključku srečanja.
In že smo na progi, krasna pokrajina, fantastičen teren, terenc pred tabo ima nižje gume od tvojih, skratka pokaš od samozavesti.
Po dveh urcah do treh vožnje pripelješ do kraja kjer te čaka kosilo s pristno primorsko hrano. Ker si še lačen greš po repete. Ko se lepo naješ, se počasi odpraviš proti tvojemu terencu in spet nadaljuješ pot po briških gričih, čez Sabotin in že po parih kilometrih se ustaviš pri naslednji postojanki, katera je namenjena kavici in briškemu pecivu, ne se bat tudi tega ti ne bo treba plačati.
Spet naprej po progi, ki bo postajala vse bolj dinamična, zahtevnost boš pa izbiral sam, saj bo poskrbljeno tudi za zahtevnejše "offrouderje".
Ko boš ves vesel kaj vse zmore tvoj terenec, ti bo na progi pričakala degustacija vrhunskih vin iz našega okoliša, domači sir in mortadela.
In spet v 4x4 in lepo po roadbook-u naprej.
Sedaj je ura že okrog 5-ih popoldne, ko pripelješ še na eno postojanko, kjer se moraš obvezno ustaviti saj te tu čaka pečen kostanj, mlado vino ali tudi kaj bolj močnega.
Ko se napokaš kostanja in spiješ kupico mladega greš na pot proti cilju, proga pa ne bo nič manj zanimiva in ker ima tvoj terenec višje gume ei na koncu čaka še odsek proge , ki bo namenjen samo takim hudim kot si ti.
Okrog 19-ih boš prišel v cilj, poln lepih občutkov, adrenalina in seveda samozavesti. Sledila bo podelitev pokalov in nagrad, ob tem bomo še kaj spili in pojedli, nato pa vsi počasi proti domu.

Vsak, ki je že bil na kakšnem mednarodnem srečanju terenskih vozil ve, da cena 80€ ni pretirana. Najverjetneje si se imel namen tudi lani in predlani udeležiti našega zbora a kaj ko je bila startnina 80€.

Lep dan vsem!

Se ti zahvaljujem za popolno opiaovanje dogajanja.

Prvo....nisem kritiziral ne organizatorja niti kaj drugega, le ceno štartnine, ki se mi zdi velika z razloga, da ne pijem alkohola, jedilnik pa imam prirejen mojim potrebam, torej večina od ponujenega ne smem jesti. Zgolj v obrazložitev.

Vašega zbora se prejšna leta nisem nameraval udeležiti, kljub osebnemu povabilu z vaših vrst, letos pa sem se in se mogoče tudi bom.

Briški zrak pa poznam, nč ti bat za to :wink:


Pa prosim da se zdej ne zvalite name, kot da hočem komu potrgati roke....Smo dost stari da se znamo pomenit na človešči ravni in raje dosezite svoj prav, ko me na progi prehitite 8)
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » So Sep 29, 2012 10:03 pm

:arrow: Pa prosim da se zdej ne zvalite name, kot da hočem komu potrgati roke....Smo dost stari da se znamo pomenit na človešči ravni in raje dosezite svoj prav, ko me na progi prehitite.

Ma ce imas vse te probleme se ti zdi normalno pisat da startnina je draga? in na ta nacin vzgajat slabo navzdusje med bralci foruma.

80 evrov je pravilna cena za zbor, ki organizirajo fantje Jeep Club Brda. Jaz v Itliji prvi zbor ki sem organiziral sem vprasal 30 evrov nisem placal niti karte za tiskat road book. Sedaj vprasam 50 evrov in mi ne ostane niti za vecirijo.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Sep 30, 2012 1:11 am

A je štartnina enaka za domače in tujce? V Italiji namreč velja, da slovenci plačujemo mal več kot ostali domorodci iz EU.

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Ne Sep 30, 2012 8:59 am

kje pa si to dobil, Drzavljani EU v italiji vsaj pri meni imajo vsi popust. Kdo se vdelezi Rellya Alpi Orientali ima 50% popusta.

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Sep 30, 2012 11:18 am

Mal te hecam :wink: sem se spomnil tistega koštruna :lol: :lol:

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Ne Sep 30, 2012 4:34 pm

:D

AndrejJCB
Prispevkov: 48
Pridružen: To Okt 26, 2010 2:50 pm
Kraj: Goriška Brda

OdgovorNapisal/-a AndrejJCB » Po Okt 01, 2012 8:10 am

Popaj, s tem ko se ti zdi, da ...... ..... .... ah danes se mi ne da pisat :lol:

Alien, cena je enaka za vse :D

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Okt 01, 2012 12:03 pm

AndrejJCB napisal/-a:
Alien, cena je enaka za vse :D


pfej, DISKRIMINACIJA :z_kijem_v_roki: zakaj moramo mi, ki imamo majhne plačati enako kot oni z velikimi :res_ne_vem:
Manj prostora zavzamemo, manj onesnažujemo in obremenjujemo okolje.........zapovrh pa mi z majhnimi več :vinska_bratca: :nazdravljamo: popijemo in pojemo, torej več potrošimo in posledično bolj napolnimo blagajno organizatorja. Pa še bolj veseli udeleženci smo, ker imamo majhne za keš kupljene in plačane, pa nam pol ni žal skozi veje in blato terat. Ne obremenjujemo se s tem koliko obrokov je še za plačat.


Pa še mal za hec:
No tole je drugače čist cool štartnina, sploh ker gre za najboljše srečanje pri nas. Mal veliko se sliši, sam je po vozilu. Drugje je pa po osebi 30-50 ojrov tako da ponavadi pride več, ko potegnemo skup sumasumarum na koncu.

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Po Okt 01, 2012 3:57 pm

Alora, jz ki prijn zs italije cen imt skonto. Pisano prav po domace. :lol:

Crtam dneve na koledarju.

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Sr Okt 03, 2012 11:31 pm

Ja no, wse javno opravičujem, če sem komu povzročal sive lase z mojim pisanjem...
Sem samo prašal določene stvari, ni treba bit zdej užaljeni kakorkoli....Niti nisem reku da zaradi tega ne pridem :wink:
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

AndrejJCB
Prispevkov: 48
Pridružen: To Okt 26, 2010 2:50 pm
Kraj: Goriška Brda

OdgovorNapisal/-a AndrejJCB » Če Okt 04, 2012 9:27 am

Slika

AndrejJCB
Prispevkov: 48
Pridružen: To Okt 26, 2010 2:50 pm
Kraj: Goriška Brda

OdgovorNapisal/-a AndrejJCB » Če Okt 04, 2012 9:31 am

Popaj, ne se sekirat!!
Forum je namenjen tudi za te stvari!

P.S.:Sivih las pa mi nisi povzročil, saj imam podpovprečno pokritost lasišča :lol:
Nazadnje spremenil AndrejJCB, dne Če Okt 04, 2012 11:01 am, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Če Okt 04, 2012 10:17 am

AndrejJCB napisal/-a:Drugje sem pa kosmat ko medo!

OK, naj bo dovolj golobčkanja. ;)
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

AndrejJCB
Prispevkov: 48
Pridružen: To Okt 26, 2010 2:50 pm
Kraj: Goriška Brda

OdgovorNapisal/-a AndrejJCB » Če Okt 04, 2012 11:01 am

Urejeno!


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov