lada ne štarta

Knjiga gostov za Niva Offroad Team
Uporabniški avatar
robekdom
Prispevkov: 195
Pridružen: So Mar 29, 2008 9:55 pm
Kraj: logatec

lada ne štarta

OdgovorNapisal/-a robekdom » Po Apr 26, 2010 5:16 pm

Oj, mam eno vprašanje. Lada mi je čez zimo stala in sedaj ko sem jo poizkusil vzgati ne vžge. Akumolator je dober in avto lepo vergla. Svečke so nove in z dobro iskro. Bencinska pumpa dela, bencin pride do vpljinjača, v njem pa ne duha ne sluha od njega. Metuljček je popolnoma suh iz šobe pa na njega tudi med verglanjem in ob odprtem gasu ne teče čisto nič, kaka kapljica tu in tam. Ali je možno, da se je njekje v upljinjnaču ujela smet. Kaj bi še lahko poleg tega bilo?
Niva je 1,7 l99.
:D

Uporabniški avatar
kursk
Prispevkov: 94
Pridružen: Če Avg 20, 2009 9:05 am
Kraj: tmin

OdgovorNapisal/-a kursk » Po Apr 26, 2010 8:18 pm

pober dol filter, pa prov malo benza uli v kolektor in daj roko na sesalni bel, seveda ti more nekdo verklat, da ustvari vakum .....sm pazi da ti koze ne sname z roke :)

men je isto delala...sm da sm ta problem mew pr 1.6

Uporabniški avatar
robekdom
Prispevkov: 195
Pridružen: So Mar 29, 2008 9:55 pm
Kraj: logatec

OdgovorNapisal/-a robekdom » Po Apr 26, 2010 11:27 pm

Oj, a pol če dvignem metuljčka in vlijem not mal benza pa z roko pokrijem luknjo in zaverglam bi moralo potegnit od vakuma tisto smet ven?
K sem že probaval brez benza isto samo ni potegnilo. Kako komplicinran pa je ta upljinjač je enojni. Ali je lahko problem v kakih akutatorjih in elektriki?
lp
Domen

Uporabniški avatar
kursk
Prispevkov: 94
Pridružen: Če Avg 20, 2009 9:05 am
Kraj: tmin

OdgovorNapisal/-a kursk » To Apr 27, 2010 9:01 pm

robekdom napisal/-a:Oj, a pol če dvignem metuljčka in vlijem not mal benza pa z roko pokrijem luknjo in zaverglam bi moralo potegnit od vakuma tisto smet ven?


ja men je poteglno benz.....naj bi tud smet ...je pa seveda odvisno, a je pa smet not...da te kaj dugega ne jebe ?!?!?

Uporabniški avatar
robekdom
Prispevkov: 195
Pridružen: So Mar 29, 2008 9:55 pm
Kraj: logatec

OdgovorNapisal/-a robekdom » To Apr 27, 2010 11:00 pm

Kaj drugega pa imaš v mislih, kaj bi še lahko bilo?
hvala ti za trud :D


Vrni se na “Niva Offroad Team”

Kdo je na strani

Po forumu brska: Bing [Bot] in 22 gostov