SKUPNI REZULTATI DP2009

O offroad srečanjih in dogodkih
Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

SKUPNI REZULTATI DP2009

OdgovorNapisal/-a mamut » Ne Maj 31, 2009 11:43 pm

http://www.mamut4x4.com/?vsebina=123

Tukaj smo spravili skupaj neuradni pregled trenutnih skupnih rezultatov letošnjega prvenstva.
Žal hard kategorije še nimamo, ker imajo eni klubi malce težav z obdelavo podatkov, drugi jih pa skrivajo do nezavesti in jih v celem tednu po dirki niso sposobni v javnost spravit. :roll:

Če ima kdo fotko z hard rezultati iz Renč naj mi jo pošlje pa bomo objavili še to.

Drugače pa so rezultati neuradni in naj nihče ne zliva kakšne žolce po nas, objavljamo samo tisto kar smo si skup potegnili za "svoje potrebe".
Če pa opazite kakšno napako pa nam javite in bomo popravili. Posebej pri imenih in priimkih tekmovalcev je včasih cel cirkus razvozlati ali gre za enega tekmovalca, kateri se na eni tekmi prijavi pod enim imenom na drugi pod malo drugačnim ali za dva tekmovalca.
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

Re: SKUPNI REZULTATI DP2009

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » Po Jun 01, 2009 8:00 am

mamut napisal/-a:http://www.mamut4x4.com/?vsebina=123

Tukaj smo spravili skupaj neuradni pregled trenutnih skupnih rezultatov letošnjega prvenstva.
Žal hard kategorije še nimamo, ker imajo eni klubi malce težav z obdelavo podatkov, drugi jih pa skrivajo do nezavesti in jih v celem tednu po dirki niso sposobni v javnost spravit. :roll:

Če ima kdo fotko z hard rezultati iz Renč naj mi jo pošlje pa bomo objavili še to.

Drugače pa so rezultati neuradni in naj nihče ne zliva kakšne žolce po nas, objavljamo samo tisto kar smo si skup potegnili za "svoje potrebe".
Če pa opazite kakšno napako pa nam javite in bomo popravili. Posebej pri imenih in priimkih tekmovalcev je včasih cel cirkus razvozlati ali gre za enega tekmovalca, kateri se na eni tekmi prijavi pod enim imenom na drugi pod malo drugačnim ali za dva tekmovalca.


V renčah bodo dali uradne rezultate 3 mesece po dirki, pa ne bodo nič podobni tistim, ki so jih razglasili po dirki.
:twisted:
Slika

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Jun 04, 2009 2:01 am

Jaz imam pa eno vprašanje (spet :wink: )
Zakaj na teh tabelah ne navajajo tudi modela oz. znamke vozila? Meni se pa to zdi zelo pomemben podatek.

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » Če Jun 04, 2009 9:07 am

Tudi meni se zdi podatek sovoznik, model avta, kubatura, konji, ... pomemben ali zanimiv samo jih organizator ne navede zraven rezultatov kljub temu, da vsakič sproti na prijavnice pišemo cel kup podatkov, med drugim tudi vse zgoraj naštete.

Če mi jih tekmovalci sami javijo na moj mail ali ps jih bomo dodali v tabele.

lp, Mamut
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.

Uporabniški avatar
Filko
Prispevkov: 337
Pridružen: To Jan 06, 2004 7:58 am
Kraj: Nazarje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Filko » Če Jun 04, 2009 9:57 am

Glede na to da se nekateri rezultati čakajo po 3 mesece, bo verjetno še vsak dodaten podatek vse skupaj zamaknil še za kakšen mesec, tako da boljše da ostane kot je :shock:
Extremely anti diesel guy
It's better been judged by 12 then carried by 6.

Uporabniški avatar
mamut
Prispevkov: 1378
Pridružen: Sr Jun 11, 2003 12:52 am
Kraj: Mengeš - CRUISERLAND :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mamut » Če Jun 11, 2009 11:05 am

http://www.mamut4x4.com/?vsebina=123

tule so obnovljeni skupni rezultati za brzinc in soft.
www.mamut4x4.com ... največji izbor 4x4 opreme v Sloveniji.


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov