Vprašanje za Admine

Predlogi, kritike, ideje, ...
Aleksander
Prispevkov: 44
Pridružen: Sr Mar 02, 2022 2:20 pm

Re: Vprašanje za Admine

OdgovorNapisal/-a Aleksander » Po Dec 05, 2022 7:23 am

Pretežni del na forumu se dogaja okoli kupim prodam. Predlagam, da se pri forumu "avtomobili in oprema", oprema nanaša na avto opremo, ki izboljša vozne lastnosti avta in off road prilagoditve. Se pravi, kar je na avto pritrjeno (snorkli, platišča...).
Nov podforum "off-road in overland oprema" pa bi se nanašala na vse kar potovanje naredi varno ali prijetno (kuhinja, šotori, vlečno izvlečna oprema, kovčki, lopate...).

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

Re: Vprašanje za Admine

OdgovorNapisal/-a gregor » Po Dec 05, 2022 9:23 am

V bistvu je podfrum Pesek namenjen temu, pesek in ostala potovanja. Tako da debate okoli opreme za potovanja lahko po mojem mirno objaviš v podforumu Pesek.
Oglasov ni toliko, da bi jih bilo smiselno razbijati v podoforume.
Če je preveč podforumov, postane nepregledno. Vsaj meni.
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Re: Vprašanje za Admine

OdgovorNapisal/-a miran » Po Dec 05, 2022 11:18 am

Gregor ima prav!
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
LocoWay
Prispevkov: 38
Pridružen: Sr Mar 01, 2023 5:55 pm

Re: Vprašanje za Admine

OdgovorNapisal/-a LocoWay » Pe Apr 21, 2023 11:09 am

Eno vprašanje in ena pobuda:

1. Vprašanje: meni ne dela obveščanje po emailu.

Screenshot 2023-04-21 102933.png


Obvestila dobim, emaila pa še nikoli. To komu dela?


2. Pobuda: polno je enih starih prispevkov, ki imajo nedelujoče linke, predvsem do slik. Bi lahko to uredili? Vem, da je komplicirano in večslojno, ampak vseeno,npr:
- da bi vsak uporabnik zase lahko stare linke preko urejevalnika posodobil (označeno bi imel, kateri so nedelujoči)
- da bi vnaprej vse slike iz linkov izven foruma avtomatično shranili lokalno in linke avtomatično popravili na lokalno pot
Do 2023: 5 motorjev, 31 avtov, skupaj 1.516.000 prevoženih km

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Re: Vprašanje za Admine

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Apr 21, 2023 11:55 am

Le počasi!
Če še nisi opazil, ta forum deluje brez kakršnihkoli reklam in ostalih marketinških posiljevanj. Tudi zastonj! Za vse! In vse to nam omogoča(jo) nekateri entuzijasti, ki to počno iz dobre volje. Zato, lepo prosim, bodi hvaležen, da sploh deluje in ne naštevati, kaj vse bi lahko še bilo. Prepričan pa sem, da bi ti naši entuziasti rade volje sprejeli medse kakšnega nadobudneža, ki bi jim pomagal. Zastonj in v prostem času, pa mogoče še pokril kakšen strošek povezan z našim forumom.
Kar se pa izginotja starih slik tiče, pa ni krivda na naši strani, ampak na strani "shrani.si", ki je pred kratkim izdihnil. Osebno upam, da "picr.de", ki ga sedaj uporabljam, čaka še dolgo brezplačno življenje.
:stari_pridiga:
Miran
PS: izkoriščam priliko in se še enkrat zahvaljujem vsem, ki so "krivi" za delovanje tega foruma!
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
LocoWay
Prispevkov: 38
Pridružen: Sr Mar 01, 2023 5:55 pm

Re: Vprašanje za Admine

OdgovorNapisal/-a LocoWay » Pe Apr 21, 2023 2:58 pm

Razumel. Če lahko kaj pomagam, pa me kontaktirajte na ZS.
Do 2023: 5 motorjev, 31 avtov, skupaj 1.516.000 prevoženih km

Uporabniški avatar
rx
Prispevkov: 704
Pridružen: Ne Dec 14, 2014 4:08 pm
Kraj: Texas

Re: Vprašanje za Admine

OdgovorNapisal/-a rx » So Apr 22, 2023 7:02 am

Če bi kdo kdaj rekel, da potrebuje pomoč ali da bi se dalo mogoče možnost administriranja še komu.. Bi rade volje pomagali. Jaz sem pred časom dal request za en simpl plugin pa je bil ignore.. Jebiga, prosil nebom :)

Vse prošnje katere je naštel locoway en mulc na tejle stari phpbb skonfigurira med jutranjim kofetom..

Kolk je stroškov s tem forumom? Vseskupej 0, domena je 15e, hosting lih en tolk.. Ja, res je dobra volja nekaterih.. ni zastonj, ni pa pa nobena raketna znanost in celo premozenje.
Don Felipe > Google :D


Vrni se na “O forumu ...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov