now forum

Knjiga gostov za Niva Offroad Team
Uporabniški avatar
miha
Prispevkov: 415
Pridružen: So Nov 08, 2003 3:33 pm
Kraj: Gabrovka GPS N46° 00' ,E15° 00'
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miha » Če Jan 27, 2005 5:37 pm

ludwig napisal/-a:Ne, v 100-ki pa še nisem sedel.....še nisem tak Calvo. Žal.
Kaj ima 80-ka takega?
Vse. Ko zapreš vrata maš občutek, da sediš v sefu narodna banke.
Ko zalufaš moraš pogledat obratomer, da vidš če je res avto užgal, ker čuješ ga ne.
Ko pohodiš gas, je podoben občutek kot v avionu ko vzleta.
Ko se pelješ 180, je not smrtna tišina.
Ko greš na teren misliš da maš goseničarja, še preden vklopiš
zadnjo IN sprednjo špero itd, itd....
Plus leder, TV, navigacija, klima, VSA elektika, špegli, sedeži, gretje sedežev....ma konc od avta....
Pol greš pa na nemški off road forum, pa vidiš post v katerem tip pravi da, je naredil 700 k km in da je avto super, samo da bi si kupil motor na zalogo če ga kdo ima, ker sicer z motorjem nima nobenih težav, ampak ima namen ta avto imeti še doolgoooooo časa.....


Marolt, daj našega Ludeja še enkrat pelji v Grandu, mislim da je te občutke pobral iz Gradca, ampak slovenskega.
Rekli so da tu ni poti, jaz sem jih videl na tisoče !
Dobri planinski čevlji.

Uporabniški avatar
Cap
Prispevkov: 155
Pridružen: Če Dec 16, 2004 11:20 am
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a Cap » Pe Jan 28, 2005 1:21 am

Ob takem pretiravanu o lastnostih Toyote, užaljeni lastnik Nissana težko ostane brez besed, pa tudi lastniki ostalih terencev bi verjetno zlahka našli primerjave s to precenjeno tvrdko.

ludwig napisal/-a:Toyota: Kaj ima 80-ka takega?
Vse. Ko zapreš vrata maš občutek, da sediš v sefu narodna banke.
Nissan: Predvsem pozimi se mi je že parkrat zgodilo, da se ni dalo vrat odpret.

Toyota: Ko zalufaš moraš pogledat obratomer, da vidš če je res avto užgal, ker čuješ ga ne.
Nissan: Tudi meni občasno starter nagaja.

Toyota: Ko pohodiš gas, je podoben občutek kot v avionu ko vzleta.
Nissan: Ja, ko se je snela cev s turbine je bil podoben zvok, pa še letelo je nekje do 0,05 macha.

Toyota: Ko se pelješ 180, je not smrtna tišina.
Nissan: Smrta tišina v kabini je že nekje od 90 km/h naprej, sicer se pa tako in tako pri tej hitrosti ne da več pogovarjati.

Toyota: Ko greš na teren misliš da maš goseničarja, še preden vklopiš
zadnjo IN sprednjo špero itd, itd....
Nissan: Po terenu ravno tako bolj počasi vozi.

Toyota: Plus leder, TV, navigacija, klima, VSA elektika, špegli, sedeži, gretje sedežev....ma konc od avta....
Nissan: špegli, sedeži, konc od avta, elektrika - a je motorček za desno šipo še naprodaj ?

Toyota: Pol greš pa na nemški off road forum, pa vidiš post v katerem tip pravi da, je naredil 700 k km in da je avto super, samo da bi si kupil motor na zalogo če ga kdo ima, ker sicer z motorjem nima nobenih težav, ampak ima namen ta avto imeti še doolgoooooo časa.....
Nissan: Tudi na slovenskem off road forumu si je kakšen bivši lastnik GRa omislil dodatnega za rezervne dele, pa kaj ?



...povrh vsega je pa še prekislo to sadje
LP Andrej

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Jan 28, 2005 7:22 am

Ej Ludwig!
A o Toyoti govoriš!!??
Saj veš, ta zmeda glede oznak, pa sem mislil, da o kakšnem RR nakladaš.

Hvala, hvala,:skace_od_srece: ampak malo pa vseeno pretiravaš. Ali greš v službo na Toyota Adria mogoče??
Sedaj se bom vsakič, ko poslušam precej glasno žuborenje (kamionsko) dizla pred semaforjem, nate spomnil in ga ne bom več slišal.
Ampak Toyota je zakon. Ta velika (očitno o tej govoriš) pa verjetno še bolj.

LP
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Ludwig
Prispevkov: 1118
Pridružen: So Jul 26, 2003 10:38 pm
Kraj: Moravče
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ludwig » Pe Jan 28, 2005 10:27 am

2 Cap: Motorček je še naprodaj in tudi 90% ostalega avta, kar pomeni da je bil moj GR dober stroj in nisem rabil veliko rezervnih delov. Mislim pa da se Gr-ja s Toyoto 80 ne da in ne sme primerjati. To sta dva zelo različna avta. Že med 120 in 205 konji je kar velika razlika....
God shave the queen...


Vrni se na “Niva Offroad Team”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov