Friziranje e-skuterja - na pomoč!!

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Friziranje e-skuterja - na pomoč!!

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Dec 30, 2022 9:39 pm

Za cijazenje po kampih in okolici med počitnicami sem si nabavil e-skiro - pručko. Pozneje sem pomislil, da bi se z njim vozil tudi doma, predvsem do trgovine in nazaj. Ideja odlična...a kaj, ko je klanec do doma prestrm in uporabnik skiroja malenkost preobilen... zmanjka moči in me ne potegne do vrha. Hebi ga, tako je. Zaradi k. skiroja ne mislim shujšati, tako, da ni druge možnosti, kot da ga sfriziram. Pa ne, da bi šel hitreje, tudi avtonomija akumulatorja ni ovira, saj imam do trgovine in nazaj cca 10 km. Rad bi imel malo več navora ali moči. Le toliko, da mi zadnji slab km ne bi bilo treba poganjati še z nogo.... povrh vsega pa še nihče od nasmejanih mimoidočih ne plača karte za humoristično predstavo.
No sedaj pa resno: pozna kdo mojstra, ki bi mi znal in hotel tega kitajčka malo prilagoditi mojim potrebam in željam (še en motor v prednje kolo, prilagoditev ecu...).
Hvala!
Miran
Slika
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

Re: Friziranje e-skuterja - na pomoč!!

OdgovorNapisal/-a gregor » So Dec 31, 2022 12:04 am

Tudi baterij bo verjetno premalo, zaradi toka. Pa potem drug BMS kontroler za nadzor polnjenja/praznjenja baterije...
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Re: Friziranje e-skuterja - na pomoč!!

OdgovorNapisal/-a miran » Po Sep 11, 2023 11:50 pm

Rešen problem. Mi je en mojster nekaj počaral okoli elektronike in zadeva (zaenkrat) gre. Preverjeno. A pije kot prasica. Elektriko. Naslednja investicija bo močnejši paket baterij.
Nikoli konca :D
dokler ne pridem nazaj še nisem šel


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov