kazni v Italiji

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
kloshar
Prispevkov: 1171
Pridružen: So Feb 18, 2006 12:35 pm

kazni v Italiji

OdgovorNapisal/-a kloshar » Sr Feb 11, 2009 1:27 pm

ravnokar sem izvedel...

kazni za prekoračitev hitrosti v Italiji :shock:

prekoračitev do 10 km/h: 38 do 155 EUR
od 11 do 40 km/h: 155 do 624 EUR
od 41 km/h: do 1.559 EUR

znanec je za hitrost 78km/h pri omejitvi 70km/h plačal 85Eur :shock:
Slika

yimmy
Prispevkov: 95
Pridružen: So Nov 01, 2008 10:30 am
Kraj: N 45°34.467` E 14°12.513`

OdgovorNapisal/-a yimmy » Sr Feb 11, 2009 2:34 pm

moj kolega je šel v Trevizo po kavbojke pa usnjeno jakno pa so ga ustavli kontrola promenta.
vse je blo vredu nč ni prekršu pa sta 2 :policija_prihaja: mirla v njega z avtomatskima puskama.......

ampak une romune k vsak vikend vozijo-"švercajo" vse živo pa jih noben ne kontrolira :buta_z_glavo_ob_zid: :buta_z_glavo_ob_zid: :buta_z_glavo_ob_zid: :buta_z_glavo_ob_zid:
just............ drive good

Uporabniški avatar
Sven
Prispevkov: 1092
Pridružen: To Maj 17, 2005 11:30 pm
Kraj: wajdušna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Sven » Sr Feb 11, 2009 5:58 pm

yimmy napisal/-a:vse je blo vredu nč ni prekršu pa sta 2 :policija_prihaja: mirla v njega z avtomatskima puskama.......



Ne bom ti razlagal, ker sigurno veš, da majo oni policijske kontrole sestavljene iz 3 policajev, 1 pa vedno nosi mašinco :D, no če sta jo 2 nosla, je bil mogoče poostren nadzor.

Sam mal je razlike (pa ne da bi pluval po svojih), če te ustavijo oni ali pa naši.
Italjani, te ne ustavijo, če ni prekrška, če pa te že (se zmotijo ali se voziš v enakem avtu kot je bil ukraden), potem dobiš vsaj tako opravičilo, da se počutiš človek(čeprav tudi to ni v uteho). Mirno pregledajo dokumente in če nisi ti tisti, se opravičijo, povejo zakaj je to blo itd.
Ali "nedaj bože" da si bil ti tisti, ki ga iščejo....

Pri nas, pa je bil pred 3 leti v Logatcu en povozil pešca z belim Tipotom in pobegnil, pa so punco od prjatla, ki je vozila enakega ustavili in je bil cel hudič, vsi ven z avta, noben povedal zakaj, panika, kričanje, dokler niso pogruntali, da so se zmotili, potem pa samo adijo.

Mal razlike pa je ne....
LP
TUDI NA FB>>>KLIK

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a jereb » Sr Feb 11, 2009 9:52 pm

Sven napisal/-a:
yimmy napisal/-a:vse je blo vredu nč ni prekršu pa sta 2 :policija_prihaja: mirla v njega z avtomatskima puskama.......



Ne bom ti razlagal, ker sigurno veš, da majo oni policijske kontrole sestavljene iz 3 policajev, 1 pa vedno nosi mašinco :D, no če sta jo 2 nosla, je bil mogoče poostren nadzor.

Sam mal je razlike (pa ne da bi pluval po svojih), če te ustavijo oni ali pa naši.
Italjani, te ne ustavijo, če ni prekrška, če pa te že (se zmotijo ali se voziš v enakem avtu kot je bil ukraden), potem dobiš vsaj tako opravičilo, da se počutiš človek(čeprav tudi to ni v uteho). Mirno pregledajo dokumente in če nisi ti tisti, se opravičijo, povejo zakaj je to blo itd.
Ali "nedaj bože" da si bil ti tisti, ki ga iščejo....
LP

Malo morgen!!
LP by Jereb

Uporabniški avatar
ferrarist
Moderator
Prispevkov: 1488
Pridružen: To Jun 10, 2003 8:49 pm
Kraj: okolica ajdovščine

OdgovorNapisal/-a ferrarist » Sr Feb 11, 2009 10:11 pm

jereb napisal/-a:Malo morgen!!


zakaj že?spomni me,prosim...

trco
Prispevkov: 482
Pridružen: Ne Jan 25, 2004 6:15 pm
Kraj: LJUBLJANA
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a trco » Sr Feb 11, 2009 10:53 pm

leta 2007 sem naredil po italiji cca 80k v dobrih treh mesecih pa me niti enkrat niso ustavili. Samo enkrat ko sem vozil po AC iz omegne me je policija prehitela ker sem vozil okoli 150 z kombijem in mi nakazal z žmigavcem in roko skozi okno da naj grem na počasni pas in odpeljala naprej.........pri nas bi bil za tako stvar vsaj v novicah če ne na odaji svet na kanaluA..

Uporabniški avatar
slayer
Prispevkov: 2042
Pridružen: Pe Okt 31, 2003 1:01 pm

OdgovorNapisal/-a slayer » Če Feb 12, 2009 1:03 am

Ja, se jih kar malo ustrašiš ko greš mimo, uni pa z avtoomati v rokah. :twisted:


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov