GPS servis

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
_Grega_
Prispevkov: 307
Pridružen: So Dec 27, 2008 3:32 pm
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a _Grega_ » To Dec 30, 2008 4:26 pm

Če maš v garabciji nesi nazaj pa naj zrihtajo. Drugače pa nekaj €€€ in po novega.

Uporabniški avatar
sharky1987
Prispevkov: 231
Pridružen: Pe Dec 19, 2008 2:12 pm
Kraj: Ob morju N45°32'12.47" E13°43'35.81"

OdgovorNapisal/-a sharky1987 » To Dec 30, 2008 4:59 pm

ce ni pod garancijo več se ti ga sploh ne splača popravnat!!!!
zato raje novo zapakirano pa še dokupi garancijo!!!!
se ti splača!!!
Za napake se vam opravičujem.

http://www.youtube.com/sharky11987

Uporabniški avatar
lisko
Prispevkov: 1645
Pridružen: Ne Jul 01, 2007 11:55 am

OdgovorNapisal/-a lisko » To Dec 30, 2008 10:23 pm

Kleno napisal/-a:Hja, saj sem ravno kupil še enega, vendar mi je tega vseeno škoda v kanto vrečt. Sem bil zelo zadovoljen z njim.
Sem ga odprl in celega prešlatal, pa je začel delati, ko pa sem ga zaprl, pa spet ni delal. Potem sem parkrat zadevo ponovil, vendar jaz ne bom nikakor ugotovil kater od tistih čipkov nagaja, zato sem upal da morda kdo kje obstaja ...
Nič potem. Zgleda da se bo še malo valjal po mizi, pri spomladnem čiščenju gre pa v kanto. :x

Pač polotaš vse šipe kolikor se da.....sam se dostikrat znajdem v tej težavi da zadeva dela ko jo odpreš ko pa sestaviš nazaj pa nikakor. Do sedaj je polotavanje čipov še vedno rešlo problem.

Liki
Prispevkov: 16
Pridružen: Če Avg 02, 2007 7:49 pm
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a Liki » Sr Dec 31, 2008 10:31 am

Morda pa je problem samo pri kontaktih od baterij . Poglej, če so oksidirani, oziroma, če z zadostno silo pritiskajo na baterije. Seveda to velja samo v primeru, če nima vgrajenih akumulatorjev.
Lahko pa je vzrok tudi, da se malce zvije tiskano vezje, ko stvar sestaviš skupaj. To bi se morda lahko ugotovilo na tak način, da tiskano vezje med delovanjem zvijaš z neko normalno silo in ugotavljaš, če še deluje. Lahko da prekinja kakšna povezava.

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Sr Dec 31, 2008 1:06 pm

Kleno, kaj povej še, kateri model uporabljaš? Jaz imam tega pa sem ful zadovoljen z njim (je tudi tracker/logger).
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov