Dva zelenca - srečanja, info

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
SiN
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Jul 08, 2013 12:33 pm
Kontakt:

Dva zelenca - srečanja, info

OdgovorNapisal/-a SiN » Pe Jul 26, 2013 9:43 am

Ker sva z možem totalna začetnika pri overland potovanjih in bi nama prišle kakšne informacije o avtu, poteh, potovanjih, nasvetih itd. zelo prav, me zanima, če obstajajo kakšna srečanja, kjer se zbirate stari mački in v svoj krog kdaj tudi spejmete kakšnega zelenca?
Če ne drugega, pa je najbrž najbolje kar na kakšno potopisno predavanje pridt pa kaj povprašat?
Hvala za pomoč :)
I always trust my road - it normally brings me to some great adventures and my best memories!
http://www.nina-potuje.com/

Uporabniški avatar
pajk
Prispevkov: 686
Pridružen: To Jun 30, 2009 10:58 am
Kraj: Šk. loka

OdgovorNapisal/-a pajk » Pe Jul 26, 2013 1:01 pm

Zdravo "zelenca",

Mislim da kaj takega pri nas ne obstaja. kar nekaj takih popotnikov je tukaj na forumu, vendar se ne oglašajo prav pogosto (ali so na poti, ali pa so teme na forumu usmerjene v druge smeri).
Na potopisnih predavanjih takih popotnikov se prikaže veliko enakomislečih tako da se hitro spoznamo med seboj. Obstajajo pa občasna srečanja Tischerjev (unih kesonov za na pickupa- fantje imajo tudi svoj forum).
Iz mojih dosedanjih izkušen so takšni popotniki večinoma zelo dobri ljudje in vsi radi pomagajo in se srečajo na pivu ali dveh (še posebej kadar se planira kakšna odbita pot), tako da ko je potrebna pomoč ni problema dobit dveh rok, nasveta, ...
(obstajajo srečanja na kontinentalni in svetovni ravni. ( npr člani sledečega foruma http://www.horizonsunlimited.com/hubb/ -tu je tudi ogromno uporabnih podatkov za popotnike.)


V Škofji Loki sta dobrodošla na pivu ;)

lp
Pajk

lahko pa organizirata eno srečanje :) mogoče ni slaba ideja :)

Uporabniški avatar
SiN
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Jul 08, 2013 12:33 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a SiN » Pe Jul 26, 2013 1:07 pm

Hvala Pajk za odgovor :) Tisto pivo se luštno sliši, tako da bova pa mogoče res prišla kaj naokoli, pa da kakšno konstruktivno rečemo ;) Sicer šibava kmalu na eno balkansko potepanje (jaaa, z najinim terencem - vesela kot marela), potem jeseni bo pa tud malo več časa za kakšen hladen vrček ;)
Sem pa (vsaj mislim) med brskanjem za informacijami in potepanji naletela tudi na tvoj blog - zanimivo branje :) Čez novo leto misliva it tudi midva v Tunizijo, pa te bova še kaj o tem povprašala.
Hvala in pozdrav v ŠL!
I always trust my road - it normally brings me to some great adventures and my best memories!

http://www.nina-potuje.com/

Uporabniški avatar
SiN
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Jul 08, 2013 12:33 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a SiN » Pe Jul 26, 2013 1:10 pm

p.s. hmmm...ni slaba ideja o organiziranju srečanja ja... hmmm.... mogoče za prvi november, ko pridejo štirje dnevi fraj, pa naredimo kar srečanje na poti - kak Velebit mogoče ;)


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov