Srečanje v Goriških Brdih 2010

O offroad srečanjih in dogodkih
vasko
Prispevkov: 93
Pridružen: So Feb 28, 2009 6:45 pm
Kraj: brda

Srečanje v Goriških Brdih 2010

OdgovorNapisal/-a vasko » Če Sep 02, 2010 10:18 pm

JEEP CLUB BRDA VAS VABI 16. SREČANJE TERENSKIH VOZIL


Vabimo vas na 16. srečanje terenskih vozil, ki bo dne 24.10.2010 s pričetkom ob 7.30 uri. Prijave zbiramo prek maila jeepclubbrda@gmail.com. Prijave zbiramo do 22.10.2010. Več informacija na 031-209-651 Nataša oz. na
http://www.facebook.com/Jeep.club.Brda

http://www.jeepclubbrda.si/index.php/novice

Špotni pozdrav



JEEP CLUB BRDA
[url][/url]

vasko
Prispevkov: 93
Pridružen: So Feb 28, 2009 6:45 pm
Kraj: brda

OdgovorNapisal/-a vasko » Po Okt 11, 2010 4:55 pm

Jeep club Brda

Neblo 1/b

5212 Dobrovo v Brdih

Slovenija

info@jeepclubbrda.si Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.

jeepclubbrda@gmail.com Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.

http://www.jeepclubbrda.si/

http://www.facebook.com/Jeep.club.Brda



VABILO



Jeep club Brda prireja 16. mednarodno srečanje terenskih vozil, Brda 2010. Prireditev je družabnega značaja, kjer ni pomembna tekmovalnost, ampak uživanje v terenski vožnji po briških kolovozih.



Prireditev bo potekala v nedeljo 24.10.2010



Program: 24.10.2010

7:30 – 9:00 Vpis

9:00 Štart

okrog 13:00 Postanek za kosilo

nato nadaljevanje

malica pri znanem vinarju, kostanj

okrog 20:00 Prihod terencev nazaj na prireditven prostor in zaključek prireditve



Podrobne informacije v zvezi s pripravljeno progo dobite ob vpisu, oziroma ko dobite road-book.



POZOR!!!

Zaradi boljšega organizacije dogodka, prosimo vse udeležence da opravite predprijavo in sicer tako, da obiščete našo spletno stran (http://www.jeepclubbrda.si/) si skopirate prijavni obrazec (kliknite na povezavo> brda_2010_prijavnica.doc ) na računalnik, izpolnite, ter kot priponko pošljete na elektronski naslov jeepclubbrda@gmail.com Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. .

Predprijave potekajo do petka 22.10.2010. Prijaviti je treba VSE potnike.



PRIJAVA:

Štartnina znaša:

80,00 € / terensko vozilo
50,00 € /ATV quad
in jo lahko nakažete na TRR odprt pri:

Abanka Vipa d.d. 05100-8010826356

(ob plačilu navedite namen plačila: Brda 2010 »ime priimek«)



lahko pa poravnate tudi ob prijavi na dan prireditve.



!!! PROSIMO PRINESITE POTRDILO O PLAČILU S SEBOJ NA PRIJAVO !!!



Za morebitna dodatna pojasnila nas lahko kontaktirate:

+386 40 348 390 Vasja

+386 31 209 651 Nataša

info@jeepclubbrda.si Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.

jeepclubbrda@gmail.com Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.



Z veseljem pričakujemo vašo udeležbo



Športni pozdrav vsem ljubiteljem 4x4



Jeep club Brda

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » Po Okt 25, 2010 1:40 pm

Cestitam fantom organizacije, res lep zbor, iz italije smo se imeli vsi zelo lepo, blata je bilo cez usesa.

Kot ponavadi brici so pokazali kar veljajo, drugo leto nas bo se vec iz sosednje drzave.

Opazil sem, da ni bilo veliko udelezencel iz slovenije.... skoda, ker ne vedo kaj so si izgubili.

Kar tako naprej.

Uporabniški avatar
Rogi
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:48 am
Kraj: Plave

OdgovorNapisal/-a Rogi » Po Okt 25, 2010 4:56 pm

Cekini. :evil:

Uporabniški avatar
Zoran67
Prispevkov: 1003
Pridružen: So Mar 01, 2008 10:35 am
Kraj: Tolminske višave

OdgovorNapisal/-a Zoran67 » Po Okt 25, 2010 5:08 pm

cekini :evil:
prihodnost pripada tistim, ki verjamejo v lepoto svojih sanj

Uporabniški avatar
Al1975
Prispevkov: 405
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 5:15 am
Kraj: Bevke down town
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Al1975 » To Okt 26, 2010 6:17 am

velik cekinov :evil: :evil: :evil: :!:
Slika

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » To Okt 26, 2010 2:32 pm

Mislite, da ce greste na dan nedelije na sprehod zdruzino da boste porabili dosti manj?

Za tako organizacijo in vse kar so nudili zmoje strani cena je bila se kar vgodna.

Sedaj da neboste mislili da sem kak miljoner in tudi tisti, ki so se vdelezili zbora so samo ljubitelji terenskih vozil kateri radi pridejo na taka srecanja kjer lahko recemo da smo se vozili skoraj nic po asfaltu.

Problem je drugi kolko si res ljubitelj terenskih vozil.

Se eno stvar ne verjamem da v Sloveniji kak drugi klub se lahko privosci organizirat tak zbor.

S tem ne mislim zalit druge klube ma zakone, ki imate po Slovenji so zelo ostri in mislim tudi pravilni.

ps: Mislim, da Brici bi vam morali bit za zgled.

Vasko kaj me lahko kaj poklices ker potrebujem informazije o zboru, ukolikor Tiziano potrebuje nekaj materjala da bo lahko dal na Italijanske revije.

Uporabniški avatar
Rogi
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:48 am
Kraj: Plave

OdgovorNapisal/-a Rogi » To Okt 26, 2010 3:53 pm

Ne vem kaj so ti nudili. Lepo če si zadovoljen. Mogoče je bilo res vredno tistih cekinov, vendar kar so v vabilu ponujali zagotovo ni bilo. Mogoče bi tudi ceno morali postaviti na osebo. Če si imel poln terenec, potem res ni bilo drago, če ne, pa. Sam sem se letos udeležil kar nekaj srečanj za precej manj cekinov in precej več vožnje, napr. dva dni vožnje po terenu (blato, spusti, klanci..) vožnja po poligonu, nočni RB, druženje, odlična družba, hrana, majica srečanja in vse to skupaj za 20€ na osebo, (otroci do 14 leta zastonj). Je pa res, da je potrebno imeti kakšnega sponzorja, da s tako ceno prideš skozi.

Lahko pa si prepričan, da je bila cena tista, zaradi česar ni bilo več vozil iz Slovenije. Tudi sam bi prišel, saj mi je to najbližje srečanje, vendar cena je bila krepko previsoka. Mogoče pa organizator noče, da pride več vozil iz Slovenije. Pa še nekaj: večkrat sem prebral vabilo, vendar podatka, kje je zborno mesto - štart nisem našel.

alesnl
Prispevkov: 237
Pridružen: Pe Apr 18, 2008 6:43 pm
Kraj: gorica

OdgovorNapisal/-a alesnl » To Okt 26, 2010 4:18 pm

Mah za 20 eurov niti stroskov za dovoljenja ni dovol, ma sej ni vazno.

Ma smo sigurni, da to ni bil kak zbor na crno organiziran.....

Ko bo kak zbor tako organiziran po "predpisih" okoli po sloveniji in startnina bo 20 e (kar mislim da ni dovolj niti za fotokopije) poklicime pustim ti mojo stevilko 0039 333 5858259.

Bom prvi na startu.

Uporabniški avatar
Zoran67
Prispevkov: 1003
Pridružen: So Mar 01, 2008 10:35 am
Kraj: Tolminske višave

OdgovorNapisal/-a Zoran67 » To Okt 26, 2010 5:04 pm

zanimivo bi bilo napisati kje je bil še dražji zbor v Sloveniji, pa jih malo primerjati :twisted:
prihodnost pripada tistim, ki verjamejo v lepoto svojih sanj

Uporabniški avatar
Rogi
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:48 am
Kraj: Plave

OdgovorNapisal/-a Rogi » To Okt 26, 2010 6:12 pm

alesnl napisal/-a:Mah za 20 eurov niti stroskov za dovoljenja ni dovol, ma sej ni vazno.

Ma smo sigurni, da to ni bil kak zbor na crno organiziran.....

Ko bo kak zbor tako organiziran po "predpisih" okoli po sloveniji in startnina bo 20 e (kar mislim da ni dovolj niti za fotokopije) poklicime pustim ti mojo stevilko 0039 333 5858259.

Bom prvi na startu.


Ne mi rečt, da za 20 - 30€ po osebi ni moč organizirat srečanja. Saj ne bi bil samo en udeleženec. Pa še kakšen sponzor.

Tornadu je uspelo organizirat srečanje celo za 10€ - pa smo se fajn imeli pozno v noč.
http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... php?t=9295
Pa ne samo Tornado. Malo preglej forum pod Srečanja, pa boš videl, da so vsa srečanja bila v tem cenovnem srečanju ki sem ga jaz navedel.

Ne bom več polemirizal, povedal sem samo svoje mnenje zakaj smatram, da je bilo malo vozil iz Slovenije in takega mnenja je precej mojih prijateljev. Vse bolj sem prepričan, da je srečanje v Brdih organizirano za izbrance, ki si to lahko privoščijo.

Mihevc
Prispevkov: 275
Pridružen: Pe Apr 23, 2010 6:28 pm

OdgovorNapisal/-a Mihevc » To Okt 26, 2010 7:40 pm

Moram priznat, da sem tudi jaz imel namen pridit z družino na srečanje.
Vendar sva se s mojo strinjala da je pre-drago,zato smo se raje odpravili malo na potep naokoli !
Zato se strinjam s kritiki!

Lp.Mihevc t
,,ni vse zlato,kar se sveti"

offcesta
Prispevkov: 158
Pridružen: Po Dec 28, 2009 11:11 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a offcesta » To Okt 26, 2010 9:20 pm

80e za en dan pa en sf.... kosiu? kaj so ti dal se avto tm da si ga lahko mal lomu po brdih? :twisted:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Okt 27, 2010 2:45 am

Saj ni nobene kritike. Tako rogi kot lom17 sta pač izrazila svoje mnenje o tem zakaj ni bilo veliko udeležencev iz SLO.
Tudi sam mislim da je bil to poglavitni razlog neudeležbe in se povsem strinjam z rogijem oziroma s tistim kar je napisal o ostalih srečanjih. Kar nekaj jih je bilo z sprejemljivo štartnino. To je veliko denarja ljudje moji, poleg tega so pa še stroški zraven tako da na koncu takle izlet stane kar blizu 200€, če si pa za povrhu goba kot jaz, pa še kakšen ojro več....
Organizator pa tudi ima svoje razloge za svoje ravnanje oziroma da odloča o višini štartnine. Se je pač tako odločil in tu ni kaj debatirat.
Zanimivo je recimo da je ravno danes organizator Labina izpostavil popolnoma enak "problem".
Pravi namreč, da se jih je precej že prijavilo vendar le slovencev in italijanov, domačinov pa skoraj ni. In sprašuje če je mogoče štartnina vzrok temu. Pa znaša le borih 20€ na osebo, kar je po mojem mnenju za dvodnevni event in tak program kot so ga pripravili smešno niska cena.
Očitno gre za podobno zadevo le da je za njih že 20€ veliko oziroma bolje rečeno preveč.
Radi se imejte ne glede na višino štartnine :wink:

Lp

AndrejJCB
Prispevkov: 48
Pridružen: To Okt 26, 2010 2:50 pm
Kraj: Goriška Brda

OdgovorNapisal/-a AndrejJCB » Sr Okt 27, 2010 9:06 am

offcesta napisal/-a:80e za en dan pa en sf.... kosiu? kaj so ti dal se avto tm da si ga lahko mal lomu po brdih? :twisted:


Za 80€ si dobil jutranji zajtrk (brioš, čaj ali kava), kosilo (pasulj), popoldan pečen kostanj ob mladem vinu, za zaključek pa degustacija vin vinarja Čarga in pa pokušnja avtohtonih briških salam mesarije Peršolja.

Proga je bila tako zasnovana, da je bilo poskrbljeno za "navadna", kot tudi "močnejša" terenska vozila.

AndrejJCB
Prispevkov: 48
Pridružen: To Okt 26, 2010 2:50 pm
Kraj: Goriška Brda

OdgovorNapisal/-a AndrejJCB » Sr Okt 27, 2010 9:18 am

V ceni 80-ih € so všteta tudi vsa dovoljenja za organizacijo takšnega dogodka. Od državne direkcije za ceste, upravnih enot, občine, policije, reševalcev in gasilcev. V stroške se šteje tudi popravilo trase po prireditvi!

Traso se lahko prevozi le s pomočjo road book-a, tako, da težko verjamem, da je v vozilu lahko en sam!

Primerjava srečanja terenskih vozil v Brdih s katerim koli srečanjem ala " vozite v koloni za menoj za 10€" je brez predmetna!!

Upam, da bomo v prihodnje s pomočjo še kakšnega spozorja še bolj konkurenčni.

Uporabniški avatar
Rogi
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:48 am
Kraj: Plave

OdgovorNapisal/-a Rogi » Sr Okt 27, 2010 10:26 am

AndrejJCB napisal/-a:
offcesta napisal/-a:80e za en dan pa en sf.... kosiu? kaj so ti dal se avto tm da si ga lahko mal lomu po brdih? :twisted:


Za 80€ si dobil jutranji zajtrk (brioš, čaj ali kava), kosilo (pasulj), popoldan pečen kostanj ob mladem vinu, za zaključek pa degustacija vin vinarja Čarga in pa pokušnja avtohtonih briških salam mesarije Peršolja.

Proga je bila tako zasnovana, da je bilo poskrbljeno za "navadna", kot tudi "močnejša" terenska vozila.


Po moje letos najboljši event vsaj v bližnji okolici je pripravil "Uspon" iz Klane. Prišli smo že v petek zvečer. Pijača za dobrodošlico. Kampiranje do nedelje. Kamp rejen, voda, WC-ji kemični, vse pokošeno, stalno gorel taborni ogenj, zjutraj zajtrk (po izbiri burek, jajca, kava, čaj), panoramska vožnjja- res v koloni, ampak je bilo kaj videt, druženje.., kosilo na terenu (testenine z golažem, pijača pivo ali brezalkoholna pijača), sproščanje v gramoznici, nato vožnja v kamp, preizkus na poligonu, izbor najlepšega terenca, večerja - žar poizbiri, ponoči nočni RB(odlična trasa, vsponi spusti, hitrostne preizkušnje, ogromno blata), zjutraj ponovno zajtrk, panoramska vožnja-kar zahtevna, kar nekaj se jih je vitlalo, praznilo gume..., kosilo, razglasitev rezultatov nočnega RB, pijača za slovo, ker nismo več vzdržali, ostali pa so se ponovno preizkusili na poligonu, majica srečanja (dobili so jo vsi tudi otroci ki so imeli vse zgoraj navedeno zastonj. Cena :shock: 20€ na udeleženca. Pa še vse je bilo organizirano v času občinskega praznika in so istočasno potekale tudi druge prireditve, srečanje kamionistov, tekme MTB, gasilcev, plesi, tako da če si imel še kaj volje in moči ni bilo nič spanja.

Enodnevna srečanja pa so bila v bližnji okolici organizirana na obali, na bistriškem (Tornado 2x) Planota na Šentviški gori... Cene od 10-20€ na osebo. Pa so bila vsa srečanja dobro organizirana in smo se fajn imeli, je pa mogoče res, da vsa niso imela vseh papirjev ma solokalne oblasti to tolerirale. Z RB je pa tako, da če tekmuješ, potem jeb to eno, če pa ti ni do rezultata, ga pa lahko prevoziš, da se nekomu priključiš, počakaš naslednjega...

AndrejJCB
Prispevkov: 48
Pridružen: To Okt 26, 2010 2:50 pm
Kraj: Goriška Brda

OdgovorNapisal/-a AndrejJCB » Sr Okt 27, 2010 10:56 am

Rogi, kot si povedal "je pa mogoče res, da vsa niso imela vseh papirjev ma so lokalne oblasti to tolerirale".
S tem si povedal vse.

Pa še to, štart dogodka je bil viden na naši strani www.jeepclubbrda.si in pa na facebook-u. Še več, še GPS - koordinate smo navedli!

In na kocu še to; Jeep club Brda si želi, da pride čim več vozil iz Slovenije.

AndrejJCB
Prispevkov: 48
Pridružen: To Okt 26, 2010 2:50 pm
Kraj: Goriška Brda

OdgovorNapisal/-a AndrejJCB » Sr Okt 27, 2010 12:43 pm

Pa še povezava do slik 16. mednarodno srečanje terenskih vozil Goriška Brda http://www.jeepclubbrda.si/index.php/fotogalerija/category/2-sreanje-2010

Uporabniški avatar
Zoran67
Prispevkov: 1003
Pridružen: So Mar 01, 2008 10:35 am
Kraj: Tolminske višave

OdgovorNapisal/-a Zoran67 » Sr Okt 27, 2010 5:55 pm

kot izgleda je vsak z svojo mislijo zadovoljen, pa naj tako ostane. Brez veze, da eden drugemu pamet solimo - šli bomo tam kjer se nam bo zdelo, če pa bodo prireditelji nezadovoljni z udeležbo, bodo pač razmislili kaj se jim splača... :veselo_za_volanom: :amen:
prihodnost pripada tistim, ki verjamejo v lepoto svojih sanj

Uporabniški avatar
Rogi
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:48 am
Kraj: Plave

OdgovorNapisal/-a Rogi » Sr Okt 27, 2010 7:20 pm

AndrejJCB napisal/-a:Rogi, kot si povedal "je pa mogoče res, da vsa niso imela vseh papirjev ma so lokalne oblasti to tolerirale".
S tem si povedal vse.

Pa še to, štart dogodka je bil viden na naši strani www.jeepclubbrda.si in pa na facebook-u. Še več, še GPS - koordinate smo navedli!

In na kocu še to; Jeep club Brda si želi, da pride čim več vozil iz Slovenije.


Povdarek je bil na vsa (društva). Videl sem, da ste imeli tudi kar nekaj sponzorjev. Je pa res, da ste dokaj staro društvo in ponavadi z leti upade tudi prostovoljno delo pri članih. Mogoče je bil to vzrok. Mogoče ste morali podplačevati uradnike za dovoljenja? Sicer pa brez zveze. Glavno, da ste imeli dobro udeležbo -kar je videti iz fotografij -, da ste bili vi in udeleženci zadovoljni, kdor si lahko privošči pa naj izvoli.

Vidim pa da ne priznaš napake. Nikjer ni bilo vidno mesto zbora, samo, po mojem razumevanju, sedež društva.

Po fotografijah, pa vidim, da ste se tudi vi vozili v koloni in vozila so bila dokaj čista, razen ene blatne gume (razumem za izven poti niste imeli dovoljenja).

Želim vam še mnogo uspehov pri delovanju društva, užitkov pri vožnji in organizaciji srečanj (z mano ali brez mene in večjega števila slovenskih vozil).

Uporabniški avatar
Matt
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 9:39 pm

OdgovorNapisal/-a Matt » Sr Okt 27, 2010 8:51 pm

hej..

men se 80 euro ne zdi tok velik, sem že sam organiziral par stvari in vem ni lih dela sam za 5 min. Vsa čast punce in fantje za to :))
men je sam žal da nism prišel, škoda da je bilo v nedeljo :)
drugo leto pridem sigurno :))

še enkrat vse pohvale...

Uporabniški avatar
Rogi
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Mar 08, 2010 12:48 am
Kraj: Plave

OdgovorNapisal/-a Rogi » Sr Okt 27, 2010 10:03 pm

Tudi meni ne. Ma za enodnevno srečanje pa.
Koliko si dal na Planoti?

Uporabniški avatar
Matt
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 9:39 pm

OdgovorNapisal/-a Matt » Sr Okt 27, 2010 11:15 pm

Rogi napisal/-a:Tudi meni ne. Ma za enodnevno srečanje pa.
Koliko si dal na Planoti?


Planota je res super ugodno...
Kar tudi drugo leto sigurno pridem :)

:veselo_za_volanom:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Okt 28, 2010 1:29 am

Matt napisal/-a:
men se 80 euro ne zdi tok velik...


Rogi napisal/-a:Tudi meni ne.


Pol pa ziher nista zaposlena v gospodarstvu :lol:


Vrni se na “Srečanja”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 41 gostov