Sovražniki narave št.1

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Po Okt 20, 2008 6:10 pm

Miki & Gigi napisal/-a:Fantje kaj nebi pogledali kaj se skriva pod davčno številko ORZS in boste hitro ugotovili da bistveno ne boste menjali vodstva ( saj ne predsednika ). Ostali pa so v vodstvu najpogosteje predsedniki klubov v zvezi, ozirama vodstveni ljudje klubov. Pa še tem so nekakor vezane roke zaradi koalicije med pohorjem in ARO inč e se pravilno ne lobira ne prideš nikamor . BISTVO JE UGOTOVITE KAJ JE POD DAVČNO ŠTEVILKO !!!!! VSE BO VAM JASNO !!! DA vidimo gdo bo prvi ugotovil pa bo lepa tema . Alien nisi daleč od resnice . Lep pozdrav vsem

Vesel bom, če boš razložil in argumentiral svoje izjave.
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Okt 20, 2008 8:55 pm

Miki & Gigi......če bi se razpisal...... :shock: pa se nočem, ker ne bi rad
da tole izpade kot napad na orzs ........
Lepo je pa pogledat prazno rubriko pod ustanovitelji........Pri HORSU piše kdo so......OR klubi :wink:
Nebivedu nea se zajebavli......

http://24ur.com/novice/slovenija/nadzor ... nasal.html
Poln kufer mam vsega.......v soboto je itak skupščina....organizacije ki ne obstaja.......pol se pa vidmo :wink:

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Po Okt 20, 2008 9:04 pm

Kleno napisal/-a:Enkrat bi prav rad naletel na enega takega iniciativca/primitivca. Ves žolč, ki sem ga kdaj nabral bi nanj zlil. :z_kijem_v_roki: Pa naj bo še tako primitivno ... bo vsaj na njihovem nivoju.

... na, se mi že mazolji delajo... :roll:


He he he Kleno ...js bi bil pa prav vesel da mi pristopi ena luštna damica....
pa tut če je antiproti........bi jo zapeljal in argumentiral da se moti......in potem bi širila mojo "vero"
Tisto zapeljal sem mislil z terencem........da ne bo nesporazuma in napačnih interpretacij........nisem js tak :wink:

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Okt 21, 2008 11:51 am

Gospodje: s takim :z_kijem_v_roki: pristopom boste pa res veliko dosegli. Dajte se malo brzdat!
Tako kot mi mislimo (in si želimo), da imamo pravico se voziti skoraj povsod, tako imajo nekateri drugi pravico misliti, da je treba vse avtomobile, ki v zrak izpustijo več kot en prdec (hvala Vigadu, na zelo simpatičen izraz si me spomnil) škodljivih snovi, prepovedati, njihove lastnike pa na križ pribiti. Razlika je v tem, da mi svoje želje kažemo s :z_kijem_v_roki: oni drugi pa z brhkimi dekleti. In kdo mislite bo uspel pri naslednji noveli zakona o vožnji v naravnem okolju??
Zavedajte se, da naš forum berejo tudi predstavniki naše ljube oblasti (nagradno vprašanje brez nagrade: kaj je bilo z letošnjimi Šavrini 4x4? In zakaj?).
Zresnimo se!
Odločiti se je treba, kaj bi sploh radi. Jaz recimo navijam za organ, ki bo zraven, ko se bodo sprejemali državni akti, ki urejajo vožnjo z našimi 4x4 ljubljenčki. Takrat bo treba tudi kaj žrtvovati in ne le dobiti.
Kdo drugi mogoče navija za drugačen odnos do 4x4 tekem. Tudi prav.
Nekdo tretji predlaga nov ne vem kaj. Tudi prav.
Zato se je treba na tem sestanku dogovoriti in uskladiti. In prosim brez :z_kijem_v_roki:
Še enkrat sprašujem: a bi bil kdo tako prijazen, da našteje vsaj nekatere od članov tistega organa pri ORZS, čez katere tako pljuvamo.
:stari_pridiga:
LP Miran

PS: Vigadu, če mi boš poleg izraza našel še ustreznega Smeškota, ga bom z veseljem uporabljal. Že v naprej hvala.
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » To Okt 21, 2008 12:14 pm

miran napisal/-a:Razlika je v tem, da mi svoje želje kažemo s :z_kijem_v_roki: oni drugi pa z brhkimi dekleti. In kdo mislite bo uspel pri naslednji noveli zakona o vožnji v naravnem okolju??


Miran, večinoma se višje oblasti vozijo s SUVi in terenci, tako da najbrž ne bodo šli v svojo skledo pljuvat. Recimo Jankovič (župan Ljubljane) je prešaltal iz Grand Cherokeeja na toyoto hillux.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Okt 21, 2008 12:31 pm

Ej Nebivedu! Dobrodošel na Zemlji!
Velika večina šminkerjev z njihovimi 4x4 vozili NIKOLI ne zapelje dol iz asfalta. Pa magari če imajo šnorklje, pijaštre in pokrovčke na avtih. Zato se njim prepoved vožnje v naravnem okolju močno, močno fučka.
In še enkrat: predpisov ne bomo spremenili tako, da bomo s prstom kazali na druge, mogoče nam jih bo uspelo le, če bomo dokazali, da lahko tudi mi prispevamo k izboljšanju situacije. Kako? Recimo z našo disciplino. Pa verjetno še s čim.
LP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » To Okt 21, 2008 1:16 pm

Moje osebno mnenje je da se moramo ločit od ostalih v istem košu. Mislim na ATV-je (4kolesnike) in motokrosiste. Definitivno se mi manj kot oni vozimo po čistem terenu in mnogo več od njih po kolovozih, starih napol zakritih makadamskih cestah in po drugih gozdnih in ostalih cestah.

Najbrž bi bilo že dovolj, da bi dosegli tisto, kar sem na začetku napisal; V vsaki pokrajini en predel, kjer bi se lahko vozili po terenu, ali pa da naj bolj sprostijo zakonodajo, da se lahko vozimo po vseh makadamskih poteh in kolovozih. In da trije terenci v koloni niso organizirana vožnja po terenu.

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Okt 21, 2008 1:41 pm

Nebivedu napisal/-a:...
In da trije terenci v koloni niso organizirana vožnja po terenu.

:aplavz:
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » To Okt 21, 2008 2:33 pm

miran napisal/-a:PS: Vigadu, če mi boš poleg izraza našel še ustreznega Smeškota, ga bom z veseljem uporabljal. Že v naprej hvala.


http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... 4729#44729
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Sr Okt 22, 2008 7:05 am

Kleno, taki nimajo spoštovanja in inteligence, to so ovce, ki slepo sledijo. Ti ga v nekaj prepričaš in on bo to vneto zagovarjal.

tata
Prispevkov: 45
Pridružen: So Sep 20, 2008 10:13 am
Kraj: Sarajevo

OdgovorNapisal/-a tata » Sr Okt 22, 2008 8:59 am

Koliko sam vidjeo,Engleska kraljica vozila se u koloni terenaca u kojoj je bilo vise od tri vozila :shock: DA li je po tumacenju ovih zastitnika prirode napravila prekrsaj? :?: :?: :?: :D :D :D
Ferozista

Uporabniški avatar
andsuzuki
Prispevkov: 380
Pridružen: Pe Jul 07, 2006 2:49 pm
Kraj: Banjška planota, Goriška

OdgovorNapisal/-a andsuzuki » Sr Okt 22, 2008 9:37 am

@tata, na take se sigurno ne bodo spravili, tudi če bi se dejansko vozili off-road. Vsaj po moje ne :roll: , razen če so "zeleni" tudi v glavi :shock:
Kdor dela, greši, reče petelin in zleze z race
Lp Andrej

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Okt 22, 2008 1:25 pm

andsuzuki napisal/-a:@tata, na take se sigurno ne bodo spravili, tudi če bi se dejansko vozili off-road. Vsaj po moje ne :roll: , razen če so "zeleni" tudi v glavi :shock:


Seveda se ne bodo saj UOVVNO ne velja za vse...... :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=Vwp-Z2RRkiQ
Pa CPP tudi ne....
http://www.youtube.com/watch?v=wSwmoqTG ... re=related

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Če Okt 23, 2008 11:02 am

Kleno napisal/-a:....
enkrat je na veliko razlagal, da Harley je pa pravi motoristični sen. Če si pravi motorist, moraš vsaj na koncu pristati na Harley-ju. Čez mesec dni sem ga pa videl na TV, kako protestira pred US ambasado proti globalizaciji. :roll: Enim je pač dolgčas oz. imajo svoje interese.
...

Malo offtopic pa vseeno: skoraj vsi demonstranti, ki kjerkoli po svetu protestirajo proti ZDA, imajo ponavadi kavbojke oblečene :lol:
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
slayer
Prispevkov: 2042
Pridružen: Pe Okt 31, 2003 1:01 pm

OdgovorNapisal/-a slayer » Če Okt 23, 2008 11:38 am

Dobro zdej, če štrajkaš proti USA (verjeno proti vodstvu) še ne pomeni da nesmeš imet nobenega izdelka iz tam doma? Ali pač? :res_ne_vem:

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Če Okt 23, 2008 5:03 pm

Jebemti, do doma imam makadam, kaj se zdaj smeva z boljšo polovico en za drugim hkrati odpeljati od hiše?

tata
Prispevkov: 45
Pridružen: So Sep 20, 2008 10:13 am
Kraj: Sarajevo

OdgovorNapisal/-a tata » Če Okt 23, 2008 7:37 pm

gregor napisal/-a:Jebemti, do doma imam makadam, kaj se zdaj smeva z boljšo polovico en za drugim hkrati odpeljati od hiše?


....jos ako ti dode Engleska kraljica na kafu sa svojim Roverom :D :D :D .......
Ferozista

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Pe Okt 24, 2008 6:45 pm

Nekateri stvar jemljejo zelo resno.....STOP TERENCEM :z_kijem_v_roki:

http://www.mountainwilderness.si/sl/del ... 080807.pdf

Uporabniški avatar
zuki
Prispevkov: 660
Pridružen: Ne Apr 04, 2004 1:18 pm
Kraj: nova gorica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a zuki » Pe Okt 24, 2008 7:15 pm

AŁIEN napisal/-a:Nekateri stvar jemljejo zelo resno.....STOP TERENCEM :z_kijem_v_roki:

http://www.mountainwilderness.si/sl/del ... 080807.pdf


A jim je ze kdo odgovoril kaj po mailu?Lahko si samo zelim da bi tem kurcem crknu avtobus na kaki ekskurziji in da bi jih pol medved pofuku vse v rit(brez uporabe vazelina)!
lp zuki
Slika

tata
Prispevkov: 45
Pridružen: So Sep 20, 2008 10:13 am
Kraj: Sarajevo

OdgovorNapisal/-a tata » Pe Okt 24, 2008 8:36 pm

zuki napisal/-a:A jim je ze kdo odgovoril kaj po mailu?Lahko si samo zelim da bi tem kurcem crknu avtobus na kaki ekskurziji in da bi jih pol medved pofuku vse v rit(brez uporabe vazelina)!


Ono sto ja primjecujem je ozbiljnost pristupa ovom problemu.Sa jedne strane imate veoma studiozan pristup ovom problemu uz iznosenje stotina argumenata koji vam ne idu u prilog.Protiv ovakve studije moze se boriti samo kontra argumentima iznesenim mnogo ozbiljnije nego sto je kontra strana iznjela a ne ovako uz pomoc medvjeda i vazelina :evil: Bojim se da oni politicari do kojih dode ovakav tekst nece imati mogucnost izbora cak i kada bi to zelili ako im se u ruke ne stave argumenti protiv plasiranja ovakvih ideja.U suprotnom crno se pise ovom nasem sportu u Sloveniji.
Ferozista

Uporabniški avatar
Bizzy
Prispevkov: 754
Pridružen: Sr Sep 03, 2003 10:19 am
Kraj: Litija
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bizzy » Pe Okt 24, 2008 8:47 pm

Tata,

ne se sekirat. Tukaj funkcioniramo bolj kot ne po načelu "V teoriji sem spolno občeval s pol Slovenije, v praksi pa masturbiram doma".

Če Zuki privošči dotičnim naravovarstvenikom spolno občevanje z medvedjo družino in je morda njim to celo všeč- zakaj pa ne. Njihova spolna usmerjenost je pač njihova z Ustavo dana pravica.

Močno me je strah, da bo tole cviljenje izzvenelo v prazno ali Tata pregovor iz tvojih krajev: "Tresla se gora, rodila se miš".

LP Bizzy
I tried being normal once..... I didn't like it!


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov