Ali bi danes kdo šel na Menino po javni cesti

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
pantherkamnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Feb 12, 2008 8:40 pm
Kraj: kamnik
Kontakt:

TISKARSKA NAPAKA

OdgovorNapisal/-a pantherkamnik » Ne Jan 11, 2009 11:22 pm

ALIEN-Popravek predhodnega teksta:kakšen avto te pa nos je ,kakšen avto ima čast da te vozi ! Se opravičujem ,tiskarska napaka.! za vse morebitne stranske učinke.......lp pb62
dont worry OFFROAD happy

Uporabniški avatar
pantherkamnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Feb 12, 2008 8:40 pm
Kraj: kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a pantherkamnik » Ne Jan 11, 2009 11:28 pm

BADGER-vse poti nekam vodijo ,vendar po smeri kište pira ,si jo zgrešu!Je pa še ena razlaga možna:žeja je hujša od domotožja.....lp pb62 :pomiluje_ga:
dont worry OFFROAD happy

Uporabniški avatar
tim
Prispevkov: 146
Pridružen: Sr Maj 31, 2006 2:39 pm
Kraj: vir
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a tim » Po Jan 12, 2009 6:19 am

Phantherkhamnik, mi smo šli na menino kot vsako leto za svoje veselje, pa še bomo šli in ne za tvoj per ki ga tako pogosto omenjaš kot da je zadnji primerek svoje vrste.

p.s. ZA TVOJ PER NAM DOL VISI :kiss_my:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Jan 12, 2009 11:16 am

eh tim...mal preveč kompliciraš. Sej itak vsi hodimo zaradi veselja, če pa kdo ponudi pir na koncu poti, pa še toliko boljše. Čisto simbolično darilce in panterjeva dobra volja. Tudi sam sem hotel primaknit kakšen karton za prvega, ki bo gori sam zdaj vidim da je očitno več poti na Menino, pa da bo kreg na konc in sem se premislil.
Bo ispadlo nekako kot Messner in še eden (sem pozabil kdo). Ko je bla cela afera kdo je bil prvi na vrh nekega hriba. Oni drugi se je celo ubil pri tem početju, če se ne motim.
Uglavnem nihče ne bo lazil na menino samo zaradi pira.........bo ga pa vesel nakonc :wink: . Važn da se nekaj dogaja, pa še na forumu je bolj živahno.
Poleg tega je pa pivo uradna valuta foruma :lol: :lol: :lol:

tomaz
Prispevkov: 53
Pridružen: So Feb 03, 2007 11:44 am

OdgovorNapisal/-a tomaz » Po Jan 12, 2009 12:32 pm

:nazdravljamo: bravo alien,to si pa lepo povedal,se popolnoma strinjam,,vse skupaj je zaradi druženja,da je bolj veselu tudi tukaj na forumu in vsak gre zaradi veselja in izziva,pirček je pač za gušt,pa da se na koncu mal poveselimo :plese:
zato pa je smer opisana.........
Zakaj bi se nekaj prerekal, kdor bo prvi ,bo pač prvi saj tim ni prišel do vrha jim je mal zmankal :shit_happens:
Bo pa zdej zopet snežil tako da bo še težje,,,juhu sneg,pa lopata :cry:

KRT
KRT,TEAM

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Jan 12, 2009 3:26 pm

Tomaz sej je jasno da delamo to kar delamo iz veselja. Hobi pač.
Ni potrebno nobeno rivalstvo in napenjanje mišic. Ravno zaradi takih bedarij sta se včeraj par sto metrov od mene dva mlada fanta ubila oziroma utonila ker sta zgrmela v reko savo.

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Po Jan 12, 2009 4:18 pm

Ko se bom pozdravil, bom probal priti na menino (dohtarca mi je namreč še za en teden podaljšala bolniško), pa ne zarad pira (ki ga sploh ne pijem), ampak zaradi sebe. Gor je dober zrak, razgledi so veličastni, pa še zabavam se in delam na mojem hobiju s tem.

Tako da tudi če se mi posreči in bom prvi, mi je vseeno za tisto kišto pira, jst gor vozim zarad sebe, ne zarad drugih.


AŁIEN napisal/-a:Ni potrebno nobeno rivalstvo in napenjanje mišic. Ravno zaradi takih bedarij sta se včeraj par sto metrov od mene dva mlada fanta ubila oziroma utonila ker sta zgrmela v reko savo.


No tista dva in še črna honda (ki je bila zraven) sta v večih filmčkih ko norita z avtom naokoli in za tadva se je vnaprej vedelo, kakšna je njuna usoda. Jih poznam še več takih, pa tudi sam sem bil na podobni poti, samo sem se prej preusmeril na počasne zadeve, ki raje po blatu rijejo, kot po cestah norijo.

Smo pa testiral koliko se da navit petko turbo in jo tut sprobali na naših cestah - od centra trsta do "naceta" v krški vasi (malo pred izvirom reke krke) sva norca v tem avtu rabila samo 45 minut, pa s tem, da je bila vmes še meja z evropo in 2 cestninski postaji.

Na srečo ne pijem alkota in imam nekoga vedno zraven :zena_z_valjarjem: , ki mi ne pusti kupiti niti navadnega osebnega avta , ker ve da imam pretežko nogo. Že za RAV4 je kriza, da bi šel kam sam s tem avtom, ker dobro ve da ga zelo rad pohodim do konca.

badger
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Jan 04, 2009 6:23 pm
Kraj: Vir

OdgovorNapisal/-a badger » Po Jan 12, 2009 4:56 pm

pantherkamnik napisal/-a:BADGER-vse poti nekam vodijo ,vendar po smeri kište pira ,si jo zgrešu!Je pa še ena razlaga možna:žeja je hujša od domotožja.....lp pb62 :pomiluje_ga:


Ne vem točno kaj te moti pri vsem skupaj. Kot je že Tim rekel gremo tako vsako leto na Menino in letos smo tudi šli.

Zdaj mi je kar malo žal, ker imam občutek, da smo pokvarili menina čelendž.

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Po Jan 12, 2009 5:17 pm

badger napisal/-a:Zdaj mi je kar malo žal, ker imam občutek, da smo pokvarili menina čelendž.

Nasprotno, Letos je vrglo toliko snega, da je Menina Challenge še kar odprt. Fajn je, da lahko pride do "neuradnega" tekmovanja, in to čisto po legalni poti, kar pri offroadu v "kokoški" meji že na čudež. :lol:

Škoda samo, da "napadalci" nočejo svojih poskusov vpisovati v ustrezno temo. :twisted:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

tomaz
Prispevkov: 53
Pridružen: So Feb 03, 2007 11:44 am

OdgovorNapisal/-a tomaz » Po Jan 12, 2009 5:43 pm

Rafter napisal/-a:
badger napisal/-a:Zdaj mi je kar malo žal, ker imam občutek, da smo pokvarili menina čelendž.

Nasprotno, Letos je vrglo toliko snega, da je Menina Challenge še kar odprt. Fajn je, da lahko pride do "neuradnega" tekmovanja, in to čisto po legalni poti, kar pri offroadu v "kokoški" meji že na čudež. :lol:

Škoda samo, da "napadalci" nočejo svojih poskusov vpisovati v ustrezno temo. :twisted:


Rafter dej jim potem povej pod katero temo bo prav,da nebo vse razmetano po forumu!!!!!!!!!!!

lp grem na občni zbor:)
KRT
KRT,TEAM

Uporabniški avatar
tim
Prispevkov: 146
Pridružen: Sr Maj 31, 2006 2:39 pm
Kraj: vir
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a tim » Po Jan 12, 2009 5:49 pm

Rafter, res da je javna, ampak od tistih deset ki smo jih srečali je bilo teženja, zmerjanja in še kaj, toliko da te za trenutek kar malo mine.
Cesta je sedaj namenjena za planince, turne smučarje, sankače na motorni pogon in brez, ter ne vem za koga še, pozabljajo pa da je javna ter da je to predvsem cesta.

Uporabniški avatar
pantherkamnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Feb 12, 2008 8:40 pm
Kraj: kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a pantherkamnik » To Jan 13, 2009 5:29 pm

tim napisal/-a:Phantherkhamnik, mi smo šli na menino kot vsako leto za svoje veselje, pa še bomo šli in ne za tvoj per ki ga tako pogosto omenjaš kot da je zadnji primerek svoje vrste.

p.s. ZA TVOJ PER NAM DOL VISI :kiss_my:


TIM-če ti dol visi ,pa stojo nared ,da ti bo gor visu(milo za žajfo),sicer pa lahko za vegetarijance prispevam v nagradni sklad en pingo sok ! Nauk basni:če piješ pir ,off lopataš kot hudir....Lp pb62
dont worry OFFROAD happy

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » To Jan 13, 2009 6:18 pm

Evo zdele bo 2 dni padal, tako da bo menina v soboto zelo zanimiva.



(jst pa še kar v postli s full vročine, glavobolom in bolečim grlom)

Uporabniški avatar
pantherkamnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Feb 12, 2008 8:40 pm
Kraj: kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a pantherkamnik » To Jan 13, 2009 7:51 pm

badger napisal/-a:Panterkamnik kot veš smo se zadnjič (prejšnja sobota) že kar nekam pripeljali pred vami.
Težko ti dam kakšno pametno sliko, ker je bil naš prvi postanek oz. preboj prvega zameta še kar nekaj metrov od vašega (ali je pa že kdo drug kasneje prišel dalj kot vi - tega ne vem) zaključka prejšnjo soboto.

Bom prilimal ene par slik iz prvega zameta tako, da kdor bo šel bo najverjetneje razbral kje je to.

Natikanje verig

Slika

Prvi zamet - odmetavanje

Slika

Slika

In pa Pinz pri prebijanju

Slika

To smo pa zagledali, ko smo se peljali mimo Bibe

:wink:

Slika

Drugače pa, če ne verjameš greš lahko sam preveriti po kateri poti smo prišli.

Lep pozdrav


BADGER-Vesoljni sloveniji razkazuješ od kod in do kod puščaš sledi,obenem pa na ves glas razlagaš da kvariš MENINA CHALENGE 09 z svojimi podvigi .BADGER-niste pokvarili MENINA CHALENGE 09 ,ker se niste vpisali v RAFTARJEV spisek prebojev,saj vas predvidevam peče offroadarska vest ,saj ste se ,predvidevam ,v poskusu osvojitve vrha odločili za lažjo smer.Ali pač ne!?Če se motim daj replico z dokazili.oziroma razloži kaj pomeni tabla OKROG pri MOTNIKU,če je smer MENINA CHALENGE 09 -Ben.ser.PETROL-ČEŠNJICE-Dom na MENINI.
Moti pa me pri vsem skupaj popolnoma nič ,prav zabavno se mi zdi tole off mišičenje saj je zgolj prijateljsko špikanje ,morda celo spodbujanje!Kišta pira pa je zgolj pika na i-jolly!!!!!! LP pb62
dont worry OFFROAD happy

badger
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Jan 04, 2009 6:23 pm
Kraj: Vir

OdgovorNapisal/-a badger » To Jan 13, 2009 8:09 pm

Pantherkamnik, če te moti tabla Okrog pri Motniku je ta tabla postavljena od bencinske pumpe v češnicah naprej proti menini.

Šli smo točno po isti poti kot prejšnjo soboto, ker druge poti niti ne poznamo oz. gremo vedno po isti poti zato nas vest čisto nič ne peče!!javascript:emoticon('8)')

Ura je bila precej zgodnja tako, da nismo mogli kaj več slikati kot to kar sem prilepil.
Tam, kjer si se ti nazadnje ustavil smo se mi peljali brez, da bi morali stopiti z avta zato tudi nimam slik od tistega dela poti.
:wink:

badger
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Jan 04, 2009 6:23 pm
Kraj: Vir

OdgovorNapisal/-a badger » To Jan 13, 2009 8:10 pm

Vse ostale slike sem pa prilepil gor prav tako kot teče cesta.

Uporabniški avatar
tim
Prispevkov: 146
Pridružen: Sr Maj 31, 2006 2:39 pm
Kraj: vir
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a tim » To Jan 13, 2009 9:58 pm

Od table pašna skupnost, pa do bibe pelje samo ena cesta in po tej si peljal tudi ti, zato ne vem kaj hočeš povedati phanther. Je pa res da od bibe cca 200m naprej se cesta razcepi levo in desno, mi smo šli po desni in za to smer vem da pelje proti menini, slabo vest, pa brez skrbi, nima noben.

Uporabniški avatar
5x4
Prispevkov: 989
Pridružen: Če Feb 09, 2006 12:18 am
Kraj: Slovenija

OdgovorNapisal/-a 5x4 » Če Jan 15, 2009 4:39 pm

a bo kakšen napad na menino v nedeljo, 18.1.09?

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Jan 15, 2009 6:22 pm

Jst bi šel v soboto proti večeru, če je kdo za - tako da ni pešcev (ki jih očitno motimo) in lovcev (ki jih pa itak vsi motijo).

Uporabniški avatar
i2c
Prispevkov: 70
Pridružen: So Dec 01, 2007 5:39 am
Kraj: tu pa tam
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a i2c » Če Jan 15, 2009 9:58 pm

Mene je strah teme :shock: :shock: :shock:

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Jan 15, 2009 10:01 pm

i2c napisal/-a:Mene je strah teme :shock: :shock: :shock:


Sej imaš luči na avtu, pa kako naglavno svetilko za okol hodit. Bo pa že dovolj to, da se boš lahko prebijal preko zametov.

Uporabniški avatar
i2c
Prispevkov: 70
Pridružen: So Dec 01, 2007 5:39 am
Kraj: tu pa tam
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a i2c » Če Jan 15, 2009 10:19 pm

Ne, ne, ne... so medvedeki, pa loveci, pa kake hude tete, pa kaki nebivedeti... tko da... pa tut Gospa mi en zihr ne b verjela kam v noč odhajam (slikovni dokazi so spregledani), razen če vsi dekline natovorimo (teža bi nam prav prišla).
Sicer moram izpovedati, da imam Menine za to zimo že en mal... :buta_z_glavo_ob_zid: in če (se) mi v treh poskusih (še) ni (v)dala, bi najraje nekje potuhnjeno čakal, da se zgrizete, pol sm pa hitr zraven. Ker pira ne pijem bi vino pokuhaval in mu temperaturo vzdržaval...

:nazdravljamo:

Nkol mi ne bo jasn, kaj sploh pir je in kako se ga v offroadu aplicira.

Uporabniški avatar
pantherkamnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Feb 12, 2008 8:40 pm
Kraj: kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a pantherkamnik » Če Jan 15, 2009 10:24 pm

NEBIVEDU-Pri poskusu osvojitve MENINE ,slikaj posamezne etape (peskokop.tabla ,merkacija......),da je lažje razbrati do kje seže vaš podvig,obenem pa se vpišite v Raftarjev spisek prebojev .v kolikor upoštevate pravila igre in ste za ta hec sploh zainteresirani.....Lp pb62
P.P.:Naprej zastave slave....... :P
dont worry OFFROAD happy

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Če Jan 15, 2009 10:58 pm

Ker očitno ni nobenih zainteresiranih ljudi, bom če bom sam šel samo dokler bo cesta normalno prevozna, potem pa bom obrnil. Ne grem se sam zajebavat z menino - je vseeno dost nevarna za samo eno vozilo.

Uporabniški avatar
pantherkamnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Feb 12, 2008 8:40 pm
Kraj: kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a pantherkamnik » Če Jan 15, 2009 11:44 pm

Nebivedu napisal/-a:Ker očitno ni nobenih zainteresiranih ljudi, bom če bom sam šel samo dokler bo cesta normalno prevozna, potem pa bom obrnil. Ne grem se sam zajebavat z menino - je vseeno dost nevarna za s
amo eno vozilo.

Enega sovoznika(lopatarja)najdi ,pa v akcijo !Sicer pa ne boš sam,saj boš imel za sabo cel off forum.....SREČNO! Lp pb62 :aplavz:
dont worry OFFROAD happy


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov